ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
14.ročník - 2008 - pořadí
PořadíPříjmení a jméno Body©kola
1. Čábelová Alice 32 Z© Krakovany
2. Kvasničková Romana 31 Z© Týnec nad Labem
3. Kosmálová Martina 30 Z© Poříčany
4. Starý Jakub 29 MZ© Velký Osek
5. Čech Jan 27 Z© Nová Ves I.
5. Neustadt Jakub 27 7. Z© Kolín
5. Proroková Hana 27 2. Z© Kolín
8. Galler Ondřej 26 Z© Pečky
8. Hruąka Marek 26 2. Z© Český Brod
8. Uldrich Miroslav 26 2. Z© Český Brod
8. Veselý Tomáą 26 Z© Starý Kolín
12. Kovaleva Ksenia 25 6. Z© Kolín
13. Bartoň Jan 24 6. Z© Kolín
13. Fuhrman Filip 24 Z© Radim
13. Kaąpar Martin 24 6.Z© Kolín
13. Marek Martin 24 Z© Radim
17. Lokajová Eliąka 23 Z© Kouřim
17. Zumrová Kristýna 23 1. Z© Český Brod
19. Černá Dominika 22 Z© Pečky
19. Hůla Vojtěch 22 Z© Veltruby
19. Schönfeld Petr 22 Z© Poříčany
19. Slobodová Jana 22 Z© ®iľelice
23. Březina Jan 21 Z© Nová Ves
23. Čáp Josef 21 1. Z© Kolín
23. Hejduk Jiří 21 Z© Kouřim
23. Chalupa Radek 21 Z© Radim
23. Křemenová Tereza 21 7. Z© Kolín
23. Straka Vincenc 21 2. Z© Český Brod
23. Zvelebil Vojtěch 21 6. Z© Kolín
30. Glanzová Tereza 20 4. Z© Kolín
30. Krůl Ondřej 20 Z© Týnec nad Labem
30. Sýkorová Tereza 20 Z© ®iľelice
30. ©teiglová Kristýna 20 Z© Pečky
34. Balvínová Markéta 19 Z© Poříčany
34. Beneąová Amálie 19 Z© Nová Ves
34. Míčová Marie 19 MZ© Velký Osek
34. Pokorný David 19 Z© Poříčany
34. Vydrař Jakub 19 2. Z© Kolín
39. Bříza Lukáą 18 2. Z© Kolín
39. Franc Matouą 18 2. Z© Kolín
39. Jánský Patrik 18 Z© Pečky
39. Kopecká Alena 18 Z© Týnec nad Labem
39. Pláąková Hana 18 1. Z© Český Brod
39. Pych Luděk 18 Z© Nová Ves
45. Herzog Daniel 17 2. Z© Kolín
45. Huková Veronika 17 Z© Týnec nad Labem
45. Chmelařová Tereza 17 Z© Poříčany
45. Macurová Eliąka 17 Z© Týnec nad Labem
45. Petrová Tereza 17 Z© Kouřim
45. Pleskač David 17 2. Z© Kolín
45. Rousek Matyáą 17 Z© Kouřim
52. Hutlová Veronika 16 2. Z© Kolín
52. Kavříková Edita 16 2. Z© Kolín
52. Vokál Jakub 16 Z© Býchory
55. Jedlička Lukáą 15 1. Z© Český Brod
55. Kolejová Martina 15 1. Z© Kolín
55. Tejčková Veronika 15 1. Z© Český Brod
58. Brummer Marcel 14 Z© Kostelec nad Čern. lesy
58. Lukáąová Lucie 14 4. Z© Kolín
58. Ondrejčíková Radka 14 2. Z© Kolín
58. Urban Jiří 14 Z© Radim
62. Billinger Filip 13 MZ© Velký Osek
62. Cabicarová Markéta 13 2. Z© Kolín
62. Havlín Kryątof 13 6. Z© Kolín
62. Olexová Kateřina 13 Z© Týnec nad Labem
62. Otradovec Josef 13 2. Z© Český Brod
62. Párys Jakub 13 1. Z© Kolín
62. Průąa Tomáą 13 1. Z© Český Brod
62. ©antrůček Jiří 13 Z© ®iľelice
70. Kubát ©těpán 12 2. Z© Kolín
70. Pöschl Roman 12 Z© Poříčany
70. ®atečková Eva 12 1. Z© Kolín
73. Červenková Jana 11 2. Z© Kolín
73. Hronová Markéta 11 2. Z© Kolín
73. Hubáček Lukáą 11 Z© Pečky
73. Kanaloąová Tereza 11 Z© Radim
73. Mládková Eva 11 Z© Býchory
73. Procházka Jakub 11 1. Z© Kolín
79. Novotný Petr 10 Z© Krakovany
80. Dostálová Markéta 9 1. Z© Kolín
80. Jakubů Adéla 9 4. Z© Kolín
80. Peąava David 9 Z© Radim
80. Trnková Kristýna 9 6. Z© Kolín
80. Vondrák Aleą 9 Z© Krakovany
85. Holoubková Klára 8 Z© Nová Ves
85. Jeřábek Václav 8 Z© Býchory
85. Vokounová Andrea 8 Z© Býchory
88. Hypeąová Kristýna 7 6. Z© Kolín
88. Chlumská Kateřina 7 6. Z© Kolín
90. ©ubrová Jana 6 Z© ®iľelice
91. Soukup ©imon 5 Z© Pečky
91. Valáąek Jiří 5 Z© Býchory
93. Záruba Jan 4 6. Z© Kolín
94. Moravcová Eliąka 2 1. Z© Český Brod
94. Tomanová Pavlína 2 Z© Býchory
96. Hojda Josef 1 2. Z© Kolín
96. Hrabová Kateřina 1 2. Z© Kolín
96. Mandák Tomáą 1 Z© Býchory
99. Lazarová Helena 0 Z© Býchory

Celkem se zúčastnilo 99 soutěľících.