ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
16.ročník - 2010 - pořadí
Kliknutím spustíte prezentaci
Kliknutím spustíte prezentaci
Kliknutím spustíte prezentaci
Kliknutím spustíte prezentaci

Pořadí Příjmení a jméno Body ©kola
1. - 3. Bareąová Veronika 24 Z© a M© Krakovany
1. - 3. Jirovská Marie 24 7.Z© Kolín
1. - 3. Vejdělek Martin 24 Z© Týnec nad Labem
4. - 6. Filipová Barbara 22 Z© a M© Velký Osek
4. - 6. Hůla Josef 22 2.Z© Kolín
4. - 6. Poláková Tereza 22 Z© Vrdy
7. - 10. Hermanová Lenka 21 Z© a M© Velký Osek
7. - 10. Salva Ondřej 21 6.Z© Kolín
7. - 10. Svobodová Markéta 21 1.Z© Kolín
7. - 10. Tykva Michal 21 2.Z© Kolín
11. - 12. Křeček Jiří 20 2.Z© Kolín
11. - 12. Suchová Nikola 20 5.Z© Kolín
13. - 15. Pochová Veronika 19 6.Z© Kolín
13. - 15. Veselý Jakub 19 Z© Hořátev
13. - 15. Volný Petr 19 1.Z© Kolín
16. - 17. Hruąková Markéta 18 Z© a M© ®ehuň
16. - 17. Zumr Josef 18 Z© Český Brod, ®itomířská
18. - 20. Matouąková Tereza 17 Z© Poříčany
18. - 20. Plaąil Vítek 17 Z© Vrdy
18. - 20. Rajdl Matěj 17 Z© Hořátev
21. - 24. Hartig Michal 16 2.Z© Kolín
21. - 24. Musilová Monika 16 Z© Poříčany
21. - 24. Sehnalová Marie 16 Z© a M© Býchory
21. - 24. Slavík Vojtěch 16 1.Z© Kolín
25. - 28. Duąek Mikoláą 15 Z© a M© Velký Osek
25. - 28. Hůlková Dominika 15 Z© Český Brod, ®itomířská
25. - 28. Procházková Kateřina 15 Z© Radim
25. - 28. Svítok Matyáą 15 Z© Český Brod, ®itomířská
29. - 32. Dvořáček Dominik 14 4.Z© Kolín
29. - 32. Folbergerová Natálie 14 Z© Starý Kolín
29. - 32. Jehlička Aleą 14 Z© a M© Krakovany
29. - 32. Koutová Anastázie 14 Z© a M© Velký Osek
33. - 43. Hlásková Kristýna 13 4.Z© Kolín
33. - 43. Hoąková Jitka 13 Z© Poříčany
33. - 43. Kloc Lukáą 13 2.Z© Kolín
33. - 43. Lasíková Tereza 13 1.Z© Kolín
33. - 43. Le Thi Thu Thuy 13 1.Z© Kolín
33. - 43. Němcová Klára 13 4.Z© Kolín
33. - 43. Pavlíčková Natálie 13 2.Z© Kolín
33. - 43. Pospíąil Jan 13 Z© a M© Krakovany
33. - 43. Sandholcová Irena 13 Z© Velim
33. - 43. Svoboda Jakub 13 Z© Pečky
33. - 43. Zouzal ©imon 13 Z© Český Brod, ®itomířská
44. - 47. Kučírek Marek 12 Z© a M© Velký Osek
44. - 47. Polák Kryątof 12 Z© Radim
44. - 47. Tejček Tomáą 12 Z© Český Brod, ®itomířská
44. - 47. Vlček Jan 12 Z© Poříčany
48. - 51. Kalendová Victoria 11 2.Z© Kolín
48. - 51. Kasarda Miroslav 11 2.Z© Kolín
48. - 51. Smutný Viktor 11 Z© Kostelec nad Černými lesy
48. - 51. Staněk Michal 11 Z© Poříčany
52. - 61. Buřivalová Tereza 10 Z© Týnec nad Labem
52. - 61. Do Xuan Jan 10 Z© Poříčany
52. - 61. Dubnová Barbora 10 Z© Vrdy
52. - 61. Kleiberová Natálie 10 7.Z© Kolín
52. - 61. Komárek Jan 10 Z© Radim
52. - 61. Kozáková Dominika 10 4.Z© Kolín
52. - 61. Kruliąová Kristýna 10 Z© a M© Velký Osek
52. - 61. Nemčoková Anna 10 2.Z© Kolín
52. - 61. ©ejna Karel 10 Z© Starý Kolín
52. - 61. Vladyka Jakub 10 Z© Starý Kolín
62. - 69. Hujer Martin 9 Z© Pečky
62. - 69. Cháberová Jana 9 Z© Pečky
62. - 69. Koděrová Michaela 9 4.Z© Kolín
62. - 69. Komárková Liliana 9 Z© Týnec nad Labem
62. - 69. Měchurová Monika 9 Z© Český Brod, ®itomířská
62. - 69. Nguyen Huong Ngor Lan 9 1.Z© Kolín
62. - 69. Petricjuková Marie 9 2.Z© Kolín
62. - 69. Puchnerová Veronika 9 1.Z© Kolín
70. - 77. Hanuąová Michaela 8 Z© Týnec nad Labem
70. - 77. Hozmanová Jana 8 Z© Poříčany
70. - 77. Hoznauerová Aneta 8 2.Z© Kolín
70. - 77. Kavecký Petr 8 Z© Vrdy
70. - 77. Kováč Jakub 8 Z© Poříčany
70. - 77. Rytíř Matouą 8 4.Z© Kolín
70. - 77. Sixta Vladimír 8 Z© Radim
70. - 77. Vávrová Anna Marie 8 Z© Radim
78. - 83. Hrudka Jan 7 2.Z© Kolín
78. - 83. Nalezinková Kristýna 7 Z© Vrdy
78. - 83. Plaąilová Adéla 7 4.Z© Kolín
78. - 83. Prokop Ivan 7 Z© Týnec nad Labem
78. - 83. Stárek Filip 7 Z© Poříčany
78. - 83. Vondra Martin 7 Z© Týnec nad Labem
84. - 90. Březina Jonáą 6 2.Z© Kolín
84. - 90. Jakobiová Andrea 6 Z© a M© Velký Osek
84. - 90. Kunáąková Adéla 6 4.Z© Kolín
84. - 90. Pospíąilová Kateřina 6 Z© Týnec nad Labem
84. - 90. Ptáček David 6 2.Z© Kolín
84. - 90. Urválková Ladislava 6 Z© Vrdy
84. - 90. Zapletalová Kateřina 6 2.Z© Kolín
91. - 97. Děrgelová Dominique 5 2.Z© Kolín
91. - 97. Havrda Filip 5 2.Z© Kolín
91. - 97. Koháková Lucie 5 Z© Pečky
91. - 97. Kohút Jan 5 2.Z© Kolín
91. - 97. Marková Tereza 5 Z© a M© Krakovany
91. - 97. Novák Matěj 5 Z© Poříčany
91. - 97. ©vandová Kateřina 5 Z© a M© Velký Osek
98. - 101. Březinová Radka 4 Z© a M© Krakovany
98. - 101. Pokorný Patrik 4 Z© Kostelec nad Černými lesy
98. - 101. Suchánek Petr 4 2.Z© Kolín
98. - 101. Urbánek Lukáą 4 Z© Pečky
102. - 105. Jansa Michal 3 2.Z© Kolín
102. - 105. Ludvíková Adéla 3 Z© a M© Krakovany
102. - 105. Mátl Daniel 3 Z© a M© Krakovany
102. - 105. Nemčok Jakub 3 2.Z© Kolín
106. - 107. Nehasil Michal 2 Z© a M© Krakovany
106. - 107. Pych Daniel 2 2.Z© Kolín
108. - 109. Hnulík Tomáą 1 Z© Český Brod, ®itomířská
108. - 109. Vrzal Martin 1 Z© Pečky
110. Lavu ©tefan 0 2.Z© Kolín

Celkem se zúčastnilo 110 soutěľících.