ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
11.ročník - 2005 - pořadí
PořadíPříjmení a jméno Body©kola
1. Kolomý Kryątof 28 2.Z© Český Brod
2.- 4. Fuxa Kryątof 26 6.Z© Kolín
2.- 4. Kaąparová Jana 26 2.Z© Kolín
2.- 4. Tvrdíková Veronika 26 6.Z© Kolín
5.- 6. Patočka Aleą 25 Z© Velký Osek
5.- 6. Peąulová Petra 25 2.Z© Český Brod
7.- 9. Cihlář Michal 24 Z© Týnec n.Labem
7.- 9. Koąata Jan 24 2.Z© Český Brod
7.- 9. Rusková Kateřina 24 2.Z© Kolín
10. Novotný Tomáą 23 3.Z© Kolín
11.- 20. Adamec Filip 22 2.Z© Kolín
11.- 20. Bendľíková Iva 22 Z© Starý Kolín
11.- 20. Čejková Denisa 22 2.Z© Kolín
11.- 20. Fryml Filip 22 2.Z© Kolín
11.- 20. Kubů Aneta 22 Z© ®iľelice
11.- 20. Kučera Stanislav 22 Z© Týnec n.Labem
11.- 20. Novotný Dominik 22 2.Z© Kolín
11.- 20. Sixta Pavel 22 2.Z© Kolín
11.- 20. Smolíková Marie 22 2.Z© Český Brod
11.- 20. ©ircová Ludmila 22 2.Z© Kolín
21.- 23. Klobasa Tomáą 21 2.Z© Kolín
21.- 23. Koláčný Jakub 21 2.Z© Kolín
21.- 23. ®molil Matouą 21 Z© Týnec n.Labem
24.- 27. Čokrtová Kateřina 20 1.Z© Český Brod
24.- 27. Duąková Tereza 20 1.Z© Český Brod
24.- 27. Fodorová Veronika 20 2.Z© Český Brod
24.- 27. Hůla Frantiąek 20 Z© Veltruby
28.- 33. Harapes Miroslav 19 2.Z© Kolín
28.- 33. Klobasová Zuzana 19 2.Z© Kolín
28.- 33. Nováková ©árka 19 Z© Červené Pečky
28.- 33. Sahulková Petra 19 Z© Bylany
28.- 33. Siváková Nikola 19 Z© Velký Osek
28.- 33. Vrábelová Tereza 19 2.Z© Český Brod
34.- 41. Čadová Veronika 18 2.Z© Kolín
34.- 41. Čechová Lucie 18 1.Z© Český Brod
34.- 41. Duąek Ondřej 18 Z© Velký Osek
34.- 41. Kadlec Jiří 18 4.Z© Kolín
34.- 41. Musílková Kristýna 18 2.Z© Kolín
34.- 41. ©afaříková Hana 18 6.Z© Kolín
34.- 41. Vacková Anna 18 2.Z© Kolín
34.- 41. Volková Natálie 18 2.Z© Kolín
42.- 46. Dostál Václav 17 Z© Krakovany
42.- 46. Hetclová Michaela 17 3.Z© Kolín
42.- 46. Jetýlek Martin 17 Z© Krakovany
42.- 46. Koláčný Josef 17 Z© Krakovany
42.- 46. Tichá Dagmar 17 Z© ®iľelice
47.- 52. Holan Jan 16 Z© Veltruby
47.- 52. Hovorková Petra 16 1.Z© Český Brod
47.- 52. Kříľková Aneta 16 2.Z© Český Brod
47.- 52. Ploskina Ivan 16 Z© Týnec n.Labem
47.- 52. Strnadová ©árka 16 1.Z© Český Brod
47.- 52. Toman Ondřej 16 2.Z© Kolín
53.- 56. Fejfarová Kateřina 15 Z© Pečky
53.- 56. Kadeřábková Tereza 15 Z© Bylany
53.- 56. Malá Veronika 15 4.Z© Kolín
53.- 56. ©imonová Adéla 15 6.Z© Kolín
57.- 63. Bucková Iveta 14 Z© Velim
57.- 63. Hart Ludvík 14 2.Z© Kolín
57.- 63. Kočová Karolína 14 3.Z© Kolín
57.- 63. Náděje Jiří 14 Z© Velim
57.- 63. Pomichálková Iveta 14 Z© Červené Pečky
57.- 63. Topol Jan 14 4.Z© Kolín
57.- 63. Třeąňáková Anna 14 2.Z© Kolín
64.- 66. Fojtíková Elisabeth 13 Z© Krakovany
64.- 66. Hartmanová Veronika 13 Z© Vitice
64.- 66. Kaąpar Jan 13 2.Z© Český Brod
67.- 72. Blaľková Amalie 12 4.Z© Kolín
67.- 72. Krajčiová Hana 12 Z© Starý Kolín
67.- 72. Nesládek Lukáą 12 Z© Velký Osek
67.- 72. Neumann Marek 12 Z© Velký Osek
67.- 72. Richtár Martin 12 2.Z© Kolín
67.- 72. Vlasáková Tereza 12 2.Z© Kolín
73.- 79. Kubelková Kateřina 11 Z© Velim
73.- 79. Laąt´ovková Jitka 11 4.Z© Kolín
73.- 79. Neubert Jiří 11 Z© Velký Osek
73.- 79. Prosová Ivana 11 Z© Červené Pečky
73.- 79. Rapčáková Natálie 11 Z© Týnec n.Labem
73.- 79. Svoboda Jiří 11 4.Z© Kolín
73.- 79. Velíąek David 11 Z© Bylany
80.- 85. Durdil Rudolf 10 Z© Velký Osek
80.- 85. Haviarová Denisa 10 Z© ®iľelice
80.- 85. Prknová Michaela 10 Z© Velký Osek
80.- 85. ©pringl Radek 10 3.Z© Kolín
80.- 85. Tichý Josef 10 Z© Krakovany
80.- 85. Trnková Nikola 10 2.Z© Kolín
86.- 92. Bém Tomáą 9 3.Z© Kolín
86.- 92. Kánská Anna - Marie 9 Z© ®iľelice
86.- 92. Saulich Jan 9 4.Z© Kolín
86.- 92. Sojková Nikola 9 4.Z© Kolín
86.- 92. Souček Martin 9 2.Z© Kolín
86.- 92. ©imeček Michal 9 Z© Velký Osek
86.- 92. Turyna Daniel 9 3.Z© Kolín
93.- 97. Houdková Blanka 8 1.Z© Český Brod
93.- 97. Kozlík Ondřej 8 4.Z© Kolín
93.- 97. Krčíková Kateřina 8 2.Z© Kolín
93.- 97. Mokráček Jan 8 Z© Veltruby
93.- 97. Peąek Václav 8 2.Z© Kolín
98. ©átek Zdeněk 7 Z© Velký Osek
99. Hlaváčková Zdeňka 6 1.Z© Český Brod
100.- 102. Doleľalová Barbora 5 Z© Starý Kolín
100.- 102. Franc Jiří 5 2.Z© Kolín
100.- 102. Procházka Adam 5 Z© Pečky
103. Micka Jiří 4 2.Z© Kolín
104. Limonová Dominika 3 2.Z© Kolín
105. ©míd Marian 2 2.Z© Kolín

Celkem se zúčastnilo 105 soutěľících.