ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
12.ročník - 2006 - pořadí
PořadíPříjmení a jméno Body©kola
1. Duchan Jakub 27 Z© Týnec nad Labem
2. Hořínek Jan 26 2.Z© Český Brod
2. Pavelka Lukáą 26 MZ© Velký Osek
4. Jiroudek Daniel 25 MZ© Velký Osek
4. Svoboda Ondřej 25 2.Z© Kolín
4. Vaníček Jan 25 Z© Radim
7. Kopecká Ivana 24 M© Býchory
7. Krombholz Josef 24 Z© Zásmuky
9. Černíková Linda 23 7.Z© Kolín
9. Staňková Michaela 23 Z© Radim
11. Florian Tomáą 22 5. Z© Kolín
11. Křičková Eliąka 22 7.Z© Kolín
13. Mocová Kristýna 21 7.Z© Kolín
13. Nutil Jan 21 1. Z© Kolín
13. Pospíąil Otto 21 Z© Krakovany
13. Rosová Kateřina 21 Z© Bylany
17. Sýkora Jan 20 Z© Radim
17. Vaňhal Lukáą 20 2.Z© Kolín
19. Pokorná Radka 19 Z© Bylany
20. Kaucer Filip 18 M© Býchory
20. Miksa Petr 18 Z© Starý Kolín
20. Nový Daniel 18 1.Z© Český Brod
20. Petrásková Adriana 18 2.Z© Český Brod
20. Říhová Lucie 18 Z© Starý Kolín
20. Sehnal Vojtěch 18 M© Býchory
20. Stuchlíková Kateřina 18 Z© Nová Ves
20. ©ibík Jan 18 Z© Radim
28. Chaloupka Adam 17 2.Z© Český Brod
28. Kohout Ondřej 17 1. Z© Kolín
28. Kukal Jan 17 Z© Nová Ves
28. Marek Lukáą 17 1. Z© Kolín
28. Neřoldová Kateřina Anna 17 2.Z© Kolín
28. Novotná Tereza 17 Z© Starý Kolín
28. Symerský David 17 1.Z© Český Brod
35. Dědek Pavel 16 Z© Pečky
35. Jareą Jiří 16 Z© Týnec Nad Labem
35. Pelák Ondřej 16 2.Z© Kolín
35. Světlík Radek 16 Z© Pečky
35. ©edivý Marek 16 2.Z© Český Brod
35. Zemina Jiří 16 Z© Zásmuky
41. Gregor Patrik 15 2.Z© Kolín
41. Pros Martin 15 2.Z© Kolín
41. Svoboda Martin 15 Z© Bylany
41. Trutnovská Kateřina 15 Z© Červené Pečky
45. Balon Ladislav 14 Z© Týnec nad Labem
45. Beneą Patrik 14 2.Z© Kolín
45. Hybeą Jakub 14 1.Z© Český Brod
45. Králová Kateřina 14 2.Z© Kolín
45. Milerová Kristýna 14 Z© Nová Ves
45. Palma Martin 14 2.Z© Český Brod
45. ©arounová Marie 14 Z© Bylany
45. ©imáňová Lucie 14 1.Z© Český Brod
53. Cabicar Jakub 13 2.Z© Kolín
53. Didunyk Maxim 13 2.Z© Český Brod
53. Funda Jan 13 2.Z© Kolín
53. Hanuąová Helena 13 2.Z© Kolín
53. Ligenzová Lucie 13 Z© Bylany
53. Poláčková Jitka 13 M© Býchory
53. Tlučhoř Tomáą 13 Z© Krakovany
60. Červeňáková Nikola 12 2.Z© Kolín
60. Kokeąová Michaela 12 2.Z© Český Brod
60. Litera Lukáą 12 Z© Pečky
60. Roudnická Zuzana 12 2.Z© Český Brod
60. Thürich Lukáą 12 Z© Starý Kolín
65. Činovcová Anna 11 2.Z© Kolín
65. Kukalová Kamila 11 M© Býchory
65. Laurov Tomáą 11 2.Z© Kolín
65. Machková Monika 11 M© Býchory
65. Růľička Martin 11 2.Z© Český Brod
65. Vrabec Vladimír 11 Z© Krakovany
71. Javůrek Petr 10 M© Býchory
71. Kratochvílová Lenka 10 2.Z© Kolín
71. Muľíková Hana 10 2.Z© Český Brod
71. Nouzák Jakub 10 Z© Bylany
71. Nováková Kateřina 10 2.Z© Kolín
71. Novotná Karolína 10 M© Býchory
77. Fuchs Matěj 9 1.Z© Český Brod
77. Gandľala Jakub 9 2.Z© Kolín
77. Hanzl Bohumír 9 1.Z© Český Brod
80. Tuhá Marcela 8 Z© Krakovany
80. Tuhá Simona 8 Z© Krakovany
82. Severová Julie 5 2.Z© Kolín
82. Tučková Lucie 5 2.Z© Kolín
84. Hlaváčková Vendula 4 2.Z© Kolín
85. Frank Petr 2 2.Z© Kolín
85. Scháněl Jakub 2 M© Býchory
87. Kuncová Dominika 1 Z© Bylany

Celkem se zúčastnilo 87 soutěľících.