ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
15.ročník - 2009 - pořadí
Kliknutím spustíte prezentaci

PořadíPříjmení a jméno Body©kola
1. - 2. Horáček Marek 22 Z© Červené Pečky
1. - 2. Hrabánková Iva 22 Z© Uhlířské Janovice
3. - 5. Kolovecký Jan 21 Z© Červené Pečky
3. - 5. ©aroch Stanislav 21 2.Z© Český Brod
3. - 5. Zrubecký Aleą 21 Z© ®itomířská 885, Český Brod
6. - 7. Pelák Tomáą 20 2.Z© Kolín
6. - 7. Vinklátová Veronika 20 Z© Plaňany
8. Novotný Tomáą 19 7.Z© Kolín
9. - 10. Jirovský Vít 18 7.Z© Kolín
9. - 10. Tichá Lenka 18 Z© T.G.Masaryka ®iľelice
11. Spurný David 17 2.Z© Český Brod
12. - 17. Blaľková Karolína 16 2.Z© Český Brod
12. - 17. Filounová Adéla 16 Z© T.G.Masaryka, Velim
12. - 17. Plechatá Veronika 16 2.Z© Český Brod
12. - 17. Soukalová Tereza 16 5.Z© Kolín
12. - 17. ©mikmátor Vojtěch 16 2.Z© Kolín
12. - 17. Zdraľil Adam 16 2.Z© Český Brod
18. - 22. Adamec Vojtěch 15 1.Z© Kolín
18. - 22. Hudec Jan 15 2.Z© Český Brod
18. - 22. Koberová Johana 15 4.Z© Kolín
18. - 22. Rais Vítek 15 Z© T.G.Masaryka ®iľelice
18. - 22. ©paček Luděk 15 Z© Týnec nad Labem
23. - 26. Baątářová Kristýna 14 Z© ®itomířská 885, Český Brod
23. - 26. Číľek Ondřej 14 Z© Týnec nad Labem
23. - 26. Picek Stanislav 14 2.Z© Český Brod
23. - 26. ©ibíková Kateřina 14 Z© a M© Radim
27. - 35. Červenková Marie 13 2.Z© Kolín
27. - 35. Dvořák Filip 13 2.Z© Kolín
27. - 35. Hudečková Gabriela 13 Z© Miloąe ©olleho Kouřim
27. - 35. Králová Karolína 13 5.Z© Kolín
27. - 35. Matouąek Ondřej 13 2.Z© Kolín
27. - 35. Písková Veronika 13 Z© T.G.Masaryka, Velim
27. - 35. Poąmurová Jana 13 Z© a M© Vrbová Lhota
27. - 35. Sladká Lucie 13 Z© Pečky
27. - 35. Vinąová Johana 13 4.Z© Kolín
36. - 42. Černý Daniel 12 7.Z© Kolín
36. - 42. Foučková Martina 12 2.Z© Český Brod
36. - 42. Kuta Petr 12 5.Z© Kolín
36. - 42. Pospíchal Filip 12 Z© Týnec nad Labem
36. - 42. Richterová Barbora 12 Z© a M© T.G.Masaryka Poříčany
36. - 42. ©ír David 12 2.Z© Kolín
36. - 42. Yarish Viktoriya 12 Z© Přistoupim
43. - 46. Houľvičková Tereza 11 Z© Přistoupim
43. - 46. Pačes Pavel 11 Z© Hořátev
43. - 46. Smolík Václav 11 2.Z© Český Brod
43. - 46. ©típková Dana 11 Z© a M© Vrbová Lhota
47. - 52. Bílek Daniel 10 2.Z© Kolín
47. - 52. Duchanová Michaela 10 Z© Týnec nad Labem
47. - 52. Hejl Lukáą 10 Z© Starý Kolín
47. - 52. Hodanová Martina 10 Z© Týnec nad Labem
47. - 52. Horčičková Tereza 10 Z© Pečky
47. - 52. Malec Leoą 10 Z© ®itomířská 885, Český Brod
53. - 64. Bícová Dominika 9 Z© Týnec nad Labem
53. - 64. Broąková Pavla 9 Z© ®itomířská 885, Český Brod
53. - 64. Fiala Martin 9 Z© Miloąe ©olleho Kouřim
53. - 64. Jeníková Anna 9 Z© a M© Býchory
53. - 64. Kronowetterová Marie 9 Z© Pečky
53. - 64. Krymláková Tereza 9 3.Z© Kolín
53. - 64. Malkovská Ernestina 9 4.Z© Kolín
53. - 64. Pachl Miloą 9 Z© Pečky
53. - 64. Rosenbaumová Soňa 9 2.Z© Kolín
53. - 64. ©edivá Tereza 9 Z© Miloąe ©olleho Kouřim
53. - 64. ©lechta Petr 9 5.Z© Kolín
53. - 64. Vávrová Lucie 9 Z© Masarykova Velký Osek
65. - 69. Beneąová Tereza 8 4.Z© Kolín
65. - 69. Havlík Jakub 8 2.Z© Kolín
65. - 69. Pláąek Jaroslav 8 Z© ®itomířská 885, Český Brod
65. - 69. Řeháková Eliąka 8 4.Z© Kolín
65. - 69. Zapletalová Michaela 8 2.Z© Kolín
70. - 78. Anh Pham Quynh 7 5.Z© Kolín
70. - 78. Chodová Tereza 7 Z© Masarykova Velký Osek
70. - 78. Machková Nikola 7 Z© Krakovany
70. - 78. Neruąil Martin 7 Z© Plaňany
70. - 78. Pecková Tereza 7 Z© Krakovany
70. - 78. Rampír Adam 7 7.Z© Kolín
70. - 78. Smutná Sofie 7 Z© Týnec nad Labem
70. - 78. Strnad Ota 7 2.Z© Kolín
70. - 78. Zlatohlávková Nikola 7 Z© a M© Radim
79. - 87. Baątová Pavla 6 Z© Pečky
79. - 87. Bína Jan 6 2.Z© Kolín
79. - 87. Hylmarová Petra 6 Z© Krakovany
79. - 87. Janečková Marie 6 Z© a M© Radim
79. - 87. Koľina Tomáą 6 7.Z© Kolín
79. - 87. Nováková ®aneta 6 Z© a M© ®ehuň
79. - 87. Novotná Kateřina 6 2.Z© Kolín
79. - 87. Procházková Ornela 6 4.Z© Kolín
79. - 87. Teclová Kateřina 6 Z© ®itomířská 885, Český Brod
88. - 95. Coubal Martin 5 2.Z© Kolín
88. - 95. Hudcová Margita 5 Z© Týnec nad Labem
88. - 95. Jeník Radek 5 Z© Miloąe ©olleho Kouřim
88. - 95. Kratochvílová Nikola 5 Z© Starý Kolín
88. - 95. Růľička Tomáą 5 Z© a M© Býchory
88. - 95. Strejciusová Monika 5 Z© Krakovany
88. - 95. Tvrdý Jan 5 7.Z© Kolín
88. - 95. ®áková Zuzana 5 Z© Přistoupim
96. - 100. Falta Ondřej 4 5.Z© Kolín
96. - 100. Fialová Karolína 4 Z© T.G.Masaryka, Velim
96. - 100. Hruąková Tereza 4 2.Z© Kolín
96. - 100. Pouková Simona 4 Z© T.G.Masaryka ®iľelice
96. - 100. Sysov Dmitrij 4 Z© Hořátev
101. - 104. Doskočilová Aneta 3 Z© ®itomířská 885, Český Brod
101. - 104. Malá Kristýna 3 Z© Miloąe ©olleho Kouřim
101. - 104. Stránská Marie 3 Z© Miloąe ©olleho Kouřim
101. - 104. ©tolba Adam 3 2.Z© Kolín
105. - 107. Krčíková Barbora 2 2.Z© Kolín
105. - 107. Veselá Zdeňka 2 Z© Týnec nad Labem
105. - 107. Vlasáková Tereza 2 Z© a M© ®ehuň
108. - 113. Skřivánková Nikola 1 Z© Krakovany
108. - 113. ©vecová Lucie 1 Z© a M© Býchory
108. - 113. Turyna Daniel 1 Z© Miloąe ©olleho Kouřim
108. - 113. Veselý Michal 1 Z© Miloąe ©olleho Kouřim
108. - 113. Vondráček Marek 1 2.Z© Kolín
108. - 113. Weisserová Kateřina 1 Z© a M© Býchory
114. - 116. Říhová Kamila 0 2.Z© Kolín
114. - 116. Říhová Petra 0 2.Z© Kolín
114. - 116. Verecký David 0 2.Z© Kolín

Celkem se zúčastnilo 116 soutěľících.