ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
5.ročník - 1999 - pořadí
PořadíPříjmení a jméno Body©kola
1. - 7. Břízová Pavla 18 Z© Pečky
1. - 7. Čermáková Zuzana 18 2.Z© Kolín
1. - 7. Georgievová Daniela 18 Z© Kouřim
1. - 7. Kout Martin 18 Z© Veltruby
1. - 7. Naďová Zuzana 18 Z© Bylany
1. - 7. Pospíąil Tomáą 18 Z© Pečky
1. - 7. Ptáčková Kateřina 18 Z© Plaňany
8. - 10. Horák Michal 17 Z© Veltruby
8. - 10. Hovorková Jitka 17 2.Z© Kolín
8. - 10. Málek Aleą 17 4.Z© Kolín
11. - 14. Novák Jan 16 3.Z© Kolín
11. - 14. Růľičková Zuzana 16 Z© Pečky
11. - 14. Skřivánková Jana 16 5.Z© Kolín
11. - 14. Volavková Romana 16 Z© Plaňany
15. - 17. Hovorka Jakub 15 1.Z© Český Brod
15. - 17. Kottnauerová ©árka 15 MZ© Velký Osek
15. - 17. Kroutil Miloą 15 Z© Bylany
18. - 30. Bláhová Lucie 14 Z© Krakovany
18. - 30. Dobřichovský Václav 14 MZ© Velký Osek
18. - 30. Ďuríková Eliąka 14 4.Z© Kolín
18. - 30. Fajfr Jakub 14 7.Z© Kolín
18. - 30. Holubová Martina 14 Z© Kouřim
18. - 30. Chlumská Eliąka 14 Z© Cerhenice
18. - 30. Kedrľtová Monika 14 Z© Červené Pečky
18. - 30. Křečková Alena 14 2.Z© Kolín
18. - 30. Pátková Darja 14 2.Z© Kolín
18. - 30. Rokosová Lenka 14 2.Z© Kolín
18. - 30. Strnadová Kamila 14 Z© Velim
18. - 30. ©edina Martin 14 2.Z© Kolín
18. - 30. ©indelářová Jana 14 1.Z© Český Brod
31. - 43. Altmannová Tereza 13 7.Z© Kolín
31. - 43. Bajerová Veronika 13 7.Z© Kolín
31. - 43. Bublová Lucie 13 Z© Starý Kolín
31. - 43. Hölzlová Tereza 13 5.Z© Kolín
31. - 43. Hruąka Jan 13 Z© Pečky
31. - 43. Koą»álová Eliąka 13 Z© Týnec nad Labem
31. - 43. Kramer Jaroslav 13 1.Z© Český Brod
31. - 43. Krausová Martina 13 Z© Nová Ves
31. - 43. Marková Petra 13 4.Z© Kolín
31. - 43. Mokoąínová Blanka 13 1.Z© Český Brod
31. - 43. Svoboda Roman 13 2.Z© Kolín
31. - 43. Volejník Pavel 13 Z© Krakovany
31. - 43. ®ítek Jakub 13 Z© Býchory
44. - 52. Drahovzalová Pavla 12 MZ© Velký Osek
44. - 52. Enoch Michal 12 Z© Veltruby
44. - 52. Jandejsek Pavel 12 2.Z© Kolín
44. - 52. Kolínská Jaroslava 12 Z© Krakovany
44. - 52. Líbalová Veronika 12 7.Z© Kolín
44. - 52. Peterová Aneta 12 2.Z© Kolín
44. - 52. Rahm Jiří 12 1.Z© Český Brod
44. - 52. Svěráková Kristýna 12 Z© Sendraľice
44. - 52. ©ubrt Martin 12 Z© Týnec nad Labem
53. - 60. Dobiaąová Zuzana 11 2.Z© Kolín
53. - 60. Fantová Kamila 11 Z© Týnec nad Labem
53. - 60. Hnida Tomáą 11 1.Z© Český Brod
53. - 60. Neřold Vojtěch 11 2.Z© Kolín
53. - 60. Odlová Věra 11 3.Z© Kolín
53. - 60. Pokorný Jan 11 Z© Horní Kruty
53. - 60. Snětivý Jiří 11 Z© Horní Kruty
53. - 60. Vokřálová Kateřina 11 Z© Plaňany
61. - 74. Březinová Tereza 10 3.Z© Kolín
61. - 74. Dostál Tomáą 10 MZ© Velký Osek
61. - 74. Francová Markéta 10 2.Z© Kolín
61. - 74. Henyková Martina 10 MZ© Velký Osek
61. - 74. Hruąková Monika 10 5.Z© Kolín
61. - 74. Koąatová Michaela 10 MZ© Velký Osek
61. - 74. Kumstátová Tereza 10 Z© Červené Pečky
61. - 74. Mazůrková Ilona 10 2.Z© Kolín
61. - 74. Rajčanyová Renata 10 Z© Nová Ves
61. - 74. ©»astný Vojtěch 10 Z© Sendraľice
61. - 74. Třísková Lucie 10 Z© Krakovany
61. - 74. Tučný Mario 10 Z© Kouřim
61. - 74. Vozáb Václav 10 Z© Sendraľice
61. - 74. Vrbová Lucie 10 Z© Pečky
75. - 85. Bělinová Jana 9 Z© Nová Ves
75. - 85. Břichnáčová Pavla 9 2.Z© Kolín
75. - 85. Doubrava Václav 9 2.Z© Kolín
75. - 85. Hovorková Petra 9 4.Z© Kolín
75. - 85. Jandus David 9 MZ© Velký Osek
75. - 85. Kníľková Hana 9 Z© Bylany
75. - 85. Severová Eva 9 Z© Býchory
75. - 85. Smrtka Lukáą 9 2.Z© Kolín
75. - 85. Svobodová Anna 9 Z© Červené Pečky
75. - 85. ©tětinová Markéta 9 2.Z© Kolín
75. - 85. Vočadlo Petr 9 2.Z© Kolín
86. - 101. Bílý Jan 8 7.Z© Kolín
86. - 101. Brtníková Michaela 8 Z© Býchory
86. - 101. Číľek Jiří 8 Z© Býchory
86. - 101. Klejzarová Romana 8 Z© Starý Kolín
86. - 101. Krchová Michaela 8 2.Z© Kolín
86. - 101. Kroupa Radek 8 2.Z© Kolín
86. - 101. Novák Lukáą 8 Z© Kouřim
86. - 101. Petřivalská Monika 8 Z© Týnec nad Labem
86. - 101. Polák Josef 8 Z© Týnec nad Labem
86. - 101. Repková Lenka 8 Z© Starý Kolín
86. - 101. Sadilová Eva 8 2.Z© Kolín
86. - 101. Smrkovská Jiřina 8 Z© Plaňany
86. - 101. ©ímová Barbora 8 3.Z© Kolín
86. - 101. ©rámek David 8 MZ© Velký Osek
86. - 101. Vaváková Veronika 8 Z© Velim
86. - 101. Vopeláková Jana 8 Z© Starý Kolín
102. - 115. Čerych Jaromír 7 Z© Cerhenice
102. - 115. Konrád Martin 7 Z© Velim
102. - 115. Krulický Michal 7 Z© Pečky
102. - 115. Michálková Simona 7 Z© Nová Ves
102. - 115. Novák Václav 7 Z© Pečky
102. - 115. Pokorný Michal 7 Z© Bylany
102. - 115. Rapčáková Lucie 7 Z© Týnec nad Labem
102. - 115. Richter Tomáą 7 1.Z© Český Brod
102. - 115. Sixta Aleą 7 MZ© Velký Osek
102. - 115. Skřivánková Hana 7 Z© Velim
102. - 115. Tomáąková Petra 7 Z© Starý Kolín
102. - 115. Váchová Michaela 7 Z© Červené Pečky
102. - 115. Valentová Jana 7 Z© Horní Kruty
102. - 115. Vaňásková Iva 7 Z© Červené Pečky
116. - 128. Borová Zdena 6 Z© Kouřim
116. - 128. Elomanová Lenka 6 5.Z© Kolín
116. - 128. Heller Tomáą 6 5.Z© Kolín
116. - 128. Koláčný Radim 6 Z© Krakovany
116. - 128. Kurková Simona 6 Z© Krakovany
116. - 128. Moravcová Eliąka 6 Z© Cerhenice
116. - 128. Oggianová Olga 6 2.Z© Kolín
116. - 128. Řehák Michal 6 Z© Býchory
116. - 128. Řeháková Veronika 6 MZ© Velký Osek
116. - 128. Synek Martin 6 Z© Býchory
116. - 128. ©turmová Lenka 6 2.Z© Kolín
116. - 128. ©vejkovská Michala 6 Z© Týnec nad Labem
116. - 128. Zita Jiří 6 Z© Kouřim
129. - 135. Císař Jíří 5 MZ© Velký Osek
129. - 135. Čákorová Erika 5 MZ© Velký Osek
129. - 135. Dvořáková Lucie 5 Z© Velim
129. - 135. Kadlecová Hana 5 Z© Býchory
129. - 135. Kaftanová Iva 5 Z© Velim
129. - 135. Kraus Jiří 5 Z© Býchory
129. - 135. Rybář Karel 5 Z© Velim
136. - 140. Brada Martin 4 Z© Pečky
136. - 140. Nevyjelová Zuzana 4 Z© Starý Kolín
136. - 140. ©kvarková Markéta 4 2.Z© Kolín
136. - 140. Vojtová Daniela 4 Z© Horní Kruty
136. - 140. ®embová Ivana 4 Z© Nová Ves
141. - 144. Cyrusová Zdeňka 3 Z© Červené Pečky
141. - 144. Jandejsková Jitka 3 Z© Horní Kruty
141. - 144. Pomichálková Eva 3 Z© Červené Pečky
141. - 144. Zach Marek 3 Z© Býchory
145. - 146. Pazderová Pavlína 2 1.Z© Český Brod
145. - 146. Sixta Martin 2 Z© Veltruby
147. - 148. Černohorský Ladislav 1 Z© Starý Kolín
147. - 148. Nobilis Jan 1 MZ© Velký Osek

Celkem se zúčastnilo 148 soutěľících.