ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
7.ročník - 2001 - pořadí
PořadíPříjmení a jméno Body©kola
1. - 2. Veselý Luděk 21 Z© Červené Pečky
1. - 2. Volková Aneta 21 7.Z© Kolín
3. - 8. Endrle Jaroslav 20 Z© Nová Ves
3. - 8. Hadrava Josef 20 2.Z© Kolín
3. - 8. Juřena Vojtěch 20 7.Z© Kolín
3. - 8. Melounová Klára 20 1.Z© Český Brod
3. - 8. Meluąová Martina 20 1.Z© Český Brod
3. - 8. Stempák Petr 20 5.Z© Kolín
9. - 14. Beneąová Magdaléna 19 Z© Nová Ves
9. - 14. Chlád Robert 19 5.Z© Kolín
9. - 14. Křička Jan 19 1.Z© Kolín
9. - 14. Malý Jan 19 4.Z© Kolín
9. - 14. ©ubr Martin 19 Z© ®iľelice
9. - 14. Vraný Lukáą 19 Z© Starý Kolín
15. - 23. Bělíková Martina 18 7.Z© Kolín
15. - 23. Březinová Barbora 18 3.Z© Kolín
15. - 23. Crkal Jiří 18 Z© Pečky
15. - 23. Matějka Vratislav 18 4.Z© Kolín
15. - 23. Mikeą Karel 18 4.Z© Kolín
15. - 23. Pokorný Jan 18 Z© ®iľelice
15. - 23. Ričani Martin 18 Z© Velim
15. - 23. Svítilová Tereza 18 7.Z© Kolín
15. - 23. Zedníková Markéta 18 Z© Pečky
24. - 32. Horová Zuzana 17 2.Z© Kolín
24. - 32. Jonáąová Ivona 17 Z© Býchory
24. - 32. Linhart Ivan 17 7.Z© Kolín
24. - 32. Lodinský Jakub 17 7.Z© Kolín
24. - 32. Macháčková Lenka 17 7.Z© Kolín
24. - 32. Moravec Aleą 17 2.Z© Český Brod
24. - 32. Podleąák Ondřej 17 Z© Pečky
24. - 32. Remeą ©těpán 17 3.Z© Kolín
24. - 32. Těąitelová Tereza 17 2.Z© Kolín
33. - 43. Černý Jakub 16 Z© Velim
33. - 43. Fehér Lukáą 16 1.Z© Český Brod
33. - 43. Janeček Tomáą 16 3.Z© Kolín
33. - 43. Kailová Alľběta 16 Z© Pečky
33. - 43. Kapička Jiří 16 Z© Pečky
33. - 43. Kvasnička Jiří 16 Z© Týnec nad Labem
33. - 43. Linhartová Adéla 16 1.Z© Kolín
33. - 43. Lízner Jan 16 7.Z© Kolín
33. - 43. Maąínová Lucie 16 Z© Radim
33. - 43. Poláčková Zuzana 16 7.Z© Kolín
33. - 43. Stoupa Ondřej 16 Z© Zásmuky
44. - 55. Davídek Petr 15 1.Z© Kolín
44. - 55. Fiala Bedřich 15 4.Z© Kolín
44. - 55. Filip Vít 15 Z© Býchory
44. - 55. Forątová Iveta 15 Z© Svojąice
44. - 55. Chval Jan 15 Z© Týnec nad Labem
44. - 55. Jůzová ©árka 15 7.Z© Kolín
44. - 55. Korábek Jan 15 Z© Svojąice
44. - 55. Mokoąín Jiří 15 1.Z© Český Brod
44. - 55. Polák Tomáą 15 4.Z© Kolín
44. - 55. ©erák Martin 15 2.Z© Kolín
44. - 55. Totzauer Pavel 15 Z© Býchory
44. - 55. Wiedermannová Dita 15 7.Z© Kolín
56. - 67. Beneą Ondřej 14 Z© Krakovany
56. - 67. Buřita Ladislav 14 Z© Týnec nad Labem
56. - 67. Grék Miloą 14 2.Z© Český Brod
56. - 67. Hájková Eva 14 Z© Nová Ves
56. - 67. Herčík Jan 14 7.Z© Kolín
56. - 67. Hladík Miloą 14 Z© Býchory
56. - 67. Lang Roman 14 Z© Červené Pečky
56. - 67. Maąínová Alľběta 14 Z© Veltruby
56. - 67. Pokorný Tomáą 14 3.Z© Kolín
56. - 67. Prorok David 14 Z© Krakovany
56. - 67. Strcula Martin 14 Z© Veltruby
56. - 67. Thomes Lukáą 14 2.Z© Český Brod
68. - 74. Glosová Pavlína 13 2.Z© Kolín
68. - 74. Hanousek Jan 13 1.Z© Kolín
68. - 74. Klovrza David 13 3.Z© Kolín
68. - 74. Novák Ivo 13 2.Z© Kolín
68. - 74. Surovcová Michaela 13 Z© Veltruby
68. - 74. ©imek Jakub 13 5.Z© Kolín
68. - 74. Waschinger Petr 13 7.Z© Kolín
75. - 85. Babický Martin 12 Z© Velim
75. - 85. Bartuąek Tomáą 12 Z© Radim
75. - 85. Černý Miroslav 12 Z© Zásmuky
75. - 85. Havlík Petr 12 Z© Radim
75. - 85. Chamrada Daniel 12 1.Z© Český Brod
75. - 85. Kovařík Miroslav 12 1.Z© Kolín
75. - 85. Kroupa Tomáą 12 Z© Bylany
75. - 85. Lunáček Otto 12 1.Z© Český Brod
75. - 85. ©týcha Josef 12 Z© Radim
75. - 85. Valentová Alena 12 Z© Starý Kolín
75. - 85. Vosáhlová Julie 12 1.Z© Český Brod
86. - 92. Kříľek Lukáą 11 Z© Veltruby
86. - 92. Murariková Monika 11 Z© Bylany
86. - 92. Nádvorník Jiří 11 Z© Červené Pečky
86. - 92. Peterková Michaela 11 2.Z© Kolín
86. - 92. ©íp Martin 11 2.Z© Kolín
86. - 92. Tříska Jan 11 Z© Krakovany
86. - 92. Zrůst Tomáą 11 1.Z© Kolín
93. - 97. Cukr Pavel 10 1.Z© Český Brod
93. - 97. Machata Vratislav 10 Z© Radim
93. - 97. Marek Tomáą 10 1.Z© Kolín
93. - 97. Pecha Jan 10 2.Z© Kolín
93. - 97. Procházka Filip 10 Z© Radim
98. - 100. Odl Jan 9 7.Z© Kolín
98. - 100. Poklopová Magda 9 2.Z© Kolín
98. - 100. Zajícová Klára 9 Z© Krakovany
101. - 109. Hauerová Martina 8 Z© Bylany
101. - 109. Jetýlek Jan 8 Z© Krakovany
101. - 109. Kubelková Lucie 8 2.Z© Kolín
101. - 109. Kubizňáková ©árka 8 2.Z© Kolín
101. - 109. Pospíąil Jiří 8 Z© Býchory
101. - 109. Seidlová Tereza 8 Z© Týnec nad Labem
101. - 109. ©pinka Jan 8 Z© Býchory
101. - 109. ©rámek Duąan 8 Z© Týnec nad Labem
101. - 109. ©tichová Pavlína 8 7.Z© Kolín
110. - 114. Bareąová Aneta 7 Z© Veltruby
110. - 114. Březina Tomáą 7 Z© Býchory
110. - 114. Kroupová Kristýna 7 Z© Bylany
110. - 114. Pokorný Tomáą 7 2.Z© Kolín
110. - 114. Tučková Klára 7 2.Z© Kolín
115. - 118. Adamec Tomáą 6 Z© Červené Pečky
115. - 118. Chaloupková ©árka 6 Z© Svojąice
115. - 118. Krupková Lucie 6 7.Z© Kolín
115. - 118. Nováková Jana 6 7.Z© Kolín
119. - 120. Dočekal Martin 5 2.Z© Kolín
119. - 120. Vnuk Luboą 5 Z© Radim
121. - 123. Doleľalová Radka 4 Z© Starý Kolín
121. - 123. Hovorka Jaroslav 4 Z© Krakovany
121. - 123. Jedličková Hana 4 Z© Velim
124. - 128. Mlika Radek 3 1.Z© Kolín
124. - 128. Peąek Karel 3 7.Z© Kolín
124. - 128. Strnad Richard 3 Z© Červené Pečky
124. - 128. Viková Kateřina 3 Z© Bylany
124. - 128. Vrąovský Michal 3 Z© Velim
129. Coubalová Eliąka 2 Z© Krakovany
130. Koubová Tereza 1 7.Z© Kolín

Celkem se zúčastnilo 130 soutěľících.