škola
facebook
logo školy
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
škola s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o škole Historie školy Časopis Dvojka Soutěž PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní webŠkolní poštaZměna obědůŠkola OnLine
Akce školy - 2016/2017
  Další akce

Seznamovací kurz VI. B, VI. A (08. září 2016)

Na seznamovací kurz s námi jeli: pan učitel Vladimír Hradecký (třídní VI. B), paní učitelka Kateřina Slavíčková (třídní VI. A), paní učitelka Martina Bendová a paní učitelka Monika Coubalová.
Probíhal na táborové louce T. K. Průzkumník Nouzov. Louka byla upravena ve westernovém stylu. Bylo tam ohniště a kolem něj lavičky s různými malbami, na kterých jsme seděli. Jedna lavička vypadala jako pro krále. Opodál byl stolek se židlemi, kde seděl pedagogický dozor. Hráli jsme různé seznamovací soutěže. Jedna soutěž byla o tom, že jsme měli vytvořit skupinky, ve kterých měla být stejná znamení, ale ta jsme mohli vyjádřit jen pantomimou. Druhá hra byla o tom, že jsme dostali papír s různými otázkami o knihách, které jsme přečetli. Pak jsme hráli i spoustu dalších her. Taky jsme stříleli ze vzduchovky a luku a chodili po laně. Kolem čtvrté jsme šli asi půl hodiny pěšky na vlak. Domů jsme jeli tak 20 minut. Když se na kolínském hlavním nádraží otevřely dveře, všichni jsme se rozběhli domů.

Barbora Slezáková, VI. B


Seznamovací kurz se mi moc líbil. Nejvíc se mi asi líbilo to, že tam pro nás měli připraveno spoustu různých her a disciplín. Kurz se odehrával v pěkném přírodním prostředí. Moc děkuji těm, co nám kurz připravili. Podle mého názoru kurz splnil svůj účel, protože jsem se tam seznámila se spoustou nových spolužáků.

Eliška Jahodářová, VI. B