škola
facebook
logo školy
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
škola s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o škole Historie školy Časopis Dvojka Soutěž PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní webŠkolní poštaZměna obědůŠkola OnLine
Akce školy - 2016/2017
Předchozí akce Další akce

1. místo na florbalovém turnaji Obchodní akademie v Kolíně (10. leden 2017)

Dne 10. 1. 2017 se ke Dni otevřených dveří na Obchodní akademii Kolín konal florbalový turnaj pořádaný a organizovaný studenty 3. ročníku oboru sportovní management.
Náš tým složený ze 2 kluků a 6 holek přišel na obchodku jen s malými nadějemi na vítězství. Avšak po prvním zápase s 5. ZŠ Kolín A (4:3) vypadalo vše jinak. V dalším zápase jsme i přes počáteční zaspání přejeli 7. ZŠ Kolín (7:1). Třetí zápas se silnou 4. ZŠ Kolín byl pro nás velmi důležitý a rozhodovalo se až v posledních vteřinách. Bohužel nám prohra 7:8 zkomplikovala další postup. Čtvrtý zápas jsme odehráli s 5. ZŠ Kolín B. Byl to tuhý boj, ale podařilo se nám vyhrát (3:2) a díky remíze 4. ZŠ Kolín s 5. ZŠ Kolín A jsme slavili i celkové vítězství v turnaji.
Na konci jsme dostali šanci si zahrát s výběrem obchodní akademie. Zápas nedopadl v náš prospěch, ale prohra 3:7 nám na radosti neubrala.
Za naši školu nastoupili hráčky a hráči: Monika Brusnická, Lucie Hrabová, Sára Šmídová, Markéta Vítová, Kristýna Krulická, Matyáš Brož a Vojtěch Jansta.

Matyáš Brož, IX. B