ąkola
facebook
logo ąkoly
ZÁKLADNÍ ©KOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
ąkola s roząířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o ąkole Historie ąkoly Časopis Dvojka Soutěľ PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní web©kolní poątaZměna obědů©kola OnLine
22.ročník - 2016 - pořadí
soubor pdfPořadí ke staľení



Pořadí Příjmení a jméno Body ©kola
1. - 2. Nepraą Jiří 30 Z© Kolín IV., Prokopa Velikého 633
1. - 2. ©»astná Veronika 30 Z© ®itomířská 885, Český Brod
3. - 4. Krejčová Julie 29 Z© ®iľkov Kutná Hora
3. - 4. Slavíková Viktorie 29 Z© a M© Ovčáry, okres Kolín, Kolínská 66
5. - 7. Poláková Nela 28 Z© Kolín V., Mnichovická 62
5. - 7. Vosyka Benjamin 28 Z© Kostelec nad Černými lesy
5. - 7. Saavedra Jan 28 Z© Kostelec nad Černými lesy
8. Kerhartová Jana 27 Z© Kolín IV., Prokopa Velikého 633
9. - 11. Boček Svatopluk 26 Z© Kolín IV., Prokopa Velikého 633
9. - 11. Čábelka Vojtěch 26 Z© a M© Tatce
9. - 11. Hrnčířová Anika 26 Z© Kostelec nad Černými lesy
12. - 16. Heinią Jakub 25 Z© Přistoupim
12. - 16. Kapičková Natálie 25 Z© ®iľkov Kutná Hora
12. - 16. ©těrbová Barbora 25 Z© Kolín III., Lipanská 420
12. - 16. Podnecký David 25 Z© Kolín III., Lipanská 420
12. - 16. Mihálová Aneľka 25 Z© ®itomířská 885, Český Brod
17. - 19. Gryč Adam 24 Z© Kolín II., Kmochova 943
17. - 19. Suchan Dominik 24 Z© Kolín V., Ovčárecká 374
17. - 19. Valentová Zuzana 24 Z© Kolín II., Kmochova 943
20. - 21. Jahodářová Eliąka 23 Z© ®itomířská 885, Český Brod
20. - 21. Hačecký Lukáą 23 Z© ®itomířská 885, Český Brod
22. - 25. Dusbaba Jirka 22 Z© Týnec nad Labem, okres Kolín
22. - 25. Paňková Kateřina 22 Z© Kolín III., Lipanská 420
22. - 25. Svobodová Jana 22 Z© T.G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín
22. - 25. ©vejdová Olga 22 Z© Kostelec nad Černými lesy
26. - 31. Černý Matěj 21 Z© Přistoupim
26. - 31. Franc Vojtěch 21 Z© Kolín II., Kmochova 943
26. - 31. Novák Vít 21 Z© Kolín II., Kmochova 943
26. - 31. Sýkora Vojtěch 21 Z© Býchory
26. - 31. Vydrová Lucie 21 Z© a M© Hořátev
26. - 31. Lanc Matyáą 21 Z© T. G. Masaryka Velim
32. - 36. Dufek Patrik 20 Z© a M© Radim, okres Kolín
32. - 36. Jetenský Marek 20 Z© a M© Radim, okres Kolín
32. - 36. Novotný Ondřej 20 Z© Kolín IV., Prokopa Velikého 633
32. - 36. Zayats Vasyl 20 Z© ®itomířská 885, Český Brod
32. - 36. Ouhrabka Vratislav 20 Z© ®itomířská 885, Český Brod
37. - 39. Janků Alľběta 19 Z© ®itomířská 885, Český Brod
37. - 39. Křemenák Petr 19 Z© Čáslav, nám. Jana ®iľky z Trocnova
37. - 39. Kočí Adam 19 Z© Kostelec nad Černými lesy
40. - 43. Kratochvíl Tomáą 18 Z© Kolín III., Lipanská 420
40. - 43. Marhan Jiří 18 Z© Kolín III., Lipanská 420
40. - 43. ©andová Amálie 18 Z© Krakovany
40. - 43. Lacina Kristián 18 Z© ®itomířská 885, Český Brod
44. - 50. Kopecký Ondřej 17 Z© Kolín II., Kmochova 943
44. - 50. Radouąová ©těpánka 17 Z© Týnec nad Labem, okres Kolín
44. - 50. Karlová Kristýna 17 Z© Zbraslavice, Komenského 190, 285 21
44. - 50. Krycnar Daniel 17 Z© Kolín II., Kmochova 943
44. - 50. Bukvald Jan 17 Z© Kolín III., Lipanská 420
44. - 50. Svoboda Adam 17 Z© Kostelec nad Černými lesy
44. - 50. Lundáková Alľběta 17 Z© ®itomířská 885, Český Brod
51. - 53. Slezáková Barbora 16 Z© Kolín II., Kmochova 943
51. - 53. ®ofková Markéta 16 Z© ®itomířská 885, Český Brod
51. - 53. Hýreąą Jakub 16 Z© ®itomířská 885, Český Brod
54. - 59. Hübątová Adéla 15 Z© Týnec nad Labem, okres Kolín
54. - 59. Krutská Nela 15 Z© a M© Radim, okres Kolín
54. - 59. Svobodová Karolína 15 Z© a M© Ovčáry, okres Kolín, Kolínská 66
54. - 59. ©orelová Anna 15 Z© a M© Radim, okres Kolín
54. - 59. Vondráček Jaroslav 15 Z© Kolín II., Kmochova 943
54. - 59. Vachta Jakub 15 Z© T. G. Masaryka Velim
60. - 66. Beneą Marek 14 Z© a M© ®ehuň, okres Kolín
60. - 66. Dulovec Alexandr 14 Z© T.G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín
60. - 66. Machová Klára 14 Z© a M© Ovčáry, okres Kolín, Kolínská 66
60. - 66. Rejfková Veronika 14 Z© Krakovany
60. - 66. Szilágyi Kryątof 14 Z© Kolín II., Kmochova 943
60. - 66. Vondráąková Karolína 14 Z© Uhlířské Janovice, Třebízského 268
60. - 66. Fialová Klára 14 Z© M.©olleho Kouřim, okr.Kolín, ČSA 626
67. - 75. Buchta Vojtěch 13 Z© Kolín II., Kmochova 943
67. - 75. Klepal Václav 13 Z© Týnec nad Labem, okres Kolín
67. - 75. Lauer Marek 13 Z© Týnec nad Labem, okres Kolín
67. - 75. ©indler Richard 13 Z© Kolín II., Kmochova 943
67. - 75. Vaątová Aneľka 13 Z© Týnec nad Labem, okres Kolín
67. - 75. Novotná Anna 13 Z© Kolín IV., Prokopa Velikého 633
67. - 75. Kazdová Klaudie 13 Z© Kolín III., Lipanská 420
67. - 75. Kratochvílová Sabina 13 Z© T. G. Masaryka Velim
67. - 75. Svobodová Karolína 13 Z© Kostelec nad Černými lesy
76. - 78. Buřival Adam 12 Z© Týnec nad Labem, okres Kolín
76. - 78. ©těpař Daniel 12 Z© Kolín V., Ovčárecká 374
76. - 78. Vacková Anna 12 Z© Veltruby
79. - 82. Dařílková Tereza 11 Z© T.G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín
79. - 82. Fejt Lubomír 11 Z© a M© Ovčáry, okres Kolín, Kolínská 66
79. - 82. Hejný Milan 11 Z© Uhlířské Janovice, Třebízského 268
79. - 82. Slavíček Dominik 11 Z© Týnec nad Labem, okres Kolín
83. - 87. Kouba Vojtěch 10 Z© a M© ®ehuň, okres Kolín
83. - 87. Ozierancová Vanda 10 Z© a M© Ovčáry, okres Kolín, Kolínská 66
83. - 87. Pitterová Vanessa 10 Z© Kolín II., Kmochova 943
83. - 87. ©ardová Alice 10 Z© Veltruby
83. - 87. ©vejdová Eliąka 10 Z© M.©olleho Kouřim, okr.Kolín, ČSA 626
88. - 91. Černá Anna 9 Z© Kolín II., Kmochova 943
88. - 91. Freyová Petra 9 Z© Uhlířské Janovice, Třebízského 268
88. - 91. Petříčková Tereza 9 Z© a M© Krakovany, okres Kolín
88. - 91. Kadlecová Petra 9 Z© M.©olleho Kouřim, okr.Kolín, ČSA 626
92. - 93. Růľičková Vendula 8 Z© Týnec nad Labem, okres Kolín
92. - 93. Tran Van Khanh 8 Z© Kostelec nad Černými lesy
94. - 101. Hanuąová Ivana 7 Z© Týnec nad Labem, okres Kolín
94. - 101. Chlád Alexander 7 Z© Kolín II., Kmochova 943
94. - 101. Sova Tomáą 7 Z© T.G.Masaryka Velim
94. - 101. Stedina Petr 7 Z© Kolín II., Kmochova 943
94. - 101. ©imíčková Tereza 7 Z© T.G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín
94. - 101. Vonąovská Alľběta 7 Z© Kolín II., Kmochova 943
94. - 101. Zvířecí Lucie 7 Z© Kolín II., Kmochova 943
94. - 101. Rosenberger Matěj 7 Z© Kolín II., Kmochova 943
102. - 105. Břicháčová Kristina 6 Z© Kolín II., Kmochova 943
102. - 105. Kardoą Matěj 6 Z© T.G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín
102. - 105. Kurčík Andrej 6 Z© Kolín III., Lipanská 420
102. - 105. Balaąová Karolína 6 Z© Veltruby
106. - 109. Duąková Tereza 5 Z© Krakovany
106. - 109. Novotná Veronika 5 Z© Kolín II., Kmochova 943
106. - 109. Vidlák Martin 5 Z© Kolín II., Kmochova 943
106. - 109. Veit Lukáą 5 Z© T. G. Masaryka Velim
110. ©tullerová Jana 4 Z© M.©olleho Kouřim, okr.Kolín, ČSA 626
111. Jansa Adam 3 Z© Kolín II., Kmochova 943
112. - 113. Budský Vojtěch 2 Z© Kostelec nad Černými lesy
112. - 113. Luňáčková Kateřina 2 Z© Týnec nad Labem, okres Kolín
114. Holoubková Veronika 1 Z© Kolín II., Kmochova 943
115. - 116. Beňovský Sebastian 0 Z© T.G. Masaryka ®iľelice, okr. Kolín
115. - 116. Voslářová Adéla 0 Z© Kolín II., Kmochova 943

Celkem se zúčastnilo 116 soutěľících.