ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
21.ročník - 2015 - pořadí
soubor pdfPořadí ke staľení



Pořadí Příjmení a jméno Body ©kola
1. Hradecký ©imon 27 Z© Kolín IV., Prokopa Velikého 633
2. Rouąavý Nikola 25 Z© Kolín II, Bezručova 980
3. Semenec Matěj 24 Z© Kolín IV., Prokopa Velikého 633
4. - 6. Cermanová Kamila 23 Z© Kolín II., Kmochova 943
4. - 6. Drvota Michal 23 Z© a M© Krakovany, okres Kolín
4. - 6. Vrzáčková Zdeňka Marie 23 Z© T.G.Masaryka Poděbrady
7. - 13. Havlíčková Anna 22 Z© Kolín V., Ovčárecká 374
7. - 13. Hladík Marek 22 Z© Český Brod, Tyrąova 68
7. - 13. Jandíková Irena 22 Z© Kolín II, Bezručova 980
7. - 13. Kadleček Filip 22 Z© Kolín II, Bezručova 980
7. - 13. Maąínová Kateřina 22 Z© ®itomířská 885, Český Brod
7. - 13. Melounová Lucie 22 Z© Kolín IV., Prokopa Velikého 633
7. - 13. Ulíková Berenika 22 Z© ®itomířská 885, Český Brod
14. Trinhová Mai Hoa 21 Z© T.G.Masaryka Kutná Hora
15. - 24. Astrejková Anna 20 Z© Kolín III., Lipanská 420
15. - 24. Boháč Jaroslav 20 Z© Český Brod, Tyrąova 68
15. - 24. Hauzarová Johana 20 Z© Kostelec nad Černými lesy
15. - 24. Kratochvíl ©imon 20 Z© M.©olleho Kouřim
15. - 24. Mertlíková Natálie 20 Z© Přistoupim
15. - 24. Novák Petr 20 Z© Kolín IV., Prokopa Velikého 633
15. - 24. Pavelková Petra 20 Z© M.©olleho Kouřim
15. - 24. Severová Karolína 20 Z© Kolín V., Mnichovická 62
15. - 24. ©andová Agáta 20 Z© a M© Krakovany, okres Kolín
15. - 24. ©estauber Dominik 20 Z© a M© Radim, okres Kolín
25. - 28. Dobeą Ruben 19 Z© Kolín III., Lipanská 420
25. - 28. Procházková Aneľka 19 Z© Kolín II., Kmochova 943
25. - 28. Průcha Martin 19 Z© Masarykova Velký Osek
25. - 28. Soukup Vojtěch 19 Z© Kolín II, Bezručova 980
29. - 33. Jehličková Helena 18 Z© Kolín II., Kmochova 943
29. - 33. Kaprálková Barbora 18 Z© Kolín II., Kmochova 943
29. - 33. Masopustová Barbora 18 Z© a M© Ovčáry
29. - 33. ©otola Petr 18 Z© Kolín II., Kmochova 943
29. - 33. Tabačková Andrea 18 Z© ®itomířská 885, Český Brod
34. - 37. Friedová Magdaléna 17 Z© a M© Radim, okres Kolín
34. - 37. Jelínková Lucie 17 Z© Kolín II, Bezručova 980
34. - 37. Kesnerová Natálie 17 Z© Kolín III., Masarykova 412
34. - 37. Svoboda Jakub 17 Z© Masarykova Velký Osek
38. - 43. Horák Petr 16 Z© T. G. Masaryka Velim
38. - 43. Chládková Anna 16 Z© Kolín IV., Prokopa Velikého 633
38. - 43. Nekolný David 16 Z© Český Brod, Tyrąova 68
38. - 43. Ptáček Marek 16 Z© Kolín II., Kmochova 943
38. - 43. Veselá Zuzana 16 Z© Kolín III., Lipanská 420
38. - 43. Zedník David 16 Z© a M© Radim, okres Kolín
44. - 53. Ambroľ Filip 15 Z© M.©olleho Kouřim
44. - 53. Botková Alľběta 15 Z© Kostelec nad Černými lesy
44. - 53. Havlík Josef 15 Z© Jana Václava Sticha-Punta ®ehuąice
44. - 53. Houľvičková Kristina 15 Z© Kostelec nad Černými lesy
44. - 53. Klepalová Lucie 15 Z© a M© Krakovany, okres Kolín
44. - 53. Koreček Vítězslav 15 Z© M.©olleho Kouřim
44. - 53. Novotná Adéla 15 Z© M.©olleho Kouřim
44. - 53. Stárek Matyáą 15 Z© ®itomířská 885, Český Brod
44. - 53. Stehlíček Vít 15 Z© Kolín II., Kmochova 943
44. - 53. Suchánek Matěj 15 Z© Jana Palacha 166, Kutná Hora
54. - 63. Huynhová Phuong Khanh 14 Z© Jana Palacha 166, Kutná Hora
54. - 63. Kadleček Petr 14 Z© Kostelec nad Černými lesy
54. - 63. Landoriová Vanessa 14 Z© Kolín II, Bezručova 980
54. - 63. Loumanová Lucie 14 Z© Kolín III., Lipanská 420
54. - 63. Nekvapil Albert 14 Z© a M© Ovčáry
54. - 63. Rojčík Tomáą 14 Z© Masarykova Velký Osek
54. - 63. Skaláková Barbora 14 Z© Jana Václava Sticha-Punta ®ehuąice
54. - 63. Sombergová Jana 14 Z© Kolín III., Masarykova 412
54. - 63. Suchá Karolína 14 Z© Jana Václava Sticha-Punta ®ehuąice
54. - 63. Ulčová Dita 14 Z© Kolín II, Bezručova 980
64. - 71. Hájková Karolína 13 Z© Kostelec nad Černými lesy
64. - 71. Kolářová Lucie 13 Z© Kolín II, Bezručova 980
64. - 71. Koulová Markéta 13 Z© ®itomířská 885, Český Brod
64. - 71. Krejčí Jaroslav 13 Z© Masarykova Velký Osek
64. - 71. Kvasničková Karolína 13 Z© Kolín II, Bezručova 980
64. - 71. Nosková Michaela 13 Z© Kolín II., Kmochova 943
64. - 71. Stejskalová Andrea 13 Z© a M© Krakovany, okres Kolín
64. - 71. ©mídová Katrin 13 Z© Týnec nad Labem
72. - 76. Karban Lukáą 12 Z© Veltruby
72. - 76. Kaąe Vojtěch 12 Z© Kolín III., Lipanská 420
72. - 76. Kosík Tomáą 12 Z© ®itomířská 885, Český Brod
72. - 76. Nedvěd Michal 12 Z© M.©olleho Kouřim
72. - 76. Nerad Jan 12 Z© Jana Václava Sticha-Punta ®ehuąice
77. - 84. Bourková Daniela 11 Z© a M© Ovčáry
77. - 84. Hudec Tomáą 11 Z© Zbraslavice
77. - 84. Kouřilová Nikola 11 Z© T.G.Masaryka Kutná Hora
77. - 84. Kukla Jan 11 Z© a M© ®ehuň, okres Kolín
77. - 84. Malá Karolína 11 Z© Kolín II., Kmochova 943
77. - 84. Pavlíčková Kateřina 11 Z© Kolín II., Kmochova 943
77. - 84. Poláková Simona 11 Z© a M© Radim, okres Kolín
77. - 84. Seifert Jakub 11 Z© Zbraslavice
85. - 92. Čablík Marek 10 Z© Kolín II., Kmochova 943
85. - 92. Hrabáková Tereza 10 Z© a M© Radim, okres Kolín
85. - 92. Kovařík Denis 10 Z© M.©olleho Kouřim
85. - 92. Kyba Ondřej 10 Z© ®itomířská 885, Český Brod
85. - 92. Kynychová Linda 10 Z© ®itomířská 885, Český Brod
85. - 92. Mejstříková Tereza 10 Z© ®itomířská 885, Český Brod
85. - 92. Müllerová Kristýna 10 Z© a M© Radim, okres Kolín
85. - 92. Skoch Daniel 10 Z© Kolín III., Lipanská 420
93. - 97. Bechyňová Gabriela 9 Z© Kolín II, Bezručova 980
93. - 97. Horáček Leoą 9 Z© ®itomířská 885, Český Brod
93. - 97. Káninská Kamila 9 Z© Kostelec nad Černými lesy
93. - 97. Soukup Lukáą 9 Z© a M© ®ehuň, okres Kolín
93. - 97. Staněk Jan 9 Z© Kolín III., Lipanská 420
98. - 103. Fafejta ©těpán 8 Z© Kolín II., Kmochova 943
98. - 103. Konvalina ©těpán 8 Z© a M© ®ehuň, okres Kolín
98. - 103. Kronusová Sandra 8 Z© Kolín II., Kmochova 943
98. - 103. Polák Vojtěch 8 Z© Kolín III., Lipanská 420
98. - 103. Silvestrová Tereza 8 Z© M.©olleho Kouřim
98. - 103. Sychrovská Tereza 8 Z© a M© Radim, okres Kolín
104. - 109. Kovaleva Anna 7 Z© Kolín III., Lipanská 420
104. - 109. Lahodová Tereza 7 Z© Kolín III., Masarykova 412
104. - 109. Nguyenová Anička 7 Z© T.G.Masaryka Kutná Hora
104. - 109. Nováková Klára 7 Z© Kolín II., Kmochova 943
104. - 109. Tesaříková Anna 7 Z© Kolín II., Kmochova 943
104. - 109. Vladyková Lucie 7 Z© Kolín III., Masarykova 412
110. - 111. Pascal Daniel 6 Z© Veltruby
110. - 111. Přibyl Michal 6 Z© Kolín III., Lipanská 420
112. - 114. Čiľinská Irena 5 Z© Kolín II., Kmochova 943
112. - 114. Houľvičková Nicol 5 Z© Kostelec nad Černými lesy
112. - 114. Zedník Tomáą 5 Z© ®iľkov, Kremnická 98, Kutná Hora
115. - 116. Hanuą Adam 4 Z© Kolín III., Lipanská 420
115. - 116. Hejduková Tereza 4 Z© Kolín III., Lipanská 420
117. Machurková Nikola 2 Z© a M© Ovčáry

Celkem se zúčastnilo 117 soutěľících.