Počítačové kurzy


Na tato školení jsme získali akreditace MŠMT pro DVPP číslo MSMT- 13183/2022-2-645, a proto se mohou platit z DVPP nebo z fondů Evropské unie.

Kurzy mají délku 4 nebo 8 vyučovací hodiny. Pro jednoho účastníka je cena za 4 hodinový kurz 1000 Kč a za 8 hodinový kurz 1500 Kč. Kurz je otevřen od minimálního počtu 5 účastníků. Probíhá v počítačové učebně Základní školy Kolín II., Kmochova 943. Při větším zájmu z jedné školy lze domluvit kurz přímo na vaší škole.

Pokud máte o některý kurz zájem, vyplňte přihlášku a zašlete ji na adresu vladimir.hradecky@2zskolin.cz.

Abychom Vás mohli včas informovat o termínech kurzů, zašlete nám vyplněné přihlášky co nejdříve. Kurz bude otevřen, pokud bude alespoň minimalní počet zájemců uvedený u daného kurzu. Veškerá komunikace se zájemci o kurz bude probíhat emailem na adresu, kterou uvedou na přihlášce.

Vaše případné dotazy zodpoví Mgr. Vladimír Hradecký na emailové adrese vladimir.hradecky@2zskolin.cz nebo telefonu 321 722 433.

#Název kurzuDélka kurzuObsah kurzu
1Nástroje Googlu 14 hodinySeznámení s online aplikacemi Google Apps, rozšířené vyhledávání, pošta, disk, dokumenty.
2Nástroje Googlu 24 hodinyNavazuje na kurz Nástroje Googlu 1. Disk, dokumenty, prezentace, tabulky, formuláře, Youtube.
3Jak formátovat text na počítači4 hodinyZákladní typografická pravidla, znaky v nichž se často chybuje, oprava chyb v textu, jak napsat dopis, použití šablon v textovém editoru.
4Nástroje Googlu8 hodinSeznámení s online aplikacemi Google Apps, rozšířené vyhledávání, pošta, disk, kalendář, dokumenty, praktické úkoly.
5Google Učebna4 hodinySeznámení s online aplikací Google Učebna, nastavení kurzu, tvorba jednotlivých typů aktivit, klasifikace, integrace s Google Diskem. Google učebna z pohledu žáka.

Obecné pokyny ke kurzům: