ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
20.ročník - 2014 - pořadí
soubor pdfPořadí ke staľení



Pořadí Příjmení a jméno Body ©kola
1. - 2. Blechová Lucie 33 Z© Ovčáry
1. - 2. Kaifer Martin 33 1.Z© Český Brod
3. Juklová ©árka 32 Z© Masarykova, Čáslav
4. Petrů Tadeáą 31 Z© Týnec nad Labem
5. - 6. Böhm Tomáą 30 Z© Nová Ves I
5. - 6. Bohuslavová Klára 30 Z© Ovčárecká 374, Kolín V
7. - 8. Havlina Adam 29 Z© T.G.Masaryka, Poděbrady
7. - 8. Hradecký ©imon 29 Z© Prokopa Velikého, Kolín IV
9. - 11. Čapková Adéla 28 Z© Starý Kolín
9. - 11. Domnosil Adam 28 Z© Býchory
9. - 11. ©olcová Eliąka 28 Z© Čachovice
12. - 15. Bártová Kateřina 27 1.Z© Český Brod
12. - 15. Hnízdilová Adéla 27 Z© Radim
12. - 15. Kraisingerová Nela 27 Z© Kmochova, Kolín II
12. - 15. Pýchová Barbora 27 Z© Čachovice
16. - 17. Barello Denisa Gabriela 26 Z© Pečky
16. - 17. Soukup Jan 26 Z© T.G.Masaryka, Poděbrady
18. - 21. Dudek Jan 25 Z© Lipanská, Kolín III
18. - 21. Horáčková Barbora 25 Z© Kmochova, Kolín II
18. - 21. Hradecký David 25 Z© J. V. Sticha-Punta ®ehuąice
18. - 21. Tichá Monika 25 Z© Krakovany
22. - 26. Benák Pavel 24 1.Z© Český Brod
22. - 26. Beranová Kamila 24 Z© T.G.Masaryka, ®íľelice
22. - 26. Jakoubková Kateřina 24 2.Z© Český Brod
22. - 26. Ritter Radek 24 1.Z© Český Brod
22. - 26. Vrbovcová Aneľka 24 1.Z© Český Brod
27. - 40. Arnet Jáchym 23 Z© Kmochova, Kolín II
27. - 40. Beneą Matěj 23 Z© ®ehuň
27. - 40. Hájková Judita 23 Z© Kmochova, Kolín II
27. - 40. Holečková Lucie 23 Z© Starý Kolín
27. - 40. Kąír David 23 2.Z© Český Brod
27. - 40. Opasková Markéta 23 Z© ®iľkov, Kutná Hora
27. - 40. Ouhrabková Klára 23 1.Z© Český Brod
27. - 40. Papadopoulos Páris 23 Z© Ovčáry
27. - 40. Seidlová Barbora 23 Z© Ovčárecká 374, Kolín V
27. - 40. Svítok Tadeáą 23 Z© Přistoupim
27. - 40. Svobodová Aneľka 23 Z© Kmochova, Kolín II
27. - 40. ©těrbová Kateřina 23 Z© Městec Králové
27. - 40. Vávra Radek 23 Z© Kmochova, Kolín II
27. - 40. ®alud Marek 23 Z© Lipanská, Kolín III
41. - 49. Čábelová Veronika 22 Z© Krakovany
41. - 49. Jaroň Daniel 22 Z© Čachovice
41. - 49. Kostelecká Kateřina 22 Z© T.G.Masaryka, Velim
41. - 49. Kubín Marcel 22 Z© Krakovany
41. - 49. Lebduąková Vanesa 22 Z© Přistoupim
41. - 49. Podhora Kryątof 22 Z© Ovčáry
41. - 49. Řehák Adam 22 Z© Týnec nad Labem
41. - 49. Skalníková Veronika 22 Z© Ovčárecká 374, Kolín V
41. - 49. ©těrbová Michaela 22 Z© Lipanská, Kolín III
50. - 56. Dotlačil Marian 21 Z© Radim
50. - 56. Dubská Veronika 21 Z© ®ehuň
50. - 56. Hladík Matěj 21 Z© Ovčáry
50. - 56. Louľil Lukáą 21 Z© J. V. Sticha-Punta ®ehuąice
50. - 56. Stieber Rudolf 21 Z© Kmochova, Kolín II
50. - 56. ©indelář Jakub 21 Z© Tuklaty
50. - 56. Zíchová Sára 21 Z© Radim
57. - 67. Braun Erik 20 Z© Lipanská, Kolín III
57. - 67. Drábek ©těpán 20 Z© T.G.Masaryka, ®iľelice
57. - 67. Drvota Michal 20 Z© Krakovany
57. - 67. Eichlerová ©árka 20 2.Z© Český Brod
57. - 67. Kuchař Michal 20 Z© Kmochova, Kolín II
57. - 67. Lacinová Amálie 20 Z© Starý Kolín
57. - 67. Matouąková Rosalie 20 Z© Radim
57. - 67. Michalík Matyáą 20 2.Z© Český Brod
57. - 67. Pařezová Anastázie 20 Z© Kmochova, Kolín II
57. - 67. Vladyková Zuzana 20 Z© Masarykova, Kolín II
57. - 67. Zachrdla Jan 20 Z© Čachovice
68. - 76. Belluą Denis 19 1.Z© Český Brod
68. - 76. Feierfeilová Monika 19 Z© Církvice
68. - 76. Jirovská Pavlína 19 Z© Prokopa Velikého, Kolín IV
68. - 76. Kotil Daniel 19 Z© Kmochova, Kolín II
68. - 76. Kozák Martin 19 Z© Lipanská, Kolín III
68. - 76. Mejda Jiří 19 Z© Ovčárecká 374, Kolín V
68. - 76. Smejtková Kristýna 19 Z© Hořátev
68. - 76. ©tekrt Ondřej 19 Z© Hořátev
68. - 76. Veitová Kateřina 19 Z© T.G.Masaryka Velim
77. - 86. Aslam Wakar 18 1.Z© Český Brod
77. - 86. Freibergerová Aneľka 18 Z© Kmochova, Kolín II
77. - 86. Havelka Ondřej 18 Z© T.G.Masaryka Velim
77. - 86. Hynková Valentýna 18 Z© Starý Kolín
77. - 86. Komárková Nela 18 Z© Týnec nad Labem
77. - 86. Kratochvíl Vít 18 1.Z© Český Brod
77. - 86. Měchurová Bára 18 2.Z© Český Brod
77. - 86. Párys Vojtěch 18 Z© Bezručova, Kolín II
77. - 86. Polák Martin 18 Z© Radim
77. - 86. ©pinková Karolína 18 Z© a M© Krakovany
87. - 94. Dědková Veronika 17 Z© Hořátev
87. - 94. Dostálek David 17 Z© Přistoupim
87. - 94. Kaąe Vojtěch 17 2.Z© Český Brod
87. - 94. Koza Vít 17 Z© Kmochova, Kolín II
87. - 94. Mrázková Simona 17 Z© Bezručova, Kolín II
87. - 94. Pena Adam 17 Z© T.G.Masaryka Velim
87. - 94. Podhorský Tomáą 17 2.Z© Český Brod
87. - 94. Symonová Tereza 17 Z© Ovčárecká 374, Kolín V
95. - 102. Holoubek Lukáą 16 Z© Prokopa Velikého, Kolín IV
95. - 102. Hrbková Eliąka 16 2.Z© Český Brod
95. - 102. Kratochvíl Ondřej 16 Z© Týnec nad Labem
95. - 102. Midlochová Magdalena 16 Z© T.G.Masaryka, ®iľelice
95. - 102. Milotová Nela Bára 16 Z© Tuklaty
95. - 102. ©mejkal Dominik 16 Z© Bylany
95. - 102. ©pinka Dominik 16 Z© Lipanská, Kolín III
95. - 102. Zapletalová Zuzana 16 Z© Kmochova, Kolín II
103. - 109. Kavka Tomáą 15 Z© Tuklaty
103. - 109. Kořínek Miroslav 15 Z© Kmochova, Kolín II
103. - 109. Koza David 15 Z© Kmochova, Kolín II
103. - 109. Krulická Kristýna 15 Z© Kmochova, Kolín II
103. - 109. Markant Kryątof 15 Z© Veltruby
103. - 109. Tykvová Barbora 15 Z© Kmochova, Kolín II
103. - 109. Vrąovská Magdaléna 15 Z© Kmochova, Kolín II
110. - 114. Dabrowski Karol 14 Z© ®iľkov, Kutná Hora
110. - 114. Kaifer Daniel 14 1.Z© Český Brod
110. - 114. Matuąka Jan 14 Z© Lipanská, Kolín III
110. - 114. ©andová Agáta 14 Z© Krakovany
110. - 114. Zahajská Kamila 14 Z© Kmochova, Kolín II
115. - 120. Bízek David 13 2.Z© Český Brod
115. - 120. Blechová Eliąka 13 Z© Kmochova, Kolín II
115. - 120. Heiniąová Adéla 13 Z© Přistoupim
115. - 120. Kolesárová Barbora 13 Z© Kmochova, Kolín II
115. - 120. Kříľková Justýna 13 Z© Veltruby
115. - 120. ©růtková Viktorie 13 Z© Kmochova, Kolín II
121. - 126. Darius Jan 12 Z© Krakovany
121. - 126. Gač Jiří 12 Z© Bezručova, Kolín II
121. - 126. Teplý Vojtěch 12 Z© Veltruby
121. - 126. Tichá Barbora 12 Z© Prokopa Velikého, Kolín IV
121. - 126. Trung Hoang Hieu 12 Z© Kmochova, Kolín II
121. - 126. Uxová Sabina 12 Z© Kmochova, Kolín II
127. - 129. Cara Monika 11 2.Z© Český Brod
127. - 129. Rudolf Ondřej 11 Z© Bylany
127. - 129. Sýkora Lukáą 11 Z© Lipanská, Kolín III
130. - 131. Jehličková Natálie 10 Z© Týnec nad Labem
130. - 131. Macháček Jakub 10 Z© Býchory
132. Semrád Lukáą 9 Z© T.G.Masaryka, ®iľelice
133. - 136. Adamová Denisa 8 2.Z© Český Brod
133. - 136. Červeňák Nikolas 8 Z© Kmochova, Kolín II
133. - 136. ©mejkalová Aneľka 8 Z© Bylany
133. - 136. Vomáčková Veronika 8 1.Z© Český Brod
137. - 138. Hamplová Adéla 6 1.Z© Český Brod
137. - 138. Pavelková Valérie 6 Z© Kmochova, Kolín II
139. Halamová Miroslava 5 Z© Kmochova, Kolín II
140. Růľičková Nikola 4 Z© Kmochova, Kolín II
141. - 142. Červinková Anna 3 Z© Bylany
141. - 142. Ivanova Petya Emanuilova 3 Z© Bezručova, Kolín II
143. Věříą Matyáą 2 Z© T.G.Masaryka, ®iľelice
144. Rezková Aneta 1 1.Z© Český Brod
145. ®ivná Nela 0 Z© Kmochova, Kolín II

Celkem se zúčastnilo 145 soutěľících.