ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
9.ročník - 2003 - pořadí
PořadíPříjmení a jméno Body©kola
1. ©edivý Ondřej 29 2.Z© Český Brod
2. - 3. Blaľková Barbora 27 Z© Ratboř
2. - 3. Kaprálek Vojtěch 27 Z© Velim
4. - 5. Čálik Michal 26 Z© Týnec nad Labem
4. - 5. Váňová Jana 26 Z© Červené Pečky
6. Marklová Anna 25 Z© Býchory
7. - 10. Koláčná Lenka 24 Z© Krakovany
7. - 10. Kubátová Michaela 24 5.Z© Kolín
7. - 10. Moravec Vít 24 2.Z© Český Brod
7. - 10. Novotný Jaroslav 24 1.Z© Český Brod
11. - 14. Linhart Pavel 23 1.Z© Kolín
11. - 14. Nekolná Andrea 23 1.Z© Český Brod
11. - 14. ©těpánová Lucie 23 Z© Svojąice
11. - 14. Trutnovská Aneta 23 Z© Červené Pečky
15. - 18. Jerman Jaroslav 22 2.Z© Český Brod
15. - 18. Muľík David 22 Z© Pečky
15. - 18. Procházka Matouą 22 3.Z© Kolín
15. - 18. Tvrdík Jiří 22 6.Z© Kolín
19. - 25. Chludil Aleą 21 Z© Velký Osek
19. - 25. Karban Jiří 21 2.Z© Kolín
19. - 25. Mangl Vojtěch 21 Z© ®iľelice
19. - 25. Motýl Jan 21 4.Z© Kolín
19. - 25. Mráček Josef 21 5.Z© Kolín
19. - 25. ©afránek Patrik 21 4.Z© Kolín
19. - 25. Vecková Gabriela 21 2.Z© Kolín
26. Langová Kristýna 20 Z© Červené Pečky
27. - 35. Bořek Jan 19 4.Z© Kolín
27. - 35. Černý Tomáą 19 Z© Pečky
27. - 35. Fehér Jan 19 Z© Velký Osek
27. - 35. Horáček Jan 19 Z© Kouřim
27. - 35. Hybeąová Kateřina 19 4.Z© Kolín
27. - 35. Chochola Robin 19 Z© Starý Kolín
27. - 35. Mokrý Jan 19 2.Z© Kolín
27. - 35. Oliva Radek 19 2.Z© Kolín
27. - 35. Poláčková Veronika 19 Z© Velim
36. - 41. Černý Vojtěch 18 5.Z© Kolín
36. - 41. Drahota Michael 18 2.Z© Český Brod
36. - 41. Kukal Tomáą 18 Z© Nová Ves
36. - 41. Patočková Lucie 18 Z© Velký Osek
36. - 41. Sahula Martin 18 2.Z© Český Brod
36. - 41. Suchánek Lukáą 18 Z© Pečky
42. - 45. Durdil Lukáą 17 Z© Velký Osek
42. - 45. Hudcová Adéla 17 Z© Týnec nad Labem
42. - 45. Miąkovský Daniel 17 Z© Starý Kolín
42. - 45. Poklopová Marie 17 7.Z© Kolín
46. - 57. Bínová Zuzana 16 Z© Velim
46. - 57. Boąina Martin 16 Z© Starý Kolín
46. - 57. Chejn Jiří 16 5.Z© Kolín
46. - 57. Janeba Martin 16 Z© Velký Osek
46. - 57. Jonáą ©tefan 16 Z© Býchory
46. - 57. Junová Rut 16 2.Z© Kolín
46. - 57. Kadlecová Kristýna 16 2.Z© Kolín
46. - 57. Krúpa Jan 16 Z© Pečky
46. - 57. Moulisová Lucie 16 Z© Býchory
46. - 57. Procházka Lukáą 16 4.Z© Kolín
46. - 57. Tumpach Tadeáą 16 2.Z© Kolín
46. - 57. Tvrdík Václav 16 Z© Týnec nad Labem
58. - 63. Bílková Barbora 15 Z© Kouřim
58. - 63. Havrilko Jakub 15 4.Z© Kolín
58. - 63. Krupička Tomáą 15 Z© Kouřim
58. - 63. Nemeąkalová Alľběta 15 4.Z© Kolín
58. - 63. Vokounová Tereza 15 3.Z© Kolín
58. - 63. Zelík Jonáą 15 Z© Stříbrná Skalice
64. - 73. Fojtík Petr 14 Z© Krakovany
64. - 73. Jasenovská Olga 14 Z© Kouřim
64. - 73. Kobylák Daniel 14 5.Z© Kolín
64. - 73. Lukavcová Hana 14 Z© Velký Osek
64. - 73. Němec Milan 14 Z© Velim
64. - 73. Novotný Jakub 14 Z© Velký Osek
64. - 73. Pospíąilová Tereza 14 5.Z© Kolín
64. - 73. Studničková Olga 14 5.Z© Kolín
64. - 73. Suchová Barbora 14 5.Z© Kolín
64. - 73. Vedralová Petra 14 Z© Velim
74. - 81. Darebný Tomáą 13 3.Z© Kolín
74. - 81. Jeníková Klára 13 2.Z© Kolín
74. - 81. Jírková Kamila 13 4.Z© Kolín
74. - 81. Korábek Vít 13 Z© Svojąice
74. - 81. Kuchař Josef 13 1.Z© Kolín
74. - 81. Mikitová Lucie 13 5.Z© Kolín
74. - 81. Rejholcová Martina 13 Z© Velim
74. - 81. Voháňka Michal 13 Z© Červené Pečky
82. - 88. Forková Aneta 12 Z© Stříbrná Skalice
82. - 88. Holanová Kateřina 12 Z© Veltruby
82. - 88. Homoky Petr 12 Z© Velim
82. - 88. Macháčková Adéla 12 Z© Červené Pečky
82. - 88. Orságová Kateřina 12 Z© Býchory
82. - 88. Poąíková Tereza 12 3.Z© Kolín
82. - 88. Voląanský Petr 12 4.Z© Kolín
89. - 94. Beneąovská Lenka 11 2.Z© Český Brod
89. - 94. Havlík Tomáą 11 4.Z© Kolín
89. - 94. Loudát Marian 11 3.Z© Kolín
89. - 94. Pechová Martina 11 2.Z© Kolín
89. - 94. Sníľková Eva 11 Z© Týnec nad Labem
89. - 94. Veselý Daniel 11 Z© Červené Pečky
95. - 102. Dědek Lukáą 10 2.Z© Kolín
95. - 102. Formánek Roman 10 2.Z© Kolín
95. - 102. Holub Ondřej 10 Z© Radim
95. - 102. Kovářová Lenka 10 1.Z© Český Brod
95. - 102. Samko Zdeněk 10 2.Z© Kolín
95. - 102. Svoboda Lukáą 10 3.Z© Kolín
95. - 102. Sýkorová Andrea 10 Z© Týnec nad Labem
95. - 102. ©tětina Milan 10 5.Z© Kolín
103. - 104. Beneąová Michaela 9 Z© Veltruby
103. - 104. Moravcová Markéta 9 Z© Krakovany
105. - 109. Čapek Petr 8 Z© Velký Osek
105. - 109. Gargula Josef 8 Z© Červené Pečky
105. - 109. Kiąąová Markéta 8 7.Z© Kolín
105. - 109. Marek Martin 8 Z© Velký Osek
105. - 109. Tauą Jiří 8 1.Z© Kolín
110. - 111. Halamová Soňa 7 4.Z© Kolín
110. - 111. Vančura Tomáą 7 2.Z© Český Brod
112. - 115. Dejl Tomáą 6 Z© Radim
112. - 115. Horňák Michal 6 5.Z© Kolín
112. - 115. Pohanka Lukáą 6 Z© Svojąice
112. - 115. ©mejkalová Lenka 6 Z© Svojąice
116. - 121. Debelka Milan 5 5.Z© Kolín
116. - 121. Hrubeąová Barbora 5 Z© Radim
116. - 121. Kobianová Barbora 5 4.Z© Kolín
116. - 121. Sedláčková Eliąka 5 5.Z© Kolín
116. - 121. Svoboda Jaroslav 5 Z© Velký Osek
116. - 121. ©kopek Michal 5 Z© Radim
122. - 123. Koąická Monika 4 2.Z© Kolín
122. - 123. Poula Tomáą 4 5.Z© Kolín
124. - 126. Nguyen Phuong Anh 3 2.Z© Kolín
124. - 126. Převrátil Milan 3 Z© Červené Pečky
124. - 126. Varga Petr 3 5.Z© Kolín
127. Zubíková Hana 2 Z© Krakovany

Celkem se zúčastnilo 127 soutěľících.