škola
facebook
logo školy
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
škola s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o škole Historie školy Časopis Dvojka Soutěž PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní webŠkolní poštaZměna obědůŠkola OnLine

Úspěchy v soutěžích v roce 2016/2017 - společenské vědy
Olympiáda v českém jazyce
okresní kolo
1.kategorie
Kohoutová Adéla 8.místo
Machytka Ondřej 12. - 14.místo
 
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní kolo
kategorie II. A
Blechová Eliška 15.místo
kategorie I. A
Vondráček Vojtěch 15.místo
 
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Machytka Ondřej 4.místo
Koza Vít 6.místo
kategorie - B
Šestauber Dominik 2.místo
kategorie - A
Vondráček Vojtěch 4.místo
krajské kolo
Šestauber Dominik 23.místo
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo
Kukalová Kateřina 6.místo
Barešová Pavlína 9. - 10.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2015/2016 - společenské vědy
Olympiáda v českém jazyce
okresní kolo
1.kategorie
Kuchař David 24. - 26.místo
Dobiášová Anna 28. - 29.místo
 
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní kolo
kategorie II. A
Kohoutová Adéla 3.místo
kategorie I. A
Vladyková Lucie 13.místo
 
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Machytka Ondřej 6.místo
Kovařík Milan 13.místo
kategorie - B
Koza Vít 8.místo
kategorie - A
Šestauber Dominik 3.místo
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo
Barešová Pavlína 17.místo
Kukalová Kateřina 23.místo
Hronová Alena 31.místo
 
Soutěž Hlídek mladých zdravotníků
okresní kolo
kategorie - I.stupeň ZŠ
družstvo 5.místo
kategorie - II.stupeň ZŠ
družstvo 2.místo
 
Výtvarná soutěž "Kniha ti sluší"
Pecinová Adéla 4.místo
Cermanová Kamila 5.místo
 
Výtvarná soutěž "Kolín v době Karla IV."
Šmikmátorová Nikol vyhodnocená práce
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2014/2015 - společenské vědy
Olympiáda v českém jazyce
okresní kolo
1.kategorie
Hála Tomáš 1.místo
Kozderová Nikola 10. - 12.místo
 
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní kolo
kategorie II. A
Kozderová Nikola 4.místo
Zelenka Matěj 21. - 22.místo
kategorie I. A
Kohoutová Adéla 3.místo
Blechová Eliška 17.místo
 
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Hála Tomáš 1.místo
Pochobradský Miroslav 5.místo
kategorie - B
Kukalová Kateřina 4.místo
kategorie - A
Markant Kryštof 4.místo
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo
Hála Tomáš 1.místo
 
Výtvarná soutěž "Kolín - moje pohádkové mě(í)sto"
Pánek Jan hodnocené místo
7. B - kolektivní práce
(Nguyen Tomáš, Hronová Alena, Pohořalý Jakub, Vít Daniel, Šotolová Kateřina, Votava Pavel, Machytka Ondřej)
hodnocené místo
 
Výtvarná soutěž "Požární ochrana očima dětí"
Pavlíčková Kateřina 1.místo
Cermanová Kamila 2.místo
Karel Filip 3.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2013/2014 - společenské vědy
Olympiáda v českém jazyce
okresní kolo
1.kategorie
Zvoníková Iveta 20. - 24.místo
Volný Petr 38.místo
 
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní kolo
kategorie II. A
Petricjuková Marie 18.místo
Hanuš Martin 27.místo
kategorie I. A
Koucká Hana 24.místo
Kukalová Kateřina 25. - 26.místo
 
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Hála Tomáš 5.místo
Dvořáček Dominik 10.místo
kategorie - B
Kovařík Milan 5.místo
kategorie - A
Pánek Jan 3.místo
 
Výtvarná soutěž "Živá příroda Kolína"
Lerich Filip hodnocené místo
Vondráček Zdeněk hodnocené místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2012/2013 - společenské vědy
Olympiáda v německém jazyce
okresní kolo
kategorie II. A
Smetanová Sára úspěšný řešitel
Kožina Tomáš úspěšný řešitel
 
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní kolo
kategorie II. A
Červenková Marie 6.místo
Křeček Jiří 27.místo
kategorie I. A
Hanuš Martin 13.místo
Kuchař David 23.místo
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo
Bína Jan 31 - 33.místo
Pecková Tereza 35.místo
Zapletalová Michaela 55.místo
 
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Böhm Petr 8.místo
Dvořáček Dominik 10.místo
kategorie - B
Hála Tomáš 3.místo
kategorie - A
Kovařík Milan 9.místo
 
Dopravní soutěž mladých cyklistů
oblastní kolo
mladší kategorie
družstvo
(Kotil Daniel, Kuchař Michal, Kraisingerová Nela, Halamová Miroslava)
10.místo
starší kategorie
družstvo
(Málek Ivan, Korbel Štěpán, Krčíková Barbora, Zapletalová Michaela)
5.místo
 
Finanční gramotnost
okresní kolo
kategorie I.
Pochobradský Miroslav, Hála Tomáš, Kučák Juraj, Hokynářová Kateřina, Veselá Michaela 2.místo
 
Výtvarná soutěž "Lidé ze železnice"
Chobotová Nela 1.místo
 
Výtvarná soutěž "Požární ochrana očima dětí"
Koucká Hana 1.místo
Růžičková Gabriela 3.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2011/2012 - společenské vědy
Olympiáda v českém jazyce
okresní kolo
1.kategorie
Křivánková Michaela 4. - 9.místo
Zvelebil Vojtěch 10. - 13.místo
 
Olympiáda v německém jazyce
okresní kolo
kategorie I. B
Smetanová Sára úspěšný řešitel
 
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní kolo
kategorie II. A
Křivánková Michaela 8. - 10.místo
Smetanová Sára 13. - 15.místo
kategorie I. A
Kloc Lukáš 19.místo
Hošek Jakub 20.místo
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo
Franc Matouš 20.místo
Procházka Jakub 29. - 30.místo
 
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Procházka Jakub 9.místo
kategorie - B
Křeček Jiří 1.místo
kategorie - A
Hála Tomáš 2.místo
krajské kolo
kategorie - B
Křeček Jiří 18.místo
kategorie - A
Hála Tomáš 12.místo
 
Dopravní soutěž mladých cyklistů
oblastní kolo
mladší kategorie
družstvo
11.místo
starší kategorie
družstvo
(Zapletalová Michaela, Březinová Daniela, Bína Jan, Jirovský Vít)
9.místo
 
Výtvarná soutěž "Požární ochrana očima dětí"
Vondráček Zdeněk 1.místo
 
Hry bez hranic
družstvo školní družiny 1.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2010/2011 - společenské vědy
Olympiáda v českém jazyce
okresní kolo
1.kategorie
Vaněčková Michaela 28.místo
 
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní kolo
kategorie II. A
Vedral Radovan 7. - 8.místo
Fuhrman Filip 18.místo
Francová Radka 21.místo
kategorie I. A
Smetanová Sára 6. - 8.místo
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo
Franc Matouš 35.místo
Procházka Jakub 36.místo
 
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Maryšková Michaela 18.místo
Pražáková Zuzana 19.místo
kategorie - B
Tvrdý Jan 9.místo
kategorie - A
Zvoníková Iveta 6.místo
 
Soutěž Hlídek mladých zdravotníků
okresní kolo
kategorie - I.stupeň ZŠ
družstvo
(Hála Tomáš, Kokošková Veronika, Hokynářová Kateřina, Zálišová Darina, Vladyková Šárka)
1.místo
 
Dopravní soutěž mladých cyklistů
oblastní kolo
mladší kategorie
družstvo
(Bubeník Vojtěch, Šír Martin, Hokynářová Kateřina, Vladyková Šárka)
3.místo
starší kategorie
družstvo
(Kubát Štěpán, Fuhrman Filip, Zapletalová Michaela, Kasanová Jana)
6.místo
 
Výtvarná soutěž "Děti na zahrádce"
Jelínková Anna 8.místo
 
Výtvarná soutěž "Prázdniny 2010"
Křeček Zdeněk 1.místo
 
Výtvarná soutěž "Dnes patří nám zítra dalším"
Arnet Jakub 3.místo
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2009/10.
Z našich žáků stipendium získali Jiří Křeček, Linda Černíková a Ondřej Kohout.


Úspěchy v soutěžích v roce 2009/2010 - společenské vědy
Olympiáda v českém jazyce
okresní kolo
1.kategorie
Kohout Ondřej 7. - 8.místo
Mocová Kristýna 15.místo
 
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní kolo
kategorie II. A, B
Kohout Ondřej 10. - 12.místo
Cabicar Jakub 14.místo
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo
Pros Martin 14.místo
Šíma Adam 19. - 20.místo
 
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Šíma Adam 3.místo
Pros Martin 12.místo
kategorie - B
Křivánková Michaela 9.místo
Pražáková Zuzana 10.místo
 
Dopravní soutěž mladých cyklistů
oblastní kolo
mladší kategorie
družstvo
(Bubeník Vojtěch, Šír Martin, Hokynářová Kateřina, Vladyková Šárka)
10.místo
starší kategorie
družstvo
(Bubeník Michal, Kubát Štěpán, Melicharová Jana, Ujházyová Gabriela)
6.místo
 
Výtvarná soutěž "Nástrahy a nebezpečí NETu"
Cabicarová Markéta 2.místo
Holeček Václav 3.místo
 
Soutěž AVE
literární soutěž
Kasarda Miroslav 3.místo
speciální cena za využití odpadu
Janušková Michaela, Syřínková Petra, Kleiberová Kamila speciální cena
 
Výtvarná soutěž "Požární ochrana očima dětí"
kategorie ZŠ 4
Vrkotová Nikola 3.místo
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2008/09.
Z našich žáků stipendium získali Filip Dvořák a Jana Kašparová.


Úspěchy v soutěžích v roce 2008/2009 - společenské vědy
Olympiáda v českém jazyce
okresní kolo
1.kategorie
Kašparová Jana 5. - 8.místo
Třešňáková Anna 18. - 19.místo
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo
Koláčný Jakub 21. - 22.místo
Micka Jiří 24.místo
 
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - C
Kašparová Jana 1.místo
Šíma Adam 18.místo
krajské kolo
Kašparová Jana 17.místo
 
Soutěž Hlídek mladých zdravotníků
okresní kolo
kategorie - II.stupeň ZŠ
družstvo
(Elen Herzogová, Tomáš Klobasa, Václav Pešek, Kristýna Musílková, Kristýna Milerová, Patrik Beneš)
1.místo
 
Dopravní soutěž mladých cyklistů
okresní kolo
mladší kategorie
družstvo
(Kubát Štěpán, Kašpar Martin, Kasanová Jana, Křivánková Michaela)
12.místo
starší kategorie
družstvo
(Cihlář Michal, Klobasa Tomáš, Kašparová Jana, Musílková Kristýna)
4.místo
 
Výtvarná soutěž "Labe - řeka v Kolíně" a "Kolín - město na Labi"
kategorie - 1.stupeň ZŠ
Rak Daniel 1.místo
Zahajská Linda 3.místo
Kloc Lukáš čestné uznání
Novotný Jan čestné uznání
Vondráček Zdeněk čestné uznání
Tykva Michal čestné uznání
kategorie - 2.stupeň ZŠ
Zvelebil Vojtěch 2.místo
 
Výtvarná soutěž "Malovali u Kolína"
2.kategorie - 1.stupeň ZŠ
Griesl Jan cena pořadatele
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2006/07.
Z našich žáků stipendium získali Michaela Vaněčková a Jana Váňová.


Úspěchy v soutěžích v roce 2007/2008 - společenské vědy
Olympiáda v českém jazyce
okresní kolo
1.kategorie
Cadorini Julie 12. - 16.místo
Rampír Vojtěch 12. - 16.místo
 
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní kolo
kategorie - II.A
Klocová Tereza 6. - 7.místo
Vejdovská Tereza 11. - 12.místo
 
Olympiáda v německém jazyce
okresní kolo
kategorie - II.A
Cadorini Julie 2.místo
Javůrek Jiří 5.místo
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo
Cadorini Julie 7. - 8.místo
Topol Jan 13.místo
 
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - A
Brandejský Christian 11.místo
kategorie - B
Šíma Adam 5.místo
kategorie - C
Kašparová Jana 4.místo
 
Výtvarná soutěž "Kolínské náměstí a jeho okolí"
kategorie - 1.stupeň ZŠ
Juraj Kučák 1.místo
Novotný Jan čestné uznání
Zahajská Linda čestné uznání
kategorie - 2.stupeň ZŠ
Luong Thi Thu Phicong 1.místo
Pros Martin 2.místo
Fišl David 3.místo
Fotografie ze slavnostního předávání stipendia ve výtvarné soutěži na téma "Kolínské náměstí a jeho okolí".
 
Výtvarná soutěž "Historie železnic"
3.kategorie - starší školní věk
Pelák Ondřej 3.místo
 
Soutěž Hlídek mladých zdravotníků
okresní kolo
kategorie - II.stupeň ZŠ
družstvo
(Jana Kašparová, Elen Herzogová, Tomáš Klobasa, Václav Pešek, Kristýna Musílková)
1.místo
družstvo
(Michaela Vaněčková, Michal Bubeník, Petra Syřínková, Ondřej Koky, Jan Čech)
2.místo
 
Dopravní soutěž mladých cyklistů
okresní kolo
mladší kategorie
družstvo
(Michaela Vaněčková, Michal Bubeník, Jan Čech, Petra Syřínková)
7.místo
Vaněčková Michaela 4.místo
starší kategorieŠ
družstvo
(Jana Kašparová, Michal Cihlář, Tomáš Klobasa, Ivana Prosová)
2.místo
Cihlář Michal 2.místo
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2005/06.
Z našich žáků stipendium získali Kateřina Anna Neřoldová, František Čech a Pavel Michalička.


Úspěchy v soutěžích v roce 2006/2007 - společenské vědy
Olympiáda v českém jazyce
okresní kolo
1.kategorie
Junová Rut 1.místo
Váňová Jana 4. - 5.místo
krajské kolo
Junová Rut 7. - 8.místo
 
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní kolo
kategorie - II.A
Mužík David 1.místo
Kvízová Veronika 4. - 5.místo
Junová Rut 11.místo
Dědek Lukáš 17.místo
krajské kolo
kategorie - II.A
Mužík David 11.místo
 
Olympiáda v německém jazyce
okresní kolo
kategorie - II.A - žáci 9.tříd
Váňová Jana 2.místo
Cadorini Julie 3.místo
Trutnovská Markéta 8.místo
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo
Marek Martin 16. - 17.místo
Linhart Pavel 24.místo
 
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - A
Kohout Ondřej 12.místo
kategorie - B
Kašparová Jana 1.místo
krajské kolo
Kašparová Jana 13.místo
kategorie - C
Motýl Jan 1.místo
Fišera Miloš 14.místo
krajské kolo
Motýl Jan 17.místo
 
Literární soutěž "Kolín, dobré místo pro život"
Vaněčková Michaela, Vacková Tereza, Limon Radek, Vedral Radovan, Francová Marie, Luong Thi Thu Phuong čestné uznání
Kratochvílová Hana, Zeminová Veronika, Hrušková Barbora, Vaško Martin, Macurová Barbora, Benešová Karolína čestné uznání
 
Projekt Paragraf 11/55
Rampír Vijtěch, Bělina prokop, Březinová Johana, Činovcová Taťána, Frymlová Kristýna 4.místo
 
Dopravní soutěž mladých cyklistů
okresní kolo
mladší kategorie
družstvo
(Michaela Vaněčková, Patrik Beneš, Jan Kukal, Vendula Hlaváčková)
5.místo
starší kategorieŠ
družstvo
(Jana Kašparová, Michal Cihlář, Tomáš Klobasa, Kristýna Musílková)
3.místo


Úspěchy v soutěžích v roce 2005/2006 - společenské vědy
Výtvarná soutěž "Ve znamení lva"
Luong Thi Thu Phuong oceněná práce
Kasandra Miroslav oceněná práce
Šmikmátor Vojtěch oceněná práce
 
Výtvarná soutěž "Požární ochrana očima dětí"
III.kategorie - žáci 6. - 7.ročníků
Považanová Michaela 1.místo
Juříková Renáta 2.místo
Simonová Dominika 3.místo
 
Literární soutěž "O poklad kolínských draků"
Třešňák Adam 1.místo
Novotná Magdaléna 2.místo
Procházková Adéla 3.místo
Michalička Pavel čestné uznání
Tuček Marek čestné uznání
Vokál Marek čestné uznání
Anisimová Alesja čestné uznání
Junová Rut čestné uznání
 
Soutěž Hlídek mladých zdravotníků
okresní kolo
kategorie - I.stupeň ZŠ
družstvo
(Míša Vaněčková, Míša Bubeník, Luong Thi Thu Phuong, Ondra Koky, Jan Čech)
2.místo
kategorie - II.stupeň ZŠ
družstvo
(Jana Kašparová, Verča Čadová, Tomáš Klobasa, Vojtěch Pešek, Kristýna Musílková)
1.místo
Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
kategorie - A
Topol Jan 15.místo
kategorie - B
Cadorini Julie 8. - 9.místo
kategorie - C
Čech František 10.místo
Michalička Pavel 11. - 13.místo
 
Dětská scéna - soubory
okresní kolo
divadelní soubor DRAK
Novotná Magda, Novotná Jitka, Křemenová Nikola, Anisimová Alesja, Junová Rut, Kratochvílová Lenka

"Pošli mi anděla" - autorská hra podle scénáře Pavly Břichnáčové
postup do krajského kola
 
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní kolo
kategorie - II.A
Mužík David 2. - 3.místo
Kvízová Veronika 4.místo
Junová Rut 5. - 6.místo
Třešňák Adam 7.místo
Čech František 9.místo
 
Olympiáda v českém jazyce
okresní kolo
1.kategorie
Novotná Magdaléna 4.místo
 
Dějepisná olympiáda
okresní kolo
Čech František 4.místo
Vokál Marek 19. - 20.místo
krajské kolo
Čech František 18. - 20.místo
 
Olympiáda v německém jazyce
okresní kolo
kategorie - II.A
Váňová Jana 6.místo
Langová Kristýna 6.místo
 
Výtvarná soutěž "Šikovné ruce"
kategorie školní - prostorové výtvory
Junová Rut, Vecková Gabriela 1.místo
Váňová Jana, Jeníková Klára 1.místo
Neřoldová Kateřina, Nováková Kateřina 2.místo
Linhart Pavel 3.místo
kategorie školní - ostatní
Dědek Lukáš 1.místo
Baloušová Lucie 2.místo
 
Výtvarná soutěž "Visa Olympiáda fantazie"
Čechová Monika postup do finále
Frymlová Kristýna postup do finále
 
Výtvarná soutěž "Stolečku prostři se"
Novotná Jitka ocenění
Těšitelová Tereza ocenění
Zeminová Veronika ocenění
Činovcová Taťána ocenění
Douděrová Marie, Severová Julie, Neřoldová Kateřina, Tučková Lucie, Červeňáková Nikola ocenění