škola
facebook
logo školy
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
škola s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o škole Historie školy Časopis Dvojka Soutěž PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní webŠkolní poštaZměna obědůŠkola OnLine

Úspěchy v soutěžích v roce 2016/2017 - přírodní vědy
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Rossi Rafael 13. - 20.místo
Ječmínek Jana 13. - 20.místo
Kysilková Karolína 26. - 34.místo
Čírtková Helena 35. - 39.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Novák Vít 11. - 12.místo
Dufek Patrik 15.místo
Břicháčová Kristína 20. - 26.místo
Jahodářová Eliška 20. - 26.místo
Vondráček Vojtěch 20. - 26.místo
Slezáková Barbora 27.místo
Krušinová Štěpánka 28. - 32.místo
Höfnerová Zuzana 35. - 39.místo
Suchan Dominik 35. - 39.místo
Sýkora Vojtěch 35. - 39.místo
Černá Anna 40. - 44.místo
Machová Klára 40. - 44.místo
Vedral Štěpán 40. - 44.místo
Buchta Vojtěch 45. - 46.místo
Ekrt Filip 45. - 46.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Čablík Marek 6. - 7.místo
Havlíčková Anna 16. - 17.místo
Šestauber Dominik 21. - 23.místo
Cermanová Kamila 24. - 27.místo
Nosková Michaela 24. - 27.místo
Šotola Petr 24. - 27.místo
Dobeš Ruben 28. - 31.místo
Fafejta Štěpán 28. - 31.místo
Loumanová Lucie 28. - 31.místo
Kaprálová Barbora 36. - 39.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Vladyková Zuzana 6. - 7.místo
Pařezová Anastázie 11. - 16.místo
Blechová Eliška 23. - 24.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Kohoutová Adéla 9. - 12.místo
Kukalová Kateřina 9. - 12.místo
Vítová Markéta 15.místo
Vonšovský Jan 20.místo
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 6.ročníků
Dufek Patrik 9. - 14.místo
Höfnerová Zuzana 23. - 26.místo
Novák Vít 27. - 29.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Vávra Radek 3. - 4.místo
 
Fyzikální olympiáda
okresní kolo
kategorie - F
Pařezová Anastázie 8.místo
Koza Vít 11.místo
kategorie - E
Vejborný Jiří 6.místo
 
Biologická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Cermanová Kamila 4.místo
Jahodářová Eliška 7.místo
kategorie - C
Pařezová Anastázie 5.místo
Podhora Kryštof 8.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Machytka Ondřej 4.místo
Kukalová Kateřina 9.místo
Korbelová Kateřina 10.místo
Barešová Pavlína 12.místo
Šmídová Sára 13.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2015/2016 - přírodní vědy
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Břicháčová Kristina 17.místo
Valentová Zuzana 18.místo
Kopecký Onřej 20.místo
Franc Vojtěch 21.místo
Slezáková Barbora 40.místo
Vedral Štěpán 41.místo
Vladyková Eliška 49.místo
Voslářová Adéla 50.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Cermanová Kamila 4.místo
Nosková Michaela 8. - 11.místo
Šestauber Dominik 12. - 15.místo
Šmídová Katrin 16. - 27.místo
Čablík Marek 16. - 27.místo
Jehličková Helena 16. - 27.místo
Barbora Kaprálková 16. - 27.místo
Loumanová Lucie 16. - 27.místo
Šotola Petr 28. - 30.místo
Lucie Vladyková 37. - 38.místo
Pecinová Adéla 41.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Stieber Rudolf 15. - 18.místo
Horáčková Barbora 19. - 20.místo
Papadopoulos Paris 22. - 27.místo
Pařezová Anastázie 22. - 27.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Kohoutová Adéla 6.místo
Korbelová Kateřina 15.místo
Kukalová Kateřina 16.místo
Vítová Markéta 17. - 18.místo
Brusnická Monika 26. - 27.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Pham Quang Huy 9.místo
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Valentová Zuzana 1. - 2.místo
Franc Vojtěch 17. - 20.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Dobeš Ruben 2. - 5.místo
Cermanová Kamila 13. - 14.místo
Bourková Daniela 23. - 30.místo
Šotola Petr 23. - 30.místo
Kaprálková Barbora 31. - 35.místo
Čablík Marek 31. - 35.místo
Vladyková Lucie 31. - 35.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Vávra Radek 4. - 5.místo
Papadopoulos Paris 11. - 15.místo
Vladyková Zuzana 16. - 20.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Kukalová Kateřina 7. - 10.místo
Kohoutová Adéla 13. - 16.místo
Machytka Ondřej 18.místo
Tichý Marek 19. - 20.místo
Vondra Marek 21.místo
 
Přírodovědný Klokan
školní kolo
Kadet - žáci 8. - 9.ročníků
Sokolová Barbora 1.místo
Kukalová Kateřina 2.místo
Šmikmátorová Nikol 3.místo
 
Fyzikální olympiáda
okresní kolo
kategorie - F
Machytka Ondřej 2.místo
Vejborný Jiří 8.místo
kategorie - E
Pham Quang Huy 2.místo
 
Biologická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Hladík Matěj 6.místo
Cermanová Kamila 8.místo
kategorie - C
Růžičková Gabriela 5.místo
Vonšovský Jan 11.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Bacílková Nikola 3.místo
Koucká Hana 6.místo
 
Mladý zahrádkář
okresní kolo
kategorie - mladší žáci
Kaprálková Barbora 7.místo
Pecinová Adéla 9.místo
kategorie - starší žáci
Růžičková Gabriela 7.místo
Bacílková Nikola 9.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2014/2015 - přírodní vědy
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Procházková Anežka 1. - 3.místo
Palkoska Jaroslav 4.místo
Cermanová Kamila 14. - 17.místo
Šotola Petr 14. - 17.místo
Nosková Michaela 18. - 23.místo
Nováková Klára 24. - 29.místo
Žertová Nela 24. - 29.místo
Fafejta Štěpán 30. - 33.místo
Kaprálková Barbora 30. - 33.místo
Tesaříková Anna 30. - 33.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Vávra Radek 12. - 16.místo
Horáčková Barbora 17. - 19.místo
Vladyková Zuzana 20. - 24.místo
Blechová Eliška 25. - 27.místo
Papadopoulos Paris 25. - 27.místo
Hieu Trung Hoang 35. - 40.místo
Stieber Rudolf 35. - 40.místo
Zapletalová Zuzana 35. - 40.místo
Hladík Matěj 43. - 46.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Kohoutová Aděla 8. - 12.místo
Brusnická Monika 16. - 20.místo
Machytka Ondřej 21. - 24.místo
Trešlová Adéla 21. - 24.místo
Šmídová Sára 21. - 24.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Bacílková Nikola 10. - 15.místo
Huy Pham Quang 18. - 25.místo
Provazníková Zuzana 18. - 25.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Franc Vít 5.místo
Hála Tomáš 12.místo
Tittl Ondřej 26. - 28.místo
krajské kolo
Franc Vít 31. - 33.místo
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Palkoska Jaroslav 24. - 30.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Vávra Radek 2.místo
Vladyková Zuzana 8. - 9.místo
Horáčková Barbora 10.místo
Pařezová Anastázie 16.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Vítová Markéta 1.místo
Kohoutová Adéla 2.místo
Machytka Ondřej 6. - 9.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Poláček David 11. - 18.místo
Bacílková Nikola 19. - 24.místo
Písek Petr 25. - 29.místo
Kunc David 35. - 36.místo
Dienstbier David 39.místo
 
Matematický Klokan
školní kolo
Kadet - žáci 8. - 9.ročníků
Franc Vít 1.místo
Šír Martin 2.místo
Pospíšilová Adéla 3.místo
Benjamín - žáci 6. - 7.ročníků
Papadopoulos Páris 1.místo
Machytka Ondřej 2.místo
Vladyková Zuzana 3.místo
Klokánek - žáci 4. - 5.ročníků
Nosková Michaela 1.místo
Kaprálková Barbora 2.místo
Procházková Anežka 3.místo
Cvrček - žáci 2. - 3.ročníků
Chobotová Nela 1.místo
Kulovaná Denisa 2.místo
Čírtková Helena 3. - 4.místo
Moučka Jakub 3. - 4.místo
 
Přírodovědný Klokan
školní kolo
Kadet - žáci 8. - 9.ročníků
Hála Tomáš 1.místo
Hošek Jakub 2.místo
Novotný Marek 3.místo
 
Fyzikální olympiáda
okresní kolo
kategorie - F
Bacílková Nela 5.místo
Růžičková Gabriela 9.místo
kategorie - E
Franc Vít 6.místo
Hošek Jakub 13.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Pochobradský Miroslav 4.místo
Korbel Eduard 5.místo
 
Biologická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Šotolová Kateřina 7.místo
kategorie - C
Kuchař David 10.místo
Růžičková Gabriela 13.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2013/2014 - přírodní vědy
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Pařezová Anastázie 12. - 15.místo
Svobodová Anežka 18. - 20.místo
Horáčková Barbora 21. - 30.místo
Tykvová Barbora 21. - 30.místo
Kreisingerová Nela 21. - 30.místo
Vršovská Magdaléna 35. - 43.místo
Kuchař Michal 35. - 43.místo
Stieber Rudolf 35. - 43.místo
Blechová Eliška 35. - 43.místo
Hieu Hoang Trung 44. - 61.místo
Zapletalová Zuzana 44. - 61.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Machytka Ondřej 4.místo
Kohoutová Adéla 8. - 10.místo
Brusnická Monika 24. - 38.místo
Hronová Alena 24. - 38.místo
Trešlová Adéla 24. - 38.místo
Vítová Markéta 24. - 38.místo
Vonšovský Jan 24. - 38.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Poláček David 19. - 24.místo
Růžičková Gabriela 25. - 34.místo
Zelenka Matěj 25. - 34.místo
Bína Tom 35.místo
Písek Petr 36. - 37.místo
Provazníková Zuzana 36. - 37.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Hošek Jakub 15. - 18.místo
Pochobradský Miroslav 15. - 18.místo
Vladyková Šárka 20. - 24.místo
Hanuš Martin 20. - 24.místo
Kučák Juraj 25. - 28.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Zvoníková Iveta 5. - 6.místo
Vladyka Tomáš 10.místo
Křeček Jiří 14. - 18.místo
Zapletalová Kateřina 14. - 18.místo
Dvořáček Dominik 19.místo
krajské kolo
Zvoníková Iveta 23. - 28.místo
Vladyka Tomáš 61. - 62.místo
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Kraisingerová Nela 4. - 8.místo
Vávra Radek 9. - 13.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Porubová Lucie 4. - 5.místo
Tichý Marek 14. - 20.místo
Kadečka Denis 21. - 26.místo
Vítová Markéta 21. - 26.místo
Pánek Jan 28. - 30.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Písek Petr 8.místo
Zelenka Matěj 9.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Hošek Jakub 8. - 10.místo
Pospíšilová Adéla 8. - 10.místo
 
Matematický Klokan
školní kolo
Kadet - žáci 8. - 9.ročníků
Křeček Jiří 1.místo
(okres 2.misto)
(kraj 7.misto)
Kloc Lukáš 2. - 3.místo
(okres 8. - 11.misto)
Volný Petr 2. - 3.místo
(okres 8. - 11.misto)
Benjamín - žáci 6. - 7.ročníků
Zelenka Matěj 1.místo
Písek Petr 2.místo
Vonšovský Jan 3.místo
Klokánek - žáci 4. - 5.ročníků
Kraisingerová Nela 1.místo
(okres 2.misto)
Svobodová Anežka 2.místo
Vávra Radek 3.místo
Cvrček - žáci 2. - 3.ročníků
Valentová Zuzana 1.místo
Gryč Adam 2.místo
Franc Vojtěch 3.místo
 
Přírodovědný Klokan
školní kolo
Kadet - žáci 8. - 9.ročníků
Křeček Jiří 1.místo
Hála Tomáš 2. - 3.místo
Pospíšilová Adéla 2. - 3.místo
 
Fyzikální olympiáda
okresní kolo
kategorie - F
Hošek Jakub 5. - 6.místo
Tomáš Hála 8.místo
kategorie - E
Hrudka Jan 2.místo
krajské kolo
Hrudka Jan 15.místo
 
Biologická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Kuchař David 8.místo
Hronová Alena 13.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Hrudka Jan 8. - 9.místo
Karešová Michaela 10. - 11.místo
 
Víceboj kolínských základních škol
mladší kategorie 3.místo
starší kategorie 11.místo
 
Mladý zahrádkář
okresní kolo
kategorie - mladší žáci
Šrůtková Viktorie 11. - 12.místo
Kohoutová Adéla 11. - 12.místo
Darebná Darina 13.místo
kategorie - starší žáci
Bacílková Nikola 8.místo
Růžičková Gabriela 10.místo
Pochobradský Miroslav 11. - 12.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2012/2013 - přírodní vědy
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Kohoutová Adéla 1.místo
Kasal Vojtěch 15. - 16.místo
Machytka Ondřej 15. - 16.místo
Trešlová Adéla 19. - 22.místo
Moravec David 25. - 29.místo
Brusnická Monika 30. - 37.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Bacílková Nikola 6.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Franc Vít 2.místo
Kozderová Nikola 4. - 7..místo
Veselá Michaela 4. - 7..místo
Hošek Jakub 8. - 9.místo
Klíma Jiří 15. - 18.místo
Novotný Marek 24.místo
Coubal Michael 25.místo
Tittl Ondřej 26.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Křeček Jiří 4.místo
Dvořáček Dominik 8. - 10.místo
Zvoníková Ivete 14. - 16.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Jirovský Vít 7.místo
Červenková Marie 14.místo
Pecková Tereza 19.místo
Novotná Kateřina 20.místo
Strnad Ota 22.místo
Bína Jan 24.místo
krajské kolo
Jirovský Vít 40. - 44.místo
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Kasal Vojtěch 7. - 9.místo
Machytka Ondřej 11. - 17.místo
Vítová Markéta 36. - 44.místo
Brož Matyáš 50. - 60.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Kuchař David 21. - 30.místo
Bacílková Nikola 31. - 41.místo
Kunc David 42. - 55.místo
Vávra Martin 42. - 55.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Hála Tomáš 5.místo
Hošek Jakub 8. - 10.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Dvořáček Dominik 5. - 7.místo
Cháberová Jana 5. - 7.místo
Křeček Jiří 17. - 19.místo
 
Přírodovědný Klokan
školní kolo
Kadet - žáci 8. - 9.ročníků
Křeček Jiří 1.místo
Cháberová Jana 2.místo
Dvořáček Dominik 3.místo
 
Fyzikální olympiáda
okresní kolo
kategorie - F
Hrudka Jan 1. - 2.místo
 
Biologická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Kuchař David 8.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Krčíková Barbora 6.místo
Smetanová Sára 7.místo
 
Mladý zahrádkář
okresní kolo
kategorie - mladší žáci
Růžičková Gabriela 3.místo
Kohoutová Adéla 6.místo
Kasal Vojtěch 8.místo
kategorie - starší žáci
Dvořáček Dominik 17.místo
Hrudka Jan 18.místo
Hála Tomáš 19.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2011/2012 - přírodní vědy
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Šimurda Jan 4. - 5.místo
Bacílková Nikola 6. - 9.místo
Čablíková Marta 11. - 12.místo
Kuchař David 21.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Pochobradský Miroslav 4. - 6.místo
Tittl Ondřej 17. - 19.místo
Veselá Michaela 20. - 22.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Zvoníková Iveta 8.místo
Karešová Michaela 15. - 16.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Jirovský Vít 8. - 11.místo
Bína Jan 14.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Franc Matouš 9.místo
Benešová Amálie 10.místo
Pražáková Zuzana 11. - 12.místo
Čábelová Alice 23. - 29.místo
Zvelebil Vojtěch 23. - 29.místo
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Šimurda Jan 15. - 18.místo
Bacílková Nikola 35. - 37.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Franc Vít 18. - 23.místo
Pochobradský Miroslav 24. - 30.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Volný Petr 2.místo
Křeček Jiří 4. - 5.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Jeníková Anna 9. - 12.místo
Šír David 13. - 14.místo
 
Matematický Klokan
okresní srovnání
Cvrček - žáci 2. - 3.ročníků
Hájková Judita 55 bodů (skupina s třetím nejvyšším bodovým ohodnocením)
Kadet - žáci 8. - 9.ročníků
Franc Matouš 3.místo (87 bodů)
 
Přírodovědný Klokan
školní kolo
Kadet - žáci 8. - 9.ročníků
Franc Matouš 1.místo
Březina Jan 2.místo
Furman Filip 3.místo
 
Fyzikální olympiáda
okresní kolo
kategorie - F
Strnad Ota  
 
Biologická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Zvoníková Iveta 18.místo
Karešová Michaela 19.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Kašpar Martin 7.místo
 
Není zvíře jako zvíře
Straková Klára, Kratochvíl Filip, Blažek Martin 3.místo
 
Mladý zahrádkář
okresní kolo
kategorie - starší žáci
Hrudka Jan 16.místo
Pych Luděk 17.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2010/2011 - přírodní vědy
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Novotný Jan 8. - 15.místo
Franc Vít 17. - 19.místo
Bubeník Vojtěch 20. - 22.místo
Kokošková Veronika Marie 20. - 22.místo
Šír Martin 23. - 25.místo
Kadlec Dominik 29. - 30.místo
Holubová Barbora 34. - 39.místo
Hokynářová Kateřina 34. - 39.místo
Jelínková Anna 34. - 39.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Křeček Jiří 4.místo
Zvoníková Iveta 7. - 8.místo
Kloc Lukáš 9. - 10.místo
Havrda Filip 11.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Jirovský Vít 2. - 3.místo
Matoušek Ondřej 10. - 12.místo
Kožina Tomáš 13. - 15.místo
Strnad Ota 16.místo
Bína Jan 17.místo
Novotná Kateřina 18. -20.místo
Pecková Tereza 18. -20.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Benešová Amálie 5. -6.místo
Kasanová Jana 7. - 11.místo
Pražáková Zuzana 7. - 11.místo
Kašpar Martin 14. - 15.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Bubeník Michal 10.místo
Janhubová Lenka 11.místo
Ujházyová Gabriela 12.místo
Malkusová Iveta 13.místo
Dvořák Daniel 14.místo
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Franc Vít 1.místo
Bubeník Vojtěch 3. - 7.místo
Novotný Jan 3. - 7.místo
Hála Tomáš 8. - 11.místo
Kokošková Veronika Marie 16. - 21.místo
Šír Martin 26. - 31.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Křeček Jiří 2. - 3.místo
Kloc Lukáš 4. - 5.místo
Vladyka Tomáš 12. - 14.místo
Hartig Michal 24.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Šír David 17. - 20.místo
Matoušek Ondřej 21. - 25.místo
Záliš Dominik 21. - 25.místo
Jirovský Vít 29. - 32.místo
Rampír Adam 33. - 35.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Franc Matouš 15. - 23.místo
Benešová Amálie 15. - 23.místo
Fuhrman Filip 44. - 53.místo
Cabicarová Markéta 56. - 57.místo
 
Matematický Klokan
školní kolo
Cvrček - žáci 2. - 3.ročníků
Pařezová Anastázie 1.místo
Vávra Radek 1.místo
Horáčková Barbora 3.místo
Howesová Sára 3.místo
Vršovská Magdaléna 3.místo
Klokánek - žáci 4. - 5.ročníků
Franc Vít 1.místo
Hála Tomáš 2.místo
Klíma Jiří 3.místo
Novotný Janl 3.místo
Benjamín - žáci 6. - 7.ročníků
Strnad Ota 1.místo
Zvoníková Iveta 2.místo
Jirovský Vít 3.místo
Kadet - žáci 8. - 9.ročníků
Vaněčková Michaela 1.místo
Franc Matouš 2.místo
Vondrák Aleš 3.místo
 
Fyzikální olympiáda
okresní kolo
kategorie - E
Vaněčková Michaela  
Phuong Luong Thi Thu  
Kleiberová Kamila  
kategorie - F
Benešová Amálie 2.místo
Pražáková Zuzana  
 
Biologická olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Franc Matouš 14.místo
Martínková Hana 18.místo
Herzog Daniel 19.místo
kategorie - D
Zvoníková Iveta 17.místo
Křeček Jiří 20.místo
Cháberová Jana 21.místo
Karešová Michaela 22.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Kašpar Martin 4.místo
Kubát Štěpán 9.místo
 
Není zvíře jako zvíře
Kadlec Dominik, Chudý Martin, Novotný Jan 1.místo
Franc Vít, Pásler Richard, Hála Tomáš 4.místo
Kokošková Veronika Marie, Holubová Barbora, Hokynářová Kateřina 5.místo
 
Mladý zahrádkář
okresní kolo
kategorie - starší žáci
Dvořák Filip 13. - 14.místo
Tvrdý Jan 13. - 14.místo
Böhm Petr 15.místo
kategorie - mladší žáci
Novotný Jan 3.místo
Hrudka Jan 16.místo
Racek Otakar 17.místo
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2009/10.
Z našich žáků stipendium získali Jiří Křeček, Linda Černíková a Ondřej Kohout.


Úspěchy v soutěžích v roce 2009/2010 - přírodní vědy
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Křeček Jiří 1.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Šír David 8. - 10.místo
Jirovský Vít 11.místo
Novotná Kateřina 16. - 19.místo
Pecková Tereza 16. - 19.místo
Bína Jan 20. - 26.místo
Matoušek Ondřej 20. - 26.místo
Zapletalová Michaela 20. - 26.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Čábelová Alice 9. - 10.místo
Benešová Amálie 11. - 19.místo
Fuhrman Filip 11. - 19.místo
Pražáková Zuzana 11. - 19.místo
Procházka Jakub 11. - 19.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Vaněčková Michaela 10. - 12.místo
Bubeník Michal 13. - 17..místo
Phuong Luong Thi Thu 13. - 17.místo
Vedral Radovan 13. - 17.místo
Dvořák Daniel 19. - 21.místo
Ujházyová Gabriela 24. - 27.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Mocová Kristýna 3.místo
Vaníček Jan 10.místo
Šíma Adam 11. - 13.místo
Pros Martin 19.místo
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 6.ročníků
Šír David 6. - 11.místo
Jirovský Vít 14. - 17.místo
Záliš Dominik 18. - 25.místo
Červenková Marie 28. - 34.místo
Dvořák Filip 48. - 48.místo
Matoušek Ondřej 41. - 48.místo
Strnad Ota 57. - 62.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Fuhrman Filip 6. - 7.místo
Franc Matouš 10. - 14.místo
Kasanová Jana 10. - 14.místo
Křivánková Michaela 10. - 14.místo
Vondrák Aleš 10. - 14.místo
Kavříková Edita 15. - 17.místo
Čábelová Alice 19. - 24.místo
 
Fyzikální olympiáda
okresní kolo
kategorie - E
Šíma Adam 3.místo
Kohout Ondřej 4.místo
kategorie - F
Phuong Luong Thi Thu 7.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Šíma Adam 5.místo
Gulyás Robin 7. - 8.místo
Zemina Jiří 9.místo
Kohout Ondřej 10.místo
Pros Martin 11.místo
 
Počítačová soutěž PC_ák
Pelák Ondřej 1.místo
 
Mladý zahrádkář
okresní kolo
kategorie - starší žáci
Pražáková zuzana 12.místo
Pros Martin 13.místo
Weiss Martin 16.místo
kategorie - mladší žáci
Novotný Jan 3.místo
Křeček Jiří 10.místo
Tvrdý Jan 11. - 12.místo
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2008/09.
Z našich žáků stipendium získali Filip Dvořák a Jana Kašparová.


Úspěchy v soutěžích v roce 2008/2009 - přírodní vědy
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Šmikmátor Vojtěch 4.místo
Rosenbaumová Soňa 5. - 7.místo
Strnad Ota 12. - 15.místo
Formánková Barbora 16. - 17.místo
Šír David 18.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Čábelová Alice 7. - 9.místo
Fuhrman Filip 19. - 20.místo
Hutlová Veronika 19. - 20.místo
Procházka Jakub 21.místo
Pražáková Zuzana 22.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Phuong Luong Thi Thu 9. - 15.místo
Bubeník Michal 16. - 24.místo
Malkusová Iveta 16. - 24.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Mocová Kristýna 3. - 4.místo
Vaníček Jan 5.místo
Kohout Ondřej 14. - 16.místo
Pros Martin 17. - 20.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Cihlář Michal 3.místo
Kašparová Jana 11. - 12.místo
krajské kolo
Cihlář Michal 15. - 27.místo
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 6.ročníků
Franc Matouš 1.místo
Kašpar Martin 20. - 25.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Vaněčková Michaela 16. - 22.místo
Thu Phuong Luong Thi 16. - 22.místo
Bubeník Michal 23. - 33.místo
Vedral Radovan 23. - 33.místo
Syřínková Petra 23. - 33.místo
Janušková Michaela 43. - 47.místo
 
Matematický klokan
okresní srovnání
kategorie Kadet
Cihlář Michal 2.místo
Kašparová Jana 3.místo
 
Fyzikální olympiáda
okresní kolo
kategorie - E
Kašparová Jana 3.místo
Cihlář Michal 10.místo
Jetýlek Martin 16.místo
kategorie - F
Pros Martin 4.místo
Kohout Ondřej 5.místo
Zemina Jiří 10.místo
krajské kolo
Kašparová Jana 18. - 19..místo
 
Biologická olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Kašparová Jana 6. - 7.místo
Herogová Elen 8. - 9.místo
kategorie - D
Francová Radka 15.místo
Vaněčková Michaela 16.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Cihlář Michal 4.místo
Kašparová Jana 5.místo
 
Mladý zahrádkář
okresní kolo
kategorie - starší žáci
Šíma Adam 10.místo
Kašpar Martin 12.místo
Weiss Martin 15.místo
Vaněčková Michaela 18.místo
Francová Radka 20.místo
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2006/07.
Z našich žáků stipendium získali Michaela Vaněčková a Jana Váňová.


Úspěchy v soutěžích v roce 2007/2008 - přírodní vědy
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Franc Matouš 4. - 5.místo
Kubát Štěpán 6. - 8.místo
Hronová Markéta 11. - 15.místo
Cabicarová Markéta 24. - 26.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Vaněčková Michaela 10. - 11.místo
Vedral Radovan 12. - 13.místo
Bubeník Michal 14. - 16.místo
Phuong Luong Thi Thu 14. - 16.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Mocová Kristýna 4. - 5.místo
Šíma Adam 7.místo
Vaníček Jan 8. - 10.místo
Černíková Linda 11. - 14.místo
Stuchlíková Kateřina 11. - 14.místo
Kohout Ondřej 15. - 16.místo
Pros Martin 15. - 16.místo
Králová Kateřina 17. - 20.místo
Vaňhal Lukáš 17. - 20.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Cihlář Michal 4. - 7.místo
Bašta Daniel 17. - 19.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Javůrek Jiří 3.místo
Lodinský Štěpán 8.místo
Cadorini Julie 9. - 12.místo
Kubíček Štěpán 9. - 12.místo
Frymlová Kristýna 14. - 15.místo
krajské kolo
Javůrek Jiří 28. - 29.místo
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 6.ročníků
Vedral Radovan 3. - 4.místo
Phuong Luong Thi Thu 5. - 7.místo
Vaněčková Michaela 5. - 7.místo
Bubeník Michal 8. - 14.místo
Brandejský Christian 16. - 17.místo
Darebný Adam 16. - 17.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Vaníček Jan 2. - 3.místo
Černíková Linda 4. - 5.místo
Kohout Ondřej 4. - 5.místo
 
Matematický klokan
okresní srovnání
kategorie Cvrček
Hartig Michal 1.místo
Křeček Jiří 1.místo
Honzauerová Aneta 1.místo
Petricjuková Marie 1.místo
 
Fyzikální olympiáda
okresní kolo
kategorie - E
Javůrek Jiří 2.místo
Cadorini Julie 4.místo
kategorie - F
Cihlář Michal 2.místo
Kašparová Jana 3.místo
krajské kolo
Javůrek Jiří 7.místo
Cadorini Julie 13.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Cadorini Julie 10.místo
Frymlová Kristýna 11.místo
 
Biologická olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Kašparová Jana 4.místo
Herogová Elen 10.místo
Javůrek Jiří 11.místo
Cihlář Michal 15.místo
Topol Jan 17.místo
kategorie - D
Syřínková Petra 9. - 11.místo
Kohout Ondřej 9. - 11.místo
Pros Martin 15.místo
Weiss Martin 18.místo
 
Mladý zahrádkář
okresní kolo
kategorie - starší žáci
Šíma Adam 12.místo
Weiss Martin 13. - 14.místo
Pros Martin 19.místo
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2005/06.
Z našich žáků stipendium získali Kateřina Anna Neřoldová, František Čech a Pavel Michalička.


Úspěchy v soutěžích v roce 2006/2007 - přírodní vědy
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Luong Thi Thu Phuong 6.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Kohout Ondřej 5.místo
Mocová Kristýna 6. - 7.místo
Nováková Kateřina 10. - 13.místo
Kukal Jan 10. - 13.místo
Stuchlíková Kateřina 14. - 17.místo
Trutnovská Kateřina 14. - 17.místo
Pros Martin 18. - 21.místo
Vaňhal Lukáš 18. - 21.místo
Krombholz Josef 18. - 21.místo
Černíková Linda 18. - 21.místo
Zemina Jiří 22.místo
Šíma Adam 23. - 25.místo
Vaníček Jan 23. - 25.místo
Milerová Kristýna 27.místo
Cabicar Jakub 28. - 30.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Cihlář Michal 6. - 8.místo
Kašparová Jana 6. - 8.místo
Novotný Tomáš 12. - 16.místo
Herzogová Elen 20. - 23.místo
Jeník Martin 20. - 23.místo
Čadová Veronika 24. - 30.místo
Třešňáková Anna 24. - 30.místo
Vlasáková Tereza 24. - 30.místo
Volková Natálie 24. - 30.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Cadorini Julie 8. - 11.místo
Javůrek Jiří 13. - 15.místo
Rampír Vojtěch 17. - 18.místo
Šeborová Hana 19.místo
Klocová Tereza 20. - 21.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Tumpach Tadeáš 1.místo
Váňová Jana 2.místo
Trutnovská Aneta 4. - 5.místo
Linhart Pavel 8. - 9.místo
Poklopová Marie 10.místo
Langová Kristýna 13.místo
krajské kolo
Váňová Jana 8.místo
Tumpach Tadeáš 35. - 47.místo
Linhart Pavel 85. - 95.místo
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 6.ročníků
Kohout Ondřej 1. - 3.místo
Mocová Kristýna 1. - 3.místo
Vaníček Jan 8. - 11.místo
Stuchlíková Kateřina 8. - 11.místo
Staňková Michaela 12. - 17.místo
Černíková Linda 12. - 17.místo
Trutnovská Kateřina 19. - 20.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Kašparová Jana 1.místo
Cihlář Michal 8. - 10.místo
Sixta Pavel 11. - 18.místo
Dostál Václav 26. - 33.místo
 
Matematický klokan
okresní srovnání
kategorie Kadet
Sládeček Filip 2.místo
Váňová Jana 2.místo
Mužík David 3.místo
kategorie Benjamín
Cihlář Michal 2.místo
 
Fyzikální olympiáda
okresní kolo
kategorie - E
Váňová Jana 2.místo
Krúpa Jan 3.místo
kategorie - F
Javůrek Jiří 1.místo
Čechová Monika 2.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Váňová Jana 2.místo
krajské kolo
Váňová Jana 6.místo
 
Biologická olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Cadorini Julie 16.místo
Zeminová Veronika 21.místo
kategorie - D
Herzogová Elen 4.místo
Kašparová Jana 5.místo
Prosová Ivana 12.místo
Němečková Věra 13. - 14.místo
Topol Jan 17.místo
Stehlíček Daniel 19.místo


Úspěchy v soutěžích v roce 2005/2006 - přírodní vědy
Mladý zahrádkář
okresní kolo
kategorie - mladší žáci
Herzogová Elen 5. - 6.místo
Topol Jan 10.místo
Kašparová Jana 12.místo
kategorie - starší žáci
Kvízová Veronika 5.místo
Motýl Jan 8.místo
Sládeček Filip 16.místo
 
Matematická olympiáda
okresní kolo
kategorie - žáci 5.ročníků
Neřoldová Kateřina Anna 10. - 16.místo
Svoboda Ondřej 10. - 16.místo
Nováková Kateřina 10. - 16.místo
kategorie - žáci 6.ročníků
Cihlář Michal 4. - 5.místo
Klobasa Tomáš 13.místo
Dostál Václav 14. - 15.místo
Prosová Ivana 21. - 22.místo
Topol Jan 27. - 29.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Cadorini Julie 9. - 12.místo
Javůrek Jiří 9. - 12.místo
Lodinský Štěpán 20.místo
Rampír Vojtěch 21. - 22.místo
Hejduková Zuzana 25. - 26.místo
Procházková Jana 25. - 26.místo
kategorie - žáci 8.ročníků
Tumpach Tadeáš 1. - 2.místo
Váňová Jana 1. - 2.místo
Poklopová Marie 3.místo
Langová Kristýna 4. - 6.místo
Trutnovská Aneta 7. - 10.místo
Linhart Pavel 19. - 21.místo
kategorie - žáci 9.ročníků
Vokál Marek 9.místo
Michalička Pavel 12. - 14.místo
Třešňák Adam 15. - 17.místo
Širc Petr 15. - 17.místo
Novotná Magdaléna 21.místo
Vejdovská Kamila 22. - 23.místo
Anisimová Alesja 24. - 25.místo
krajské kolo
Vokál Marek úspěšný řešitel
Třešňák Adam úspěšný řešitel
 
Pythagoriáda
okresní kolo
kategorie - žáci 6.ročníků
Kašparová Jana 4. - 8.místo
Cihlář Michal 9. - 12.místo
Koláčný Josef 17. - 23.místo
Jeník Martin 24. - 27.místo
kategorie - žáci 7.ročníků
Procházková Jana 8. - 13.místo
Rampír Vojtěch 14. - 21.místo
Lodinský Štěpán 22. - 26.místo
Bělina Prokop 31. - 32.místo
 
Chemická olympiáda
okresní kolo
kategorie - D
Michalička Pavel 7.místo
Čech František 13.místo