škola
facebook
logo školy
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II., KMOCHOVA 943
škola s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů
Aktuality Kontakt Informace o škole Historie školy Časopis Dvojka Soutěž PLUS Počítačové kurzy Projekty Mapa webu
Studijní webŠkolní poštaZměna obědůŠkola OnLine

Úspěchy v soutěžích v roce 2017/2018 - sportovní
Přespolní běh
III. kategorie - chlapci
Sýkora Vojtěch 22.místo
III. kategorie - dívky
Höfnerová Zuzana 8.místo
IV. kategorie - chlapci
Markant Kryštof 41.místo
IV. kategorie - dívky
Krulická Kristýna 19.místo
 
Atletický čtyřboj
IV. kategorie - dívky 3.místo
IV. kategorie - chlapci 9.místo
 
Atletický trojboj pro 1. stupeň
Vonšovský Josef 1.místo
hod kriketovým míčkem
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2015/2016 - sportovní
Přespolní běh
III. kategorie - hoši
Kotil Daniel 8.místo
III. kategorie - dívky
Pleskačová Natálie 1.místo
IV. kategorie - hoši
Tichý Marek 10.místo
IV. kategorie - dívky
Kukalová Tereza 7.místo
 
Florbal
okrskové kolo
mladší chlapci
Arnet, Hamar, Kuchař, Kotil, Macháček, Čablík, Dobeš, Karel, Bílek
4.místo ve skupině
starší chlapci
Tichy F., Kovařík, Smetana, Kuchař, Miler, Melichar, Lerich, Brož, Kohút, Jansta
2.místo ve skupině
mladší dívky 1.místo ve skupině
starší dívky 5.místo
finále
starší chlapci
Tichy F., Kovařík, Smetana, Kuchař, Miler, Melichar, Lerich, Brož, Kohút, Jansta
8.místo
mladší dívky 4.místo
 
Volejbal základních a středních škol
okrskové kolo
chlapci 1.místo
krajské kolo
chlapci 3.místo
 
Kolínská vánoční laťka
mladší žáci - 6. ročník
Fafejta Štěpán 3.místo
žáci - 8. ročník
Kadečka Denis 3.místo
Tichý Marek 5.místo
žákyně - 9. ročník
Bauerfeindová Nela 4.místo
 
Nejrychlejší páťák
dívky
Svobodová Klára 5.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2014/2015 - sportovní
Kolínské sportovní dny
umístění školy 5.místo
zlaté medaile
Pleskačová Natálie cyklistika (4.-5. tř. D)
Zálišová Darina plavání 50VZ
Šotolová, Vonšovský, Tichý F., Tichý M., Kadečka, Neradová, Vladyková, Písek volejbal šestkový
Stieber, Hoang, Zapletalová, Tichá volejbal modří
Fafejta Štěpán atletika - skok daleký (4.-5.tř.)
stříbrné medaile
Opa T., Opa J., Adámek volejbal oranžoví
Fafejta Štěpán atletika - běh 60 m (4.-5.tř.)
Fafejta Štěpán atletika - atletický čtyřboj (4.-5.tř.)
Bauerfeindová Nela atletika - běh 60 m (8.-9.tř.)
Pleskačová Natálie atletika - hod míčkem (4.-5.tř.)
bronzové medaile
Kotilová Adéla cyklistika (1.-3. tř. D)
Dobiášová, Šmikmátorová, Syrovátková, Bauerfeindová, Neradová, Macháčková, Holubová, Vladyková basketbal (8.-9. tř. D)
Zálišová Darina plavání 100VZ
Poláček David plavání 50Z
Pánek Jan plavání 100VZ
dívky florbal 8.-9.tř.
Kukalová Tereza atletika - běh 800 m (6-7.tř.)
Pleskačová Natálie atletika - běh 600 m (4-5.tř.)
Tichý Marek atletika - hod míčkem (6.-7.tř.)
 
Coca-Cola Cup
Pfeiffer Jiří, Fafejta Jiří, Neradová Michaela, Knirsch Denis, Tichý Filip, Douděra Matěj, Jansta Vojtěch, Miler Lukáš, Melichar Martin, Pohořalý Jakub, Smetana Sebastian, Kovařík Milan 3.místo
ve skupině
 
Přespolní běh
III. kategorie - hoši
Hoang Trung Hieu, Kotil, Stieber, Jansta, Tichý M., Melichar
11.místo
III. kategorie - dívky
Kukalová T., Tichá, Severová, Šmídová, Kohoutová
7.místo
IV. kategorie - hoši
Novotný, Tichý F., Kovařík, Korbel, Hála, Kadlec
16.místo
IV. kategorie - dívky
Neradová, Kreibichová, Bacilková, Loumanová, Kopecká
13.místo
 
Florbal
okrskové kolo
starší dívky
Koucká, Hokynářová, Holubová, Kozderová, Vladyková, Neradová a Macháčková
4.místo
mladší chlapci
Lerich, Jansta, Miler, Brož, Kotil, Macháček, Kuchař, Melichar, Jeřábek, Hamar, Kořínek, Arnet, Kohút
5.místo
starší chlapci
Šír, Bubeník, Kadlec, Coubal, Kuchař D., Smetana, Kovařík, Tichý F.
2.místo
finále
starší chlapci
Šír, Bubeník, Kadlec, Coubal, Kuchař D., Smetana, Kovařík, Tichý F.
6.místo
 
Kolínská vánoční laťka
mladší žáci - 6. ročník
Kotil Dan 3.místo
Kořínek Miroslav 13.místo
mladší žákyně - 6. ročník
Tichá Barbora 2.místo
Buňatová Barbora 10. - 11.místo
mladší žáci - 7. ročník
Tichý Marek 11.místo
Lerich Filip 19. - 21.místo
mladší žákyně - 7. ročník
Šotolová Kateřina 10.místo
Severová Scarlett 21. - 23.místo
Šmídová Sára 21. - 23.místo
žáci - 8. ročník
Zelenka Matěj 6.místo
Písek Petr 25.místo
žákyně - 8. ročník
Bauerfeindová Nela 7.místo
žáci - 9. ročník
Kučák Juraj 10.místo
Kadlec Dominik 20. - 23.místo
Pfeiffer Jiří 28. - 29.místo
žákyně - 9. ročník
Vladyková Šárka 11. - 12.místo
Ménová Adéla 13.místo
Zálišová Darina 15.místo
 
Halový fotbal
okrskové kolo - kategorie III. - 6. - 7. třída
Miler, Melichar, Jansta, Pohořalý, Kuchař M., Macháček, Kotil, Hoang 3.místo
 
AND1 Cup - basketbal
chlapci
Tichý M., Kadečka, Kotil, Kuchař M., Domnosil, Lerich, Hoang 5.místo
dívky
Zapletalová, Vočadlová, Hrabová, Tichá, Halamová, Nguyenová, Krulická, Vítová M., Šmídová, Vladyková, Votrubová 4.místo
 
Atletický čtyřboj
dívky
Zálišová, Ménová, Kukalová T., Severová, Vítová M.
6.místo
 
McDonald´s Cup
kategorie 1. - 3.třída
  3.místo ve skupině
kategorie 4. - 5.třída
  5.místo ve skupině
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2013/2014 - sportovní
Přespolní běh
III. kategorie - hoši
Lerich, Jelínek, Tichý, Písek
16.místo
III. kategorie - dívky
Loumanová, Kukalová T., Nguyenová, Kohoutová
7.místo
IV. kategorie - hoši
Pych, Novotný, Kadlec, Pfeiffer
15.místo
IV. kategorie - dívky
Neradová, Zálišová, Nováková, Zvoníková
10.místo
 
Stolní tenis
okresní přebor
chlapci
Dzurko, Coubal, Křeček, Pych
1.místo
dívky
Vaňková, Cháberová, Jelínková
10.místo
 
Florbal
okresní přebor
chlapci - III. Kategorie
Kohút, Lerich, Melichar, Miler, Jansta, Pohořalý, Kovařík, Smetana
4.místo
chlapci - IV. Kategorie
Coubal, Kadlec, Hetcl, Jansa, Pych, Rak, Suchánek, Ptáček, Kloc
3.místo
dívky - III. kategorie
Kukalová T., Kukalová K., Vítková, Hrabová, Vočadlová, Brusnická, Darebná, Šotolová, Kohoutová, Vítová M., Koucká
4.místo
dívky - IV. kategorie
Neradová, Hokynářová, Zálišová, Vladyková, Denková, Cháberová, Nováková, Vaňková, Hoznauerová, Zvoníková
4.místo
 
Kolínská vánoční laťka
mladší žáci - 6. ročník
Tichý Marek 8. - 9.místo
Lerich Filip 10. - 11.místo
mladší žáci - 7. ročník
Smetana Sebastian 13.místo
Zelenka Matěj 16. - 17.místo
mladší žákyně - 7. ročník
Bauerfeindová Nela 10. - 13.místo
žáci - 8. ročník
Fafejta Jiří 7.místo
Pffeifer Jiří 18. - 19.místo
Kučák Juraj 25. - 28.místo
žákyně - 8. ročník
Neradová Michaela 15. - 17.místo
Vladyková Šárka 21. - 23.místo
 
Sálová kopaná
okrskové kolo - kategorie IV. - 8. - 9. třída
Jansa Michal, Hetcl Roman, Pych Daniel, Rak Daniel, Pfeiffer Jiří, Špinka Daniel, Suchánek Petr 6.místo
okrskové kolo - kategorie III. - 6. - 7. třída
Jansta Vojtěch, Melichar Martin, Kuchař David, Dienstbier David, Kovařík Milan, Smetana Sebastian, Tichý Filip 4.místo
 
Minivolejbal
červený minivolejbal
Stieber Rudolf, Šotola Petr 1.místo
žlutý minivolejbal
Opa Tomáš, Adámek Matěj 1.místo
 
Minikopaná
kategorie IV.
Kuchař David, Suchánek Petr, Hetcl Roman, Malínský Ladislav, Jansa Michal, Rak Daniel, Pych Daniel, Březina Jonáš 10.místo
 
McDonald´s Cup
kategorie 1. - 3.třída
Szitás Petr, Kolář Miloš, Oláh Matěj, Adámek Matěj, Bareš Adam, Jansa Adam, Vedral Štěpán, Přikryl Filip, Buchta Vojtěch, Šustr Viktor 10.místo
kategorie 4. - 5.třída
Stieber Rudolf, Arnet Jáchym, Kotil Daniel, Kuchař Michal, Hoang Trung Hieu, Šotola Petr, Fafejta Štěpán, Vu Trung Kien 12.místo
 
Pohár rozhlasu
starší žákyně 10.místo
starší žáci 14.místo
mladší žákyně 14.místo
mladší žáci 10.místo
medailová umístění jednotlivců
Bauerfeindová Nela - skok daleký 3.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2012/2013 - sportovní
Florbal Cup
okrskové kolo
chlapci
Pych Daniel, Málek Ivan, Nerad Libor, Nečas Lukáš, Suchánek Petr, Rak Daniel, Hetcl Roman, Kohút Jan, Racek Ota, Kloc Lukáš, Hartig Michal
1.místo
okresní finále 8. - 9. třída
chlapci
Pych Daniel, Málek Ivan, Nerad Libor, Nečas Lukáš, Suchánek Petr, Rak Daniel, Hetcl Roman, Malínský Ladislav, Racek Ota, Kloc Lukáš, Hartig Michal
3.místo
 
Florbal
okrskové kolo - 8. - 9. třída
dívky
Zapletalová Michaela, Krčíková Barbora, Nováková Tereza, Nemčoková Anna, Pavlíčková Natálie, Hoznauerová Aneta, Benešová Veronika, Svrčková Adriana, Březinová Daniela
3.místo
 
Basketbal
okresní kolo dívky IV. kategorie
dívky
Zapletalová Michaela, Krčíková Barbora, Nováková Tereza, Nemčoková Anna, Cháberová Jana, Hoznauerová Aneta, Petricjuková Marie, Červenková Marie, Březinová Daniela, Nguyen Huong Ngoc Lan
4.místo
 
Basketbal
okresní kolo chlapci IV. kategorie
chlapci
Nečas Lukáš, Vaško Petr, Černý Daniel, Dvořák Filip, Havlík Jakub, Hetcl Roman, Suchánek Petr, Pych Daniel, Rak Daniel, Hartig Michal, Kloc Lukáš, Nerad Libor
1.místo
krajské kolo chlapci IV. A kategorie
chlapci
Nečas Lukáš, Vaško Petr, Černý Daniel, Dvořák Filip, Havlík Jakub, Hartig Michal, Kloc Lukáš, Nerad Libor, Rampír Adam, Vondráček Marek
3.místo
 
Stolní tenis
chlapci
chlapci
Křeček Jiří, Pych Daniel, Dvořák Filip, Dzurko Josef
1.místo
 
Florbal - pohár ČFbU prožáky 1. stupně ZŠ
okresní kolo - chlapci
chlapci
Brož Matyáš, Jeřábek Adam, Brusnická Monika, Moravec David, Miler Lukáš, Kotil Daniel, Arnet Jáchym, Kuchař Michal, Čablík Marek, Šustr Viktor
2.místo
 
Kolínská vánoční laťka
starší žáci - 9. ročník
Nečas Lukáš 2.místo
 
Minivolejbal oranžový
Stieber Rudolf, Šotola Petr, Kolesárová Barbora 1.místo
Kotil Daniel, Hoang Trung Hieu, Wenig Jan, Kronusová Sandra 3.místo
Zapletalová Zuzana, Jehličková Helena, Kadečka Denis 9.místo
 
Sálová kopaná
okresní finále IV. kategorie
Nečas Lukáš, Matoušek Ondřej, Vondráček Marek, Málek Ivan, Nerad Libor, Pych Daniel, Rak Daniel, Suchánek Petr 4.místo
 
Sálová kopaná
okrskové kolo - kategorie 6. - 7. třída
Kuchař David, Kučera Onřej, Tichý Filip, Smetana Sebastian, Bubeník Vojtěch, Kadlec Dominik, Fafejta Jiří, Pfeiffer Jiří 6.místo
 
Basketbal
AND 1 Cup
dívky 6. - 7. třída
Macháčková Kateřina, Vladyková Šárka, Neradová Michaela, Pospíšilová Adéla, Holubova Barbora, Šmikmátorová Nikol, Pličková Eleni, Šrámková Markéta, Bauerfeindová Nela, Sokolová Barbora
5.místo
chlapci 6. - 7. třída
Kuchař David, Fafejta Jiří, Kadlec Dominik, Franc Vít, Bubeník Vojtěch, Smetana Sebastian, Tichý Filip, Kovařík Milan
4.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2011/2012 - sportovní
Přespolní běh
kategorie III. - 6. a 7. třídy dívky
Zahajská Linda, Hoznauerová Aneta, Zvoníková Iveta, Petricjuková Marie, Jelínková Anna, Neradová Michaela 8.místo
kategorie III. - 6. a 7. třídy chlapci
Křeček Jiří, Franc Vít, Kadlec Dominik, Havrda Filip, Ptáček David 2.místo
kategorie IV. - 8. a 9. třídy dívky
Pražáková zuzana, Zapletalová Michaela, Benešová Amálie, Holoubková Klára, Hrabová Kateřina, 11.místo
kategorie IV. - 8. a 9. třídy chlapci
Franc Matouš, Kubát Štěpán, Vaško Petr, Moldan Ondřej, Málek Ivan, Nerad Libor 11.místo
 
Stolní tenis
okresní přebor
chlapci
Křeček Jiří, Zvelebil Vojtěch, Dzurko Michal, Krosčen Tomáš
2.místo
dívky
Čábelová Alice, Zapletalová Michaela, Holoubková Klára
3.místo
 
Basketbal
III. kategorie
dívky
Macháčková Kateřina, Kozderová Nikola, Vladyková Šárka, Holubová Barbora, Hoznauerová Aneta, Petricjuková Marie, Nemčoková Anna, Nguyen Huong Ngoc Lan
5.místo
 
Basketbal
okresní kolo - starší žáci
chlapci
Rampír Adam, Nečas Lukáš, Dvořák Filip, Černý Daniel, Nerad Libor, Vondráček Marek, Vaško Petr, Březina Jan
4.místo
 
Pohár rozhlasu
umístění školy
starší žákyně 9.místo
starší žáci 11.místo
mladší žákyně 17.místo
mladší žáci 11.místo
medailová umístění jednotlivců
Pražáková Zuzana - vrh koulí 1.místo
Pražáková Zuzana - skok do dálky 1.místo
Nečas Lukáš - skok do výšky 2.místo
Herzog Daniel - vrh koulí 2.místo
Franc Matouš - 1500 m 2.místo
Křeček Jiří - 1000 m 1.místo
 
Odznak všestrannosti olympijských vítězů
Hoznauerová Aneta, Cháberová Jana, Havrda Filip, Hartig Michal, Macháčková Kateřina, Holubová Barbora, Kadlec Dominik, Franc Vít 4.místo
 
Minifotbal
okresní kolo
chlapci
Nečas Lukáš, Kubát Štěpán, Vondráček Marek, Vaško Petr, Kainar Václav, Novotný Petr, Březina Jan, Málek Ivan
1.místo
krajské kolo
chlapci
Nečas Lukáš, Kubát Štěpán, Vondráček Marek, Vaško Petr, Kainar Václav, Ondra Matouš, Březina Jan
7.místo
 
McDonald´s Beach Cup
celostátní finále
chlapci
Nečas Lukáš, Vondráček Marek, Kubát Štěpán, Březina Jan, Kainar Václav
1.místo


Úspěchy v soutěžích v roce 2010/2011 - sportovní
Pětiboj základních škol
kategorie 8. a 9. třídy
Košina Jiří, Vedral Radovan, Dvořák Daniel, Kubát Štěpán, Franc Matouš 2.místo
kategorie 6. a 7. třídy
Jansa Michal, Hartig Michal, Kloc Lukáš, Křeček Jiří, Kostka Miroslav, Březina Jonáš 2.místo
 
Florbal
okresní kolo
4. a 5. ročník - chlapci
(Šír Martin, Bubeník Vojtěch, Franc Vít, Fafejta Jiří, Kadlec Dominik, Bajtler Denis, Kuchař David, Tichý Filip, Smetana Sebastian)
3.místo ve skupině
 
Florbal
okresní kolo
6. a 7. ročník - dívky
(Zapletalová Michaela, Petricjuková Marie, Hoznauerová Aneta, Zvoníková Iveta, Krčíková Barbora, Sehnalová Marie, Cháberová Jana, Hylmarová Petra, Svrčková Adriana, Březinová Daniela, Pavlíčková Natálie)
6.místo
 
Florbal
krajské finále
D4
(Kasanová Jana, Čábelová Alice, Benešová Amálie, Pražáková zuzana, Holoubková Klára, Hlaváčová Daniela, Maryšková Michaela, Vaněčková Michaela, Melicharová Jana, Ujházyová Gabriela, Ondrejčíková Radka, Goronja Zuzana)
4.místo
 
Stolní tenis
okresní přebor
chlapci
(Bubeník Michal, Čech Jan, Pych Luděk)
1.místo
 
Stolní tenis
okresní přebor
dívky
(Hlaváčová Daniela, Cabicarová Markéta, Holoubková Klára)
2.místo
 
Sálová kopaná
okresní finále
chlapci
(Kovařík Milan, Nagy Radek, Smetana Sebastian, Tichý Filip, Dzurko Josef, Franc Vít, Hála Tomáš, Šír Martin, Kadlec Dominik, Kučák Juraj, Pfeiffer Jiří)
4.místo
 
Sálová kopaná
okresní finále
chlapci
(Kubát Štěpán, Březina Jan, Novotný Petr, Pleskač David, Bubeník Michal, Darebný Adam, Fišl David, Čech Jan, Vaško Emil)
2.místo
 
Minikopaná
okresní finále
chlapci 8. - 9.třída
(Kubát Štěpán, Březina Jan, Kainar Václav, Bubeník Michal, Darebný Adam, Fišl David, Čech Jan, Vaško Emil, Košina Jiří)
1.místo
 
Basketbal
okresní finále
chlapci 6. - 7. třída
(Rampír Adam, Nečas Lukáš, Dvořák Filip, Kožina Tomáš, Hartig Michal, Vaško Petr, Jansa Michal, Matoušek Ondřej, Křeček Jiří, Hetcl Roman)
1.místo
 
Basketbal
okresní finále
dívky 6. - 7. třída
(Zapletalová Kateřina, Hoznauerová Aneta, Petricjuková Marie, Sehnalová Marie, Cháberová Jana, Hylmarová Petra, Svrčková Adriana, Krčíková Barbora)
5.místo
 
Basketbal
okresní finále
dívky 8. - 9. třída
(Cabicarová Markéta, Kasanová Jana, Benešová Amálie, Pražáková Zuzana, Martínková Hana, Melicharová Jana, Ujházyová Gabriela, Phuong Luong Thu Thi, Syřínková Petra, Kleiberová Kamila, Maryšková Michaela, Holoubková klára, Hlaváčová Daniela)
1.místo
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2009/10.
Z našich žáků stipendium získali Jiří Křeček, Linda Černíková a Ondřej Kohout.


Úspěchy v soutěžích v roce 2009/2010 - sportovní
Kolínské sportovní dny ZŠ 2010
umístění školy 3.místo
zlaté medaile
Kleiberová Kamila (8.B) atletika - 800 m
Hoznauerová Aneta (5.) atletika - 800 m
Nemčoková Anna (5.) aerobic
Kavříková Edita (7.B) plavání - 50 m prsa
plavání - 100 m volný způsob
Maryšková Michaela (8.A) plavání - 100 m volný způsob
Březina Jonáš (5.) cyklistika
stříbrné medaile
Hoznauerová Aneta (5.) atletika - víceboj
Maryšková Michaela (8.A) plavání - 50 m volný způsob
Pražáková Zuzana (7.B) plavání - 50 m znak
Křeček Jiří (5.) stolní tenis
Pych Luděk (7.B) stolní tenis
Hlaváčová Daniela, Kleiberová Kamila, Vaněčková Michaela, Syřínková Petra, Melicharová Jana, Převrátilová Michaela, Ujházyová Gabriela, Hlaváčková Vendula, Tučková Lucie, Kratochvílová Lenka, Radilová Lucie, Radilová Iva basketbal 8.-9. dívky
Hlaváčová Daniela, Kleiberová Kamila, Vaněčková Michaela, Maryšková Michaela, Melicharová Jana, Ujházyová Gabriela, Tučková Lucie, Kratochvílová Lenka, Radilová Lucie, Radilová Iva, Goronja Zuzana florbal 8.-9. dívky
bronzové medaile
Hoznauerová Aneta, Březina Jonáš, Nemčok Jakub (5.) přehazovaná
Herzog Daniel, Kasanová Jana, Martínková Hana (7.B) minivolejbal
Pavlíčková Natálie (5.) stolní tenis
Pych Daniel (7.B) stolní tenis
Bubeník Michal (8.B) stolní tenis - čtyřhra
Zemina Jiří (8.B) stolní tenis - čtyřhra, jednotlivci
Zapletalová Michaela (6.B) sportovní střelba
Pavlíčková Natálie (5.) sportovní střelba
Martínková Hana (7.B) sportovní střelba
Hoznauerová Aneta (5.) atletika - 60 m
atletika - skok daleký
Kleiberová Kamila (8.B) plavání - 50 m znak
Pražáková Zuzana (7.B) plavání - 50 m znak
Cabicar Jakub, Sedlacek Daniel Joseph, Vaňhal Lukáš, Gulyas Robin, Vaníček Jan, Kukal Jan, Beneš Patrik, Košina Jiří basketbal 8.-9. chlapci
Franc Matouš, Březina Jan, Kubát Štěpán, Rampír Adam, Nečas Lukáš, Havlík Jakub, Dvořák Filip, Vaško Petr, Procházka Jakub basketbal 6.-7. chlapci
Benešová Amálie, Čábelová Alice, Cabicarová Markéta, Holoubková Klára, Kasanová Jana, Křivánková Michaela, Pražáková Zuzana, Košinová Kristýna basketbal 6.-7. dívky
 
Nestlé Basketbal Cup
žákyně
(Benešová Amálie, Cabicarová Markéta, Čábelová Alice, Holoubková Klára, Hutlová Veronika, Kasanová Jana, Kavříková Edita, Křivánková Michela, Martínková Hana, Pražáková Zuzana, Košínová Kristýna)
2.místo
žáci
(Dvořák Filip, Rampír Adam, Nečas Lukáš, Havlík Jakub, Vaško Petr, Matoušek Ondřej, Vondráček Marek, Březina Jan, Kubát Štěpán, Franc Matouš, Procházka Jakub, Bílek Daniel, Pych Luděk,)
1.místo
2.místo v krajském kole
 
Basketbal
okresní kolo
dívky 8. a 9.třída 2.místo
 
Stolní tenis
okresní přebor
kategorie IV. - chlapci 1.místo
(Zemina Jiří, Bubeník Michal, Čech Jan, Gregor Patrik)
 
Přespolní běh
okrskové kolo
chlapci II. kategorie (4. a 5.třída) 6.místo
chlapci III. kategorie (6. a 7.třída) 3.místo
chlapci IV. kategorie (8. a 9.třída) 6.místo
dívky IV. kategorie (8. a 9.třída) 2.místo
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2008/09.
Z našich žáků stipendium získali Filip Dvořák a Jana Kašparová.


Úspěchy v soutěžích v roce 2008/2009 - sportovní
Nestlé Basketbal Cup
žákyně
(Hlaváčová Vendula, Cabicarová Markéta, Proroková Hana, Janušková Michaela, Syřínková Petra, Kleiberová Kamila, Březinová Judita)
1.místo
žáci
(Čech Jan, Červenák Ondřej, Hašek Patrik, Koky Ondřej, Darebný Adam, Bubeník Michal, Dvořák Daniel, Fišl David, Cabicar Jakub)
3.místo
 
Florbal
okresní kolo
dívky IV. kategorie
(Tučková Lucie, Kratochvílová Lenka, Červeňáková Nikola, Radilová Ivana, Radilová Lucie, Hlaváčová Vendula, Prosová Ivana, Stuchlíková Kateřina, Staňková Michaela)
2.místo
 
Florbal
okresní kolo
dívky III. kategorie
(Bubeník Michal, Čech Jan, Darebný Adam, Fišl David, Vedral Radovan, Červenák Ondřej, Koky Ondřej, Vaško Emil)
5.místo
 
Florbal
okresní kolo
dívky IV. kategorie
(Pešek Václav, Jeník Martin, Franc Jiří, Dostál Václav, Janoušek Roman, Jetýlek Martin, Krosčen Pavel, Cihlář Michal, Souček Martin, Topol Jan, Kukal Jan, Richtár Martin)
4.místo
 
Kolínské sportovní dny ZŠ 2009
umístění školy 5.místo
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2006/07.
Z našich žáků stipendium získali Michaela Vaněčková a Jana Váňová.


Úspěchy v soutěžích v roce 2007/2008 - sportovní
Basketbal
okresní přebor
starší žáci
(Vlček Michal, Kubíček Štěpán, Lodinský Štěpán, Rampír Vojtěch, Švestka Adam, Širc Jiří, Richtár Martin, Franc Jiří, Šmíd Marian)
4.místo
 
Florbal
okresní kolo
chlapci
(Málek Jakub, Franc Jiří, Souček Martin, Richtár Martin, Jeník Martin, Pešek Václav, Topol Jan, Kukal Jan, Švestka Adam, Rampír Vojtěch, Lodinský Štěpán)
3.místo
 


Fotografie ze slavnostního předávání stipendií za rok 2005/06.
Z našich žáků stipendium získali Kateřina Anna Neřoldová, František Čech a Pavel Michalička.


Úspěchy v soutěžích v roce 2006/2007 - sportovní
Florbal
okresní finále
dívky
(Jirkovská Lucie, Langová Kristýna, Pechová Martina, Váňová Jana, Junová Rut, Kvízová Veronika, Formánková Jiřina, Jeníková Klára, Hejduková Zuzana, Poklopová Marie, Frymlová Kristýna, Kadlecová Kristýna)
4.místo
 


Úspěchy v soutěžích v roce 2005/2006 - sportovní
Basketbal
okresní přebor starších dívek
Kvízová Veronika, Langová Kristýna, Jeníková Klára, Váňová Jana, Krchová Monika, Vlasáková Sabina, Křemenová Nikola, Novotná Jitka, Novotná Magdaléna, Anisimová Alesja 4.místo
 
Basketbal
okresní přebor starších žáků
Bareš Michael, Kovalczuk Jan, Klíma David, Novák Marek, Kulhavý Jan, Křemen Jakub, Krúpa Jan, Tumpach Tadeáš 1.místo
regionální kolo
Bareš Michael, Kovalczuk Jan, Klíma David, Novák Marek, Kulhavý Jan, Křemen Jakub, Krúpa Jan, Tumpach Tadeáš 11.místo
 
Přehazovaná
O pohár hejtmana Středočeského kraje
Herzogová Elen, Musílková Kristýna, Limonová Dominika, Hokynářová Barbora, Jeník Martin, Bašta Daniel, Richtár Martin, Cihlář Michal, Franc Jiří 2.místo
 
Florbal
okresní kolo
Kukal Tomáš, Vondráček Jakub, Tuček Marek, Psohlavec Lukáš, Stuchlík Jindřich, Těšitel Michal, Bareš Michael, Abík Martin, Reithar Marek, Kavalczuk Jan 3.místo
 
Basketbal
turnaj smíšených družstev pro 6. - 7.ročník
Čadová Veronika, Limonová Dominika, Herzogová Elen, Musílková Kristýna, Souček Martin, Richtár Martin, Franc Jiří, Kubíček Štěpán, Rampír Vojtěch, Vlček Michal 4.místo