ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
18.ročník - 2012 - pořadí
Kliknutím spustíte prezentaci
Kliknutím spustíte prezentaci
Kliknutím spustíte prezentaci
Kliknutím spustíte prezentaci

Pořadí Příjmení a jméno Body ©kola
1. - 3. Čech Petr 27 Z© Nová Ves
1. - 3. Kaifer Jan 27 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
1. - 3. Pácal Michal 27 Z© TGM Poděbrady, ©kolní 556, 290 01, Poděbrady
4. - 5. Hlouąková Klára 24 Z©M© Býchory
4. - 5. Holoubek Martin 24 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
6. Veselý Vítek 23 Z© Čachovice a M© Struhy
7. - 12. Popek Michal 22 Z© a M© ®ehuň
7. - 12. Rejfková Lucie 22 Z© a M© Krakovany
7. - 12. Spurná Adéla 22 Z© Český Brod, Tyrąova 68
7. - 12. ©uhajová Lucie 22 Z© Kutná Hora, Kremnická 98
7. - 12. Ulíková Valérie 22 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
7. - 12. Volný Tomáą 22 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
13. - 16. Adamec Matěj 20 Z© Týnec nad Labem, Komenského nám.85
13. - 16. Vinklátová Iveta 20 Z© Plaňany
13. - 16. Vokálová Kateřina 20 Z© Týnec nad Labem, Komenského nám.85
13. - 16. Wallenfelsová Barbora 20 Z© Český Brod, Tyrąova 68
17. - 19. Krymláková Andrea 19 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
17. - 19. Kunáąek Josef 19 Z© Zbraslavice 190,28521
17. - 19. Rejna Antonín 19 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
20. - 24. Loudátová ©árka 18 Z© Zbraslavice 190,28521
20. - 24. Pham Quang Huy 18 Z© Kolín V., Mnichovická 62
20. - 24. Pochová Petra 18 Z© Ovčárecká, Kolín
20. - 24. Vobořil Jan 18 Z© Kolín III., Masarykova 412
20. - 24. ®atečková Lucie 18 Z© Český Brod, Tyrąova 68
25. - 30. Kukla Matěj 17 Z© T. G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín, Komenského 377, 281 29 ®iľelice
25. - 30. Maąínová Anna 17 Z© Lipanská, Kolín
25. - 30. Navrátil Michal 17 Z© TGM Poděbrady, ©kolní 556, 290 01, Poděbrady
25. - 30. Pechová Natálie 17 Z© Kolín II., Kmochova 943
25. - 30. Poklop Lukáą 17 Z© Týnec nad Labem, Komenského nám.85
25. - 30. Příhoda Michal 17 Z© Český Brod, Tyrąova 68
31. - 34. Jíchová Petra 16 Z© Starý Kolín, Kolínská 90, Starý Kolín 28123
31. - 34. Mareą Lukáą 16 Z© Kolín III., Masarykova 412
31. - 34. Syrovátková Eliąka 16 Z© Plaňany
31. - 34. ©evěčková Pavla 16 Z© Přistoupim, okres Kolín
35. - 38. Fejfar Jan 15 Z© a M© Radim
35. - 38. Hladík Petr 15 Z© Český Brod, Tyrąova 68
35. - 38. Stránský Jan 15 Z© Český Brod, Tyrąova 68
35. - 38. Tejnský Ondřej 15 Z© Bylany, okres Kolín
39. - 42. Bína Tomáą 14 Z© Kolín II., Kmochova 943
39. - 42. Lázňovská Kristýna 14 Z© Kutná Hora, Kremnická 98
39. - 42. Pijálková Helena 14 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
39. - 42. Provazníková Zuzana 14 Z© Kolín II., Kmochova 943
43. - 45. Koucká Hana 13 Z© a M© Ovčáry, okres Kolín, Kolínská 66, Ovčáry, 280 02
43. - 45. Topinková Kamila 13 Z©M© Býchory
43. - 45. Zelenka Matěj 13 Z© Kolín V., Mnichovická 62
46. - 51. Hájek Jakub 12 Z© a M© Krakovany
46. - 51. Kolínová Kateřina 12 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
46. - 51. Kovařík Milan 12 Z© Kolín II., Kmochova 943
46. - 51. Nesládek Marek 12 Z© a M© Ovčáry, okres Kolín, Kolínská 66, Ovčáry, 280 02
46. - 51. Pijálek Jan 12 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
46. - 51. Slavík Jakub 12 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
52. - 59. Banasinská Tereza 11 Z© Kolín V., Mnichovická 62
52. - 59. Hobzíková Michaela 11 Z© Český Brod, Tyrąova 68
52. - 59. Hruąková Dominika 11 Z© T. G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín, Komenského 377, 281 29 ®iľelice
52. - 59. Kříľ Tomáą 11 Z© Lipanská, Kolín
52. - 59. Mrázek Patrik 11 Z© T. G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín, Komenského 377, 281 29 ®iľelice
52. - 59. Pospíąilová Sára 11 Z© a M© Radim
52. - 59. ©»astný Josef 11 Z© Čachovice a M© Struhy
52. - 59. Zheliznyaková Kristýna 11 Z© Lipanská, Kolín
60. - 66. Blechová Aneľka 10 Z© a M© Ovčáry, okres Kolín, Kolínská 66, Ovčáry, 280 02
60. - 66. Dobiáąová Anna 10 Z© Kolín II., Kmochova 943
60. - 66. Kaąpar Jan 10 Z© Hořátev
60. - 66. Kündelová Eva 10 Z© Plaňany
60. - 66. ©andová Ivana 10 Z© Zbraslavice 190,28521
60. - 66. ©pinka Vojtěch 10 Z© T. G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín, Komenského 377, 281 29 ®iľelice
60. - 66. Víąek Jan 10 Z© a M© Ovčáry, okres Kolín, Kolínská 66, Ovčáry, 280 02
67. - 74. Černý Jan 9 Z© Kolín II., Bezručova 980
67. - 74. Doudová Kateřina 9 Z© Kutná Hora, Kremnická 98
67. - 74. Hubáček Jakub 9 Z© Hořátev
67. - 74. Jirsa Matěj 9 Z© Starý Kolín, Kolínská 90, Starý Kolín 28123
67. - 74. Rozmbachová Aneľka 9 Z© Český Brod, Tyrąova 68
67. - 74. Růľičková Gabriela 9 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
67. - 74. Semerák David 9 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
67. - 74. ®áková Kristýna 9 Z© Čachovice a M© Struhy
75. - 81. Bacílková Nikola 8 Z© Kolín II., Kmochova 943
75. - 81. Kunc David 8 Z© a M© ®ehuň
75. - 81. Stankeová Jessica 8 Z© Český Brod, Tyrąova 68
75. - 81. Svoboda Filip 8 Z© Bylany, okres Kolín
75. - 81. Szkandera Alexandr 8 Z© Kolín II., Kmochova 943
75. - 81. ©imurda Jan 8 Z© Kolín II., Kmochova 943
75. - 81. Vaątová Lucie 8 Z© Týnec nad Labem, Komenského nám.85
82. - 87. Janeček Jakub 7 Z© Kolín II., Bezručova 980
82. - 87. Mikuličková Natálie 7 Z© Český Brod, Tyrąova 68
82. - 87. ©imůnek Filip 7 Z© Lipanská, Kolín
82. - 87. ©pinka Marek 7 Z© a M© Radim
82. - 87. Tichý Jan 7 Z© a M© Krakovany
82. - 87. Varadyová Anna 7 Z©M© Býchory
88. - 91. Böthigová Sofie 6 Z© T. G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín, Komenského 377, 281 29 ®iľelice
88. - 91. Hanuą Jaroslav 6 Z© Kolín II., Bezručova 980
88. - 91. Malcová Markéta 6 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
88. - 91. ©mikmátorová Nikol 6 Z© Kolín II., Kmochova 943
92. - 95. Knyblová Lenka 5 Z© Kolín II., Bezručova 980
92. - 95. Říhová Michaela 5 Z©M© Býchory
92. - 95. Vaňhal Jan 5 Z© Kolín II., Kmochova 943
92. - 95. Veselý Matěj 5 Z© Kolín II., Bezručova 980
96. - 104. Hájková Kristýna 4 Z© Český Brod, Tyrąova 68
96. - 104. Ivakhiv Jaroslav 4 Z© Zbraslavice 190,28521
96. - 104. Kuchař David 4 Z© Kolín II., Kmochova 943
96. - 104. Kukalová Tereza 4 Z©M© Býchory
96. - 104. Radosta Jan 4 Z© a M© Radim
96. - 104. Sokolová Barbora 4 Z© Kolín II., Kmochova 943
96. - 104. Stejskalová ®aneta 4 Z© Český Brod, Tyrąova 68
96. - 104. Tichý Filip 4 Z© Kolín II., Kmochova 943
96. - 104. Trnková Kateřina 4 Z©M© Býchory
105. - 107. Doleľal Filip 3 Z© Starý Kolín, Kolínská 90, Starý Kolín 28123
105. - 107. Tichá Eva 3 Z© a M© Krakovany
105. - 107. Yarish Myron 3 Z© Přistoupim, okres Kolín
108. - 109. Groh Jan 1 Z© Lipanská, Kolín
108. - 109. Weisser Jan 1 Z©M© Býchory
110. Sedláčková Barbora 0 Z© a M© Krakovany

Celkem se zúčastnilo 110 soutěľících.