ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
6.ročník - 2000 - pořadí
PořadíPříjmení a jméno Body©kola
1. - 3. Čábelková Jana 18 6. Z© Kolín
1. - 3. Mocová Barbora 18 7. Z© Kolín
1. - 3. Sníľek Michal 18 Z© Kouřim
4. - 5. Čokrt Václav 17 1. Z© Český Brod
4. - 5. Hájková Alľběta 17 Z© Týnec nad Labem
6. - 14. Bitter Aleą 16 Z© Kostelec nad Č. l.
6. - 14. Dvořák Jan 16 6. Z© Kolín
6. - 14. Hykąová Julie 16 Z© Velim
6. - 14. Jandák Michael 16 1.Z© Kolín
6. - 14. Sníľek Jiří 16 Z© Týnec nad Labem
6. - 14. Sojková Alena 16 Z© Svojąice
6. - 14. Vaníček Pavel 16 1.Z© Kolín
6. - 14. Vinklárková Anna 16 7. Z© Kolín
6. - 14. Zubíková Michaela 16 7. Z© Kolín
15. - 20. Poklop Duąan 15 2. Z© Kolín
15. - 20. Práąek Vít 15 4. Z© Kolín
15. - 20. ©átková Iveta 15 Z© Velim
15. - 20. ©rámková ©árka 15 2. Z© Kolín
15. - 20. Tvarohová Jana 15 7. Z© Kolín
15. - 20. Vojáček Tomáą 15 2. Z© Kolín
21. - 27. Adamcová Aneľka 14 Z© Zásmuky
21. - 27. Bruner Tomáą 14 Z© Pečky
21. - 27. Korelus Martin 14 2. Z© Kolín
21. - 27. Kunc Přemysl 14 4. Z© Kolín
21. - 27. Svoboda Petr 14 Z© Velim
21. - 27. Zadák Jakub 14 3. Z© Kolín
21. - 27. ®ák Jan 14 2. Z© Český Brod
28. - 36. Divią Václav 13 Z© Horní Kruty
28. - 36. Duąková Eva 13 2. Z© Český Brod
28. - 36. Horáček Michal 13 1.Z© Kolín
28. - 36. Kolařík Tomáą 13 Z© Velim
28. - 36. Nováková Michaela 13 Z© Velký Osek
28. - 36. Podnecká Eliąka 13 4. Z© Kolín
28. - 36. Szlendak Tomáą 13 Z© Plaňany
28. - 36. ©embera David 13 7. Z© Kolín
28. - 36. Vosáhlová Vladimíra 13 Z© ®iľelice
37. - 57. Bleha Pavel 12 7. Z© Kolín
37. - 57. Černá Gabriela 12 6. Z© Kolín
37. - 57. Dědková Linda 12 6. Z© Kolín
37. - 57. Dudek Stanislav 12 6. Z© Kolín
37. - 57. Dvořáková Veronika 12 2. Z© Kolín
37. - 57. Heřtus Tomáą 12 2. Z© Český Brod
37. - 57. Klabzuba Tomáą 12 Z© Plaňany
37. - 57. Klvaňová Markéta 12 Z© Plaňany
37. - 57. Kolbabová Lucie 12 1. Z© Český Brod
37. - 57. Kratochvíl Jan 12 1. Z© Český Brod
37. - 57. Kučera Lukáą 12 4. Z© Kolín
37. - 57. Kunc Ondřej 12 4. Z© Kolín
37. - 57. Martínek Tomáą 12 Z© Krakovany
37. - 57. Ménová Martina 12 5. Z© Kolín
37. - 57. Nedělová Jana 12 Z© ®iľelice
37. - 57. Placková Lenka 12 7. Z© Kolín
37. - 57. Staněk Milan 12 Z© Pečky
37. - 57. ©pecinger Ota 12 2. Z© Kolín
37. - 57. ©»astný Petr 12 Z© Plaňany
37. - 57. Tahadlo Jiří 12 4. Z© Kolín
37. - 57. Toman Jan 12 5. Z© Kolín
58. - 68. Bendáková Nikola 11 Z© Krakovany
58. - 68. Břečka Tomáą 11 Z© Klučov
58. - 68. Černý Lukáą 11 Z© Týnec nad Labem
58. - 68. Fanta Tomáą 11 5. Z© Kolín
58. - 68. Franc Martin 11 6. Z© Kolín
58. - 68. Fúzek Ondřej 11 Z© Kouřim
58. - 68. Hamplová Zuzana 11 Z© Pečky
58. - 68. Hartová Alexandra 11 2. Z© Kolín
58. - 68. Pokorná Hana 11 Z© Kouřim
58. - 68. Rytíř Lukáą 11 6. Z© Kolín
58. - 68. Sníľek Martin 11 Z© Týnec nad Labem
69. - 82. Brabec Lukáą 10 Z© Bylany
69. - 82. Čiháková Dominika 10 7. Z© Kolín
69. - 82. Doubrava Marek 10 5. Z© Kolín
69. - 82. Dvorníková Lenka 10 2. Z© Kolín
69. - 82. Halmová Pavlína 10 2. Z© Kolín
69. - 82. Herman Martin 10 7. Z© Kolín
69. - 82. Hrudková Anna 10 7. Z© Kolín
69. - 82. Kadečka Martin 10 Z© Týnec nad Labem
69. - 82. Marhonsová Lucie 10 4. Z© Kolín
69. - 82. Novák Jan 10 2. Z© Český Brod
69. - 82. Pech Martin 10 Z© Oleąka
69. - 82. Richterová Kateřina 10 1. Z© Český Brod
69. - 82. Rokosová Kateřina 10 2. Z© Kolín
69. - 82. Rývová Alice 10 2. Z© Kolín
83. - 99. Čepelák Lukáą 9 7. Z© Kolín
83. - 99. Dudáą Filip 9 7. Z© Kolín
83. - 99. Holý Daniel 9 4. Z© Kolín
83. - 99. Javorský Petr 9 Z© Plaňany
83. - 99. Káninská Jana 9 Z© Kostelec nad Č. l.
83. - 99. Kratochvíl Tomáą 9 1. Z© Český Brod
83. - 99. Krchová Lenka 9 2. Z© Kolín
83. - 99. Kubová Dagmar 9 Z© Oleąka
83. - 99. Licková Pavlína 9 Z© Týnec nad Labem
83. - 99. Maciga Miroslav 9 1.Z© Kolín
83. - 99. Pecháčková Lucie 9 1. Z© Český Brod
83. - 99. Piálková Kateřina 9 2. Z© Kolín
83. - 99. Procházka Michal 9 Z© Horní Kruty
83. - 99. Řípa Frantiąek 9 Z© Klučov
83. - 99. Souček Tomáą 9 Z© Plaňany
83. - 99. Ulrichová Teraza 9 2. Z© Kolín
83. - 99. Vokolková Anna 9 5. Z© Kolín
100. - 112. Benediktová Lucie 8 Z© Klučov
100. - 112. Fousek Jiří 8 Z© Kostelec nad Č. l.
100. - 112. Gallistl Jakub 8 2. Z© Kolín
100. - 112. Klímová Veronika 8 2. Z© Kolín
100. - 112. Pohořal Jakub 8 1. Z© Český Brod
100. - 112. Pokorná Petra 8 Z© Bylany
100. - 112. Seifertová Monika 8 2. Z© Kolín
100. - 112. Serbusová Pavla 8 2. Z© Český Brod
100. - 112. Sirový Martin 8 Z© Kouřim
100. - 112. Slaninková Michaela 8 Z© Týnec nad Labem
100. - 112. ©mejkalová Lucie 8 Z© Svojąice
100. - 112. Tesařík Jindřich 8 Z© Oleąka
100. - 112. Vozábová Ladislava 8 2. Z© Kolín
113. - 124. Broľová Tereza 7 7. Z© Kolín
113. - 124. Cenkerová Denisa 7  
113. - 124. Hrabánková Magdaléna 7 Z© Horní Kruty
113. - 124. Königsmark Miloą 7 5. Z© Kolín
113. - 124. Novák Michal 7 7. Z© Kolín
113. - 124. Pospíąil Petr 7 4. Z© Kolín
113. - 124. Růľičková Jana 7 4. Z© Kolín
113. - 124. Salačová Petra 7 7. Z© Kolín
113. - 124. Schubert Walter 7 Z© Velim
113. - 124. Součková Pavlína 7 4. Z© Kolín
113. - 124. Steklá Lucie 7 Z© ®iľelice
113. - 124. Vojtíąek Michal 7 Z© Horní Kruty
125. - 135. Bareąová Dana 6 2. Z© Kolín
125. - 135. Beránek Vojtěch 6 7. Z© Kolín
125. - 135. Kissová Lucie 6 Z© Týnec nad Labem
125. - 135. Krejčová Ivana 6 Z© Bylany
125. - 135. Kučerová Michaela 6 Z© Týnec nad Labem
125. - 135. Najbrtová Lucie 6 Z© Týnec nad Labem
125. - 135. Řeháková Barbora 6 Z© Kostelec nad Č. l.
125. - 135. Řípa Lukáą 6 Z© Bylany
125. - 135. Steklá Veronika 6 5. Z© Kolín
125. - 135. Střítezská Petra 6 Z© Nová Ves
125. - 135. Vodičková Ludmila 6 5. Z© Kolín
136. - 147. Bejdová Petra 5 7. Z© Kolín
136. - 147. Freund Tomáą 5 Z© Plaňany
136. - 147. Hála Martin 5 Z© Velký Osek
136. - 147. Halma Martin 5 7. Z© Kolín
136. - 147. Hyblerová Lucie 5 Z© Klučov
136. - 147. Kadlecová Michaela 5 Z© Týnec nad Labem
136. - 147. Kafková Miroslava 5 Z© Týnec nad Labem
136. - 147. Krejčová Aneta 5 2. Z© Kolín
136. - 147. Labounková Jana 5 1. Z© Český Brod
136. - 147. Malina Ondřej 5 2. Z© Kolín
136. - 147. Síčová Michaela 5 4. Z© Kolín
136. - 147. Slepánek Martin 5 4. Z© Kolín
148. - 154. Habichová Sandra 4 5. Z© Kolín
148. - 154. Hladík Tomáą 4 4.Z© Kolín
148. - 154. Hofmanová Kristýna 4 4. Z© Kolín
148. - 154. Muľíková Petra 4 Z© Nová Ves
148. - 154. Pohl Petr 4 2. Z© Kolín
148. - 154. ©pecingerová Zuzana 4 2. Z© Kolín
148. - 154. Tvrdá Klára 4 5. Z© Kolín
155. - 159. Břichnáčová Monika 3 2. Z© Kolín
155. - 159. Čihák Petr 3 Z© Bylany
155. - 159. Jurčíková Eva 3 Z© Bylany
155. - 159. Procházková Lucie 3 Z© Týnec nad Labem
155. - 159. Vrąovský Lukáą 3 7. Z© Kolín
160. - 162. Beneą Jiří 2 5. Z© Kolín
160. - 162. Bínová Hana 2 4. Z© Kolín
160. - 162. Pospíąilová Barbora 2 2. Z© Kolín
163. Kouba Martin 1 7. Z© Kolín

Celkem se zúčastnilo 163 soutěľících.