ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
19.ročník - 2013 - pořadí
soubor pdfPořadí ke staľení



Pořadí Příjmení a jméno Body ©kola
1. Fejtová Veronika 23 Z© a M© Ovčáry, okres Kolín, Kolínská 66, Ovčáry, 280 02
2. - 3. Kasal Vojtěch 21 Z© Kolín II., Kmochova 943
2. - 3. Ptáčková Markéta 21 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
4. Höfner Vojtěch 20 Z© Kolín V., Ovčárecká 374
5. - 7. Hodboď Filip 19 Z© J.V.Sticha - Punta 190, ®ehuąice
5. - 7. Kotyk Jan 19 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
5. - 7. Vonąovský Jan 19 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
8. - 10. Kohoutová Adéla 17 Z© Kolín II., Kmochova 943
8. - 10. Siblíková Viola 17 Z© Kolín V., Ovčárecká 374
8. - 10. ©típek Daniel 17 Z© Hořátev
11. - 13. Jelínek Jiří 16 Z© Český Brod Tyrąova 68
11. - 13. Manus Patrik 16 Z© a M© Starý Kolín, Kolínská 90
11. - 13. Vyąata Jan 16 Z© a M© Starý Kolín, Kolínská 90
14. - 16. Dusbabová Petra 15 Z© Týnec nad Labem
14. - 16. Polák Matěj 15 Z© Český Brod Tyrąova 68
14. - 16. Schůtová Veronika 15 Z© Český Brod Tyrąova 68
17. - 20. Januąková Kristina 14 Z© a M© Starý Kolín, Kolínská 90
17. - 20. Neumanová ©těpánka 14 Z© Jana Palacha Kutná Hora
17. - 20. Stránská Anna 14 Z© Radim
17. - 20. Vítová Markéta 14 Z© Kolín II., Kmochova 943
21. - 23. Baumanová Natálie 13 Z© Český Brod Tyrąova 68
21. - 23. Fuhrmanová Kateřina 13 Z© Radim
21. - 23. Moravec David 13 Z© Kolín II., Kmochova 943
24. - 28. Balcarová Eva 12 Z© Radim
24. - 28. Beneąová Zuzana 12 Z© Lipanská, Kolín
24. - 28. Červinková Lucie 12 Z© Kolín III., Masarykova 412
24. - 28. Machytka Ondřej 12 Z© Kolín II., Kmochova 943
24. - 28. Sirko Mikuláą 12 Z© Český Brod Tyrąova 68
29. - 37. Černý Ondřej 11 Z© a M© Krakovany, okres Kolín
29. - 37. Dostálek David 11 Z© Přistoupim, okres Kolín
29. - 37. Haviarová Iveta 11 Z© T. G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín, Komenského 377, 281 29 ®iľelice
29. - 37. Kučerová Andrea 11 Z© a M© Krakovany, okres Kolín
29. - 37. Kybová Kateřina 11 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
29. - 37. Mráček Dominik 11 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
29. - 37. Svítok Tadeáą 11 Z© Přistoupim, okres Kolín
29. - 37. Vaątová Kateřina 11 Z© Týnec nad Labem
29. - 37. Zajíčková Adéla 11 Z© Kolín V., Ovčárecká 374
38. - 42. Kukalová Tereza 10 Z© Veltruby
38. - 42. Mikeąka Filip 10 Z© Lipanská, Kolín
38. - 42. Pánek Jan 10 Z© Veltruby
38. - 42. Tichý Marek 10 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
38. - 42. Vít Daniel 10 Z© a M© Býchory
43. - 46. Hronová Alena 9 Z© Kolín II., Kmochova 943
43. - 46. Konvalina Tomáą 9 Z© a M© ®ehuň, okres Kolín
43. - 46. Potůček Tomáą 9 Z© Bylany, okres Kolín
43. - 46. Spáčilová Adéla 9 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
47. - 50. Čábelka Marek 8 Z© a M© Krakovany, okres Kolín
47. - 50. Kerhart Jan 8 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
47. - 50. Kostelecký Jiří 8 Z© Týnec nad Labem
47. - 50. Vondra Marek 8 Z© Týnec nad Labem
51. - 57. Berka Petr Jan 7 Z© Lipanská, Kolín
51. - 57. Böhm Tomáą 7 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod
51. - 57. Houľvička Václav 7 Z© Přistoupim, okres Kolín
51. - 57. Jansta Vojtěch 7 Z© a M© Ovčáry, okres Kolín, Kolínská 66, Ovčáry, 280 02
51. - 57. Kostínek Martin 7 Z© a M© Starý Kolín, Kolínská 90
51. - 57. Vála ©imon 7 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
51. - 57. Zedník Karel 7 Z© Bylany, okres Kolín
58. - 65. Černý Pavel 6 Z© a M© Starý Kolín, Kolínská 90
58. - 65. Korbelová Kateřina 6 Z© Veltruby
58. - 65. Kukalová Kateřina 6 Z© Veltruby
58. - 65. Kvapilová Lucie 6 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
58. - 65. Línek Richard 6 Z© J.V.Sticha - Punta 190, ®ehuąice
58. - 65. Suk Maxim 6 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
58. - 65. ©írek Dominik 6 Z© a M© Starý Kolín, Kolínská 90
58. - 65. Vyvial Josef 6 Z© Lipanská, Kolín
66. - 69. Darebná Darina 5 Z© Kolín II., Kmochova 943
66. - 69. Kadlec Kryątof 5 Z© v Kolíně IV., Prokopa Velikého 633
66. - 69. Pohořalý Jakub 5 Z© a M© Krakovany, okres Kolín
66. - 69. Přívora Tomáą 5 Z© J.V.Sticha - Punta 190, ®ehuąice
70. - 76. Dolejąí Miroslav 4 Z© Horní Kruty, okres Kolín
70. - 76. Chábera Tomáą 4 Z© Bylany, okres Kolín
70. - 76. Kadečka Denis 4 Z© Kolín II., Kmochova 943
70. - 76. Kohút David 4 Z© Kolín II., Kmochova 943
70. - 76. Maąín Vojtěch 4 Z© Lipanská, Kolín
70. - 76. Mráz Tomáą 4 Z© Bylany, okres Kolín
70. - 76. Plicka Petr 4 Z© Týnec nad Labem
77. - 79. Havela Tadeáą 3 Z© Kolín II., Kmochova 943
77. - 79. Sandholcová Markéta 3 Z© a M© Krakovany, okres Kolín
77. - 79. ©mídová Sára 3 Z© Týnec nad Labem
80. - 86. Honzíček Dominik 2 Z© Kolín II., Kmochova 943
80. - 86. Jetýlková Eliąka 2 Z© a M© Krakovany, okres Kolín
80. - 86. Lerich Filip 2 Z© Kolín II., Kmochova 943
80. - 86. Porubová Lucie 2 Z© Veltruby
80. - 86. Slavíková Nikol 2 Z© a M© ®ehuň, okres Kolín
80. - 86. Treąlová Adéla 2 Z© Kolín II., Kmochova 943
80. - 86. Vítová Karolína 2 Z© Kolín II., Kmochova 943
87. - 91. Hrabová Lucie 1 Z© Kolín II., Kmochova 943
87. - 91. Komárková Adéla 1 Z© Radim
87. - 91. Melichar Martin 1 Z© Kolín II., Kmochova 943
87. - 91. Moravec Josef 1 Z© Kolín II., Kmochova 943
87. - 91. Nováková Kristýna 1 Z© Kolín II., Kmochova 943
92. Kříľová Nikol 0 Z© ®itomířská 885, 282 01 Český Brod

Celkem se zúčastnilo 92 soutěľících.