škola
facebook
logo školy
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
škola s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o škole Historie školy Časopis Dvojka Soutěž PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní webŠkolní poštaZměna obědůŠkola OnLine
Emaily učitelů a žáků

Každý uživatel školní sítě (od 2. ročníku) má svou emailovou adresu ve tvaru:

jmeno.prijmeni@2zskolin.cz
(všechno malými písmeny bez háčků a čárek)

např.: antonin.novak@2zskolin.cz


Výjimky:

Příjmení a jméno Emailová adresa
Nguyen Minh Trang minh.nguyen@2zskolin.cz
Nguyen Thi Minh Ngoc thi.nguyen@2zskolin.cz
Hoang Trung Hien hien.hoang@2zskolin.cz
Tichá Barbora (XI.A) barbora.ticha1@2zskolin.cz
Kuchař Michal (XI.B) michal.kuchar1@2zskolin.cz
Vu Trung Kien kien.vutrung@2zskolin.cz
Nguyen Anh Duc duc.nguyen@2zskolin.cz
Nguyen Anh Phuc phuc.nguyen@2zskolin.cz
Martínková Barbora Rozárie barbora.martinkova@2zskolin.cz
Nguyen Anh Tho anhtho.nguyen@2zskolin.cz
Škorvánek Matyáš Antonín matyas.skorvanek@2zskolin.cz
Nguyen Ngoc Ha ngoc.nguyen@2zskolin.cz
Popelková Rosalie Beata rosalie.popelkova@2zskolin.cz
Bagárová Emílie Sofie emilie.bagarova@2zskolin.cz