ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
13.ročník - 2007 - pořadí
PořadíPříjmení a jméno Body©kola
1. Filipová Anna 31 Z© Velký Osek
1. Zajícová Kateřina 31 4.Z© Kolín
3. Kopelentová Tereza 28 1. Z© Kolín
3. Vaněčková Michaela 28 2. Z© Kolín
5. Kuba Petr 27 4. Z© Kolín
6. Dec Tomáą 26 Z© Týnec nad Labem
6. Nedvědová Anna 26 Z© Kouřim
6. Puldová Veronika 26 1. Z© Kolín
6. Tesaříková Klára 26 Z© Poříčany
10. Hejduk Petr 25 Z© Starý Kolín
10. Novotný Vojtěch 25 1. Z© Kolín
10. Polesný Vojtěch 25 Z© Kostelec nad Černými lesy
10. ©těpánková ©árka 25 Z© Týnec nad Labem
10. Zumr Filip 25 1. Z© Český Brod
15. Douděrová Martina 24 Z© Krakovany
15. Januąková Michaela 24 Z© Starý Kolín
15. Kosina Kryątof 24 1. Z© Kolín
15. Kučírková Klára 24 Z© Velký Osek
15. Sehnalová Jana 24 1. Z© Kolín
15. Voclová Karolína 24 4. Z© Kolín
21. Honus Matouą 23 3. Z© Kolín
21. Kočí Michal 23 4. Z© Kolín
21. Luong Thi Thu Phuong 23 2. Z© Kolín
21. Poąík Dominik 23 Z© Starý Kolín
25. Bubeník Michal 22 2. Z© Kolín
25. Francová Marie 22 2. Z© Kolín
25. Nezmeąkalová Aneta 22 3. Z© Kolín
28. Bulan Petr 21 Z© Pečky
28. Holubová Kateřina 21 Z© Kostelec nad Černými lesy
28. Kaąpar Alex 21 1. Z© Český Brod
28. Malkusová Iveta 21 1. Z© Kolín
28. Němcová Blanka 21 3. Z© Kolín
28. Pejąa Vojtěch 21 1. Z© Kolín
28. Stárková Pavlína 21 Z© Poříčany
28. Syřínková Petra 21 2. Z© Kolín
28. ©eda Jan 21 1. Z© Český Brod
37. Janovská Nikola 20 4. Z© Kolín
37. Korábková Tereza 20 Z© Kouřim
37. Mračková Tereza 20 Z© Velký Osek
37. ©tiková Aneľka 20 Z© Velký Osek
41. Draľilová Anna 19 Z© Kostelec nad Černými lesy
41. Kaąparová Anna 19 Z© Kostelec nad Černými lesy
41. Neruąil Marek 19 Z© Plaňany
41. Slaninková Veronika 19 Z© Krakovany
41. Stach Dominik 19 Z© Týnec nad Labem
46. Cadorini Dario 18 4. Z© Kolín
46. Vedral Radovan 18 2. Z© Kolín
46. Vyhlídal Michal 18 4. Z© Kolín
49. Blaľková Aneta 17 Z© Kostelec nad Černými lesy
49. Dvořáčková Barbora 17 1. Z© Český Brod
49. Rohlík Tomáą 17 Z© Krakovany
49. Slabý Jan 17 Z© Starý Kolín
49. Součková Denisa 17 Z© Kostelec nad Černými lesy
49. Ulman Stanislav 17 Z© Bylany
55. Boątička Ondřej 16 Z© Kostelec nad Černými lesy
55. Fromová Anna 16 Z© Velký Osek
55. Moravec Patrik 16 Z© Krakovany
55. ©ustová Kateřina 16 1. Z© Český Brod
59. Cibulka Tomáą 15 Z© Pečky
59. Horniačková Kristýna 15 1. Z© Český Brod
59. Němcová Barbora 15 4. Z© Kolín
62. Hladká Barbora 14 Z© Bylany
62. Pátková Anna 14 Z© Velký Osek
62. Uhlíř Lukáą 14 Z© Kouřim
62. Vydrařová Pavlína 14 Z© Plaňany
66. Kolínský Tomáą 13 Z© Bylany
66. Poláková Jana 13 Z© Kostelec nad Černými lesy
66. Součková Martina 13 Z© Kostelec nad Černými lesy
69. Březinová Judita 12 2. Z© Kolín
69. Hauptmanová Gabriela 12 Z© Poříčany
69. Mlika Erik 12 5. Z© Kolín
69. Spudil Martin 12 Z© Týnec nad Labem
69. Ulomová Nicol 12 Z© Kostelec nad Černými lesy
74. Buchal David 11 Z© Pečky
74. Čech Jan 11 2. Z© Kolín
74. Darebný Adam 11 2. Z© Kolín
74. Kráčmarová Anna 11 4. Z© Kolín
74. Vacková Tereza 11 2. Z© Kolín
74. Vokálová Markéta 11 Z© Týnec nad Labem
80. Bláhová Barbora 10 2. Z© Kolín
80. Fiąer Emil 10 1. Z© Český Brod
80. Stehlíková Veronika 10 Z© Pečky
80. ©amalík Josef 10 Z© Plaňany
84. Francová Radka 9 2. Z© Kolín
84. Starý Jakub 9 Z© Pečky
86. Brandejský Christián 8 2. Z© Kolín
86. Haąek Patrik 8 2. Z© Kolín
87. Breburdová Kamila 6 Z© Pečky
88. Nouzák Petr 5 Z© Bylany
89. Pokorný Jiří 2 2. Z© Kolín
90. Demková Kamila 1 2. Z© Kolín
90. Koky Ondřej 1 2. Z© Kolín
90. Melicharová Jana 1 2. Z© Kolín
93. Veselá Simona 0 2. Z© Kolín

Celkem se zúčastnilo 93 soutěľících.