ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
8.ročník - 2002 - pořadí
PořadíPříjmení a jméno Body©kola
1. Zalabák David 23 4.Z© Kolín
2. - 3. Marklová Jitka 22 Z© Býchory
2. - 3. Sýkora Jáchym 22 Z© Tyrąova Český Brod
4. - 5. Beránková Vendula 21 Z© Červené Pečky
4. - 5. Břízová Jana 21 Z© Pečky
6. - 8. Dobruský Radek 20 Z© Velim
6. - 8. Hotovec Michal 20 Z© Pečky
6. - 8. Krchov Zdeněk 20 Z© Kostelec nad Černými lesy
9. - 14. Anisimová Alesja 19 6.Z© Kolín
9. - 14. Hor Jaroslav 19 Z© Tyrąova Český Brod
9. - 14. Junová Lia 19 2.Z© Kolín
9. - 14. Praľáková Hana 19 7.Z© Kolín
9. - 14. Skalová Vladimíra 19 2.Z© Kolín
9. - 14. Vaňkát Adam 19 4.Z© Kolín
15. ®ivanský Jakub 18 Z© Tyrąova Český Brod
16. - 18. Kaąpar Václav 17 Z© Tyrąova Český Brod
16. - 18. Michalička Pavel 17 Suchdol
16. - 18. Tremmel Jakub 17 Z© Krakovany
19. - 24. Doleľal Jiří 16 Z© Starý Kolín
19. - 24. Havlíček Jiří 16 Z© Kostelec nad Černými lesy
19. - 24. Končel Vojtěch 16 6.Z© Kolín
19. - 24. Němec Martin 16 Z© Týnec nad Labem
19. - 24. Prokeąová Lenka 16 Z© Červené Pečky
19. - 24. Psohlavec Lukáą 16 Z© Nová Ves
25. - 34. Červenková Jaromíra 15 2.Z© Kolín
25. - 34. Fiala Jan 15 Z© Kostelec nad Černými lesy
25. - 34. Georgievová Jana 15 Z© Kostelec nad Černými lesy
25. - 34. Krulią Tomáą 15 7.Z© Kolín
25. - 34. Marek Tomáą 15 4.Z© Kolín
25. - 34. Němeček Stanislav 15 Z© Nová Ves
25. - 34. Pokorný Jan 15 Z© Kouřim
25. - 34. Pospíąil Petr 15 4.Z© Kolín
25. - 34. ©vácha Martin 15 4.Z© Kolín
25. - 34. Třeąňák Adam 15 7.Z© Kolín
35. - 46. Čepelák Jakub 14 1.Z© Český Brod
35. - 46. Drahotová Tereza 14 Z© Kouřim
35. - 46. Eliáą Jan 14 4.Z© Kolín
35. - 46. Fundová Barbora 14 Z© Velim
35. - 46. Kadavá Martina 14 Z© Týnec nad Labem
35. - 46. Klíma Martin 14 7.Z© Kolín
35. - 46. Kratochvíl Martin 14 4.Z© Kolín
35. - 46. Mangl Ondřej 14 ®iľelice
35. - 46. Novotný Jan 14 4.Z© Kolín
35. - 46. Rovenský Richard 14 7.Z© Kolín
35. - 46. Stuchlík Jindřich 14 Z© Nová Ves
35. - 46. Tupá Kristýna 14 4.Z© Kolín
47. - 57. Blaľková Barbora 13 Z© Ratboř
47. - 57. Čech Frantiąek 13 Z© Nová Ves
47. - 57. Čihák Michael 13 1.Z© Český Brod
47. - 57. Dvořák Michael 13 Z© Ratboř
47. - 57. Grubrová Blanka 13 Z© Týnec nad Labem
47. - 57. Hruąková Iveta 13 Z© Velim
47. - 57. Kubát Jiří 13 Z© Kouřim
47. - 57. Novotná Magdaléna 13 2.Z© Kolín
47. - 57. ©pinková Iveta 13 ®iľelice
47. - 57. Vejdovská Kamila 13 2.Z© Kolín
47. - 57. Zeminová Kateřina 13 Z© Týnec nad Labem
58. - 66. Cimpl Marek 12 5.Z© Kolín
58. - 66. Kronusová Tereza 12 4.Z© Kolín
58. - 66. Křapka David 12 Z© Starý Kolín
58. - 66. Kůstková Janetta 12 Z© Starý Kolín
58. - 66. Musilová Michaela 12 1.Z© Český Brod
58. - 66. Procházka Jaroslav 12 Z© Ratboř
58. - 66. Steklá Martina 12 ®iľelice
58. - 66. Vacková Kristýna 12 2.Z© Kolín
58. - 66. Vránová Kateřina 12 4.Z© Kolín
67. - 69. Neradová Barbora 11 Z© Kostelec nad Černými lesy
67. - 69. Rajtmajer Stanislav 11 Z© Bylany
67. - 69. Zýková Michaela 11 Z© Starý Kolín
70. - 79. Brabcová Lucie 10 Z© Bylany
70. - 79. Foltýnová Milada 10 Z© Pečky
70. - 79. Klíma David 10 7.Z© Kolín
70. - 79. Kosař Michal 10 Z© Týnec nad Labem
70. - 79. Lenderová Karolína 10 Z© Ratboř
70. - 79. Rezková Ester 10 2.Z© Český Brod
70. - 79. Stříbrský Martin 10 4.Z© Kolín
70. - 79. Svobodová Martina 10 Z© Radim
70. - 79. Tuček Marek 10 2.Z© Kolín
70. - 79. Valentová Jitka 10 Z© Radim
80. - 86. Enochová Pavla 9 4.Z© Kolín
80. - 86. Hála Martin 9 Z© Krakovany
80. - 86. Kraus Jindřich 9 2.Z© Kolín
80. - 86. Kronusová Lucie 9 Z© Velim
80. - 86. Röhrlová Michaela 9 Z© Kostelec nad Černými lesy
80. - 86. Těąitel Michal 9 2.Z© Kolín
80. - 86. Zemánková Marika 9 4.Z© Kolín
87. - 96. Douděra Zdeněk 8 Z© Krakovany
87. - 96. Fundová Radka 8 Z© Velim
87. - 96. Holatová Lucie 8 7.Z© Kolín
87. - 96. Hrnčířová Michaela 8 Z© Pečky
87. - 96. Krchová Monika 8 2.Z© Kolín
87. - 96. Kvasničková Tereza 8 4.Z© Kolín
87. - 96. Lehká Pavlína 8 Z© Krakovany
87. - 96. Sahulková Eva 8 Z© Bylany
87. - 96. Seifert Lukáą 8 Z© Velim
87. - 96. ©amalíková Iveta 8 Z© Ratboř
97. - 100. Koděrová Markéta 7 Z© Radim
97. - 100. Kovařík Jakub 7 4.Z© Kolín
97. - 100. Odl Jakub 7 7.Z© Kolín
97. - 100. Szabó Tomáą 7 Z© Bylany
101. - 105. Beneąová Tereza 6 Z© Týnec nad Labem
101. - 105. Kníľek Jiří 6 Z© Bylany
101. - 105. Krupička David 6 7.Z© Kolín
101. - 105. Kučera Miloą 6 Z© Týnec nad Labem
101. - 105. ©ílený Lukáą 6 1.Z© Český Brod
106. - 108. Hruąková Tereza 5 Z© Ratboř
106. - 108. Plachá Lucie 5 Z© Český Brod
106. - 108. Valáąek Michal 5 4.Z© Kolín
109. - 111. Adámková Aneta 4 2.Z© Kolín
109. - 111. Nechojdomová Lenka 4 Z© Nová Ves
109. - 111. ©irc Petr 4 2.Z© Kolín
112. - 115. Klégr Lukáą 3 Z© Bylany
112. - 115. ©krdlová Lucie 3 ®iľelice
112. - 115. Vencovská Kristýna 3 Z© Kouřim
112. - 115. Vik Jakub 3 Z© Bylany
116. - 117. Brychová Monika 2 Z© Kostelec nad Černými lesy
116. - 117. Stránská Aneta 2 ®iľelice
118. ©afaříková Sabina 1 2.Z© Kolín

Celkem se zúčastnilo 118 soutěľících.