škola
facebook
logo školy
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
škola s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o škole Historie školy Časopis Dvojka Soutěž PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní webŠkolní poštaZměna obědůŠkola OnLine
Akce školy - 2016/2017
Předchozí akce Další akce

Jak jsme chodili plavat (23. březen 2017)

Ve druhé třídě jsme chodili s paní učitelkou na plavečák. Učili jsme se tam plavat a ze všeho nejvíc mě bavily šipky. Naši trenéři se jmenovali Adam, Tomáš, Ondra a Kuba. Taky jsme se učili dýchání do vody, splývání, potápění, skoky, kraulové kopy, kraula, znakové kopy, znak, prsové kopy a prsa. Pak jsem ale přestal chodit, protože jsem byl pořád nemocný. Ale myslím, že jsem dobrý plavec!

Jakub Adámek, II.A


V prvním pololetí jsme chodili plavat. Bylo to super. Naučila jsem se plavat kraula, prsa a znak. Vodila nás tam naše paní učitelka. Vždycky nás tam přivítali Adam, Kuba, Tomáš a Ondra. Byli moc hodní. Nejvíc prima byl Adam, protože s námi dělal blbosti. Nejlepší to bylo na konci. Plavali jsme s piškoty, skákali ze skokánků a jezdili na klouzačkách. Uplavala jsem 25 metrů. Dostala jsem za to mokré vysvědčení.

Alena Smrčková, II.A


Ve druhé třídě jsme chodili plavat. Čekali tam na nás trenéři Tom, Kuba, Ondra a Adam. Nejdřív jsme vždycky měli rozcvičku a pak jsme bublali do vody. Učili jsme se plavat kraula a znak. A taky prsa. Skákali jsme ze skokánku po nohách i šipky. Za odměnu jsme chodili na klouzačku. Tak to chodilo každou středu. A úplně poslední den jsme se neučili, ale hráli si. Všichni jsme dostali mokré vysvědčení.

Yvona Szitásová, II.A


Každou středu jsme chodili plavat. Paní učitelka nás hlídala ze břehu. Plavat nás učili plavčíci. Jmenovali se Tomáš, Ondra, Adam a Jakub. Učili nás kraul, prsa, znak, kopy, skoky, splývání i potápění. Bylo to super. Na konci jsme dostali mokré vysvědčení. A všechno mi šlo. Uplavala jsem 100 m prsa. Hurá, jsem plavec!

Klára Mikšovská, II.A


Drobné úpravy Petra Šafránková, třídní učitelka