Zaměstnanci


JménoTřídaKonzultační hodinyAprobaceFunkceE-mail
Coubalová Monika Mgr.VIII.Búterý 08.00 - 08.45, sklad učebnic (č. 11)ČJ, OVVýchovný poradcemonika.coubalova@2zskolin.cz
Čechová Martina Mgr.úterý 09.40 - 10.25, sborovna (č. 19)FJVyučující na 2. stupnimartina.cechova@2zskolin.cz
Doubravová Eliška Mgr.I.Astředa 07.00 - 07.45, sborovna školní družinyUčitelství 1.stupněTřídní učitelka na 1. stupnieliska.doubravova@2zskolin.cz
Dvořáková Dana Mgr.I.Búterý 11.50 - 12.35, sborovna školní družinyUčitelství 1.stupněTřídní učitelka na 1. stupnidana.dvorakova@2zskolin.cz
Filounová Jaroslava Mgr.III.Aúterý 07.10 - 07.55, sborovna školní družinyUčitelství 1.stupněTřídní učitelka na 1. stupnijaroslava.filounova@2zskolin.cz
Francová Nikolúterý 08.55 - 09.40, sborovna (č. 19)Aj, It, TvTřídní učitelka na 1. a 2. stupninikol.francova@2zskolin.cz
Holcmanová Hana Mgr.středa 10.00 - 10.45, ředitelna (č. 25)M, ZTŘeditelka školy hana.holcmanova@2zskolin.cz
Hradecká Marcela Mgr.VIII.Aúterý 11.50 - 12.35, sborovna (č. 19)Př, Ch, AJTřídní učitelka na 2. stupnimarcela.hradecka@2zskolin.cz
Hradecký Vladimír Mgr.IX.Bstředa 08.55 - 09.40, sborovna (č. 19)M, FyTřídní učitel na 2. stupnivladimir.hradecky@2zskolin.cz
Jandová Dobruška Mgr.IV.Búterý 10.55 - 11.40, učebna (č. 13)Učitelství 1.stupněTřídní učitelka na 1. stupnidobruska.jandova@2zskolin.cz
Jirušová Šárka RNDr.VII.Bpondělí 11.50 - 12.35, sborovna (č. 19)M, PřTřídní učitelka na 2. stupnisarka.jirusova@2zskolin.cz
Kárová Kateřina Mgr.pátek 08.00 - 08.45, sborovna (č. 19)NJ, TVVyučující na 2. stupnikaterina.karova@2zskolin.cz
Kopřivová Helena Mgr.VI.Apondělí 15.00 - 15.45, sborovna (č. 19)ČJ, Dě, HVVyučující na 2. stupnihelena.koprivova@2zskolin.cz
Kroupová Zdeňka PaedDr.úterý 07.00 - 07.45, kabinet 1. stupně (č. 28)AJ, Učitelství 1.stupnězdenka.kroupova@2zskolin.cz
Kubišová Eva Mgr.II.Bpondělí 07.00 - 07.45, sborovna (č. 19)Učitelství 1.stupněTřídní učitelka na 1. stupnieva.kubisova@2zskolin.cz
Kysilková Monika Mgr.V.Apondělí 10.00 - 10.45, kancelář (č. 15)M, Př, RJTřídní učitelka na 2. stupnimonika.kysilkova@2zskolin.cz
Linhartová Jana Mgr.VI.Búterý 12.45 - 13.30, sborovna (č. 19)M, FyTřídní učitelka na 2. stupnijana.linhartova@2zskolin.cz
Mikesková Jana Mgr.čtvrtek 07.45 - 08.30, kancelář (č. 25)Učitelství 1.stupněZástupkyně ředitelky školyjana.mikeskova@2zskolin.cz
Novotná Daniela Mgr.pátek 07.00 - 07.45, sborovna (č. 19)ČJ, VVdaniela.novotna@2zskolin.cz
Novotná Ladislava Mgr.V.Búterý 12.45 - 13.30, učebna (č. 26)Učitelství 1.stupněTřídní učitelka na 1. stupniladislava.novotna@2zskolin.cz
Opová Martina Mgr.III.Bstředa 07.00 - 07.45, učebna (27)Učitelství 1.stupněTřídní učitelka na 1. stupnimartina.opova@2zskolin.cz
Slavíčková Kateřina Mgr.IX.Apondělí 07.00 - 07.45, sborovna (č. 19)Př, RV, ZeTřídní učitelka na 2. stupnikaterina.slavickova@2zskolin.cz
Šafránková Petra Mgr.II.Apondělí 12.45 - 13.30, kabinet 1. stupně (č. 28)Učitelství 1.stupněTřídní učitelka na 1. stupnipetra.safrankova@2zskolin.cz
Škarvada Vladimír Mgr.úterý 10.00 - 10.45, sborovna (č. 19)Př, Chvladimir.skarvada@2zskolin.cz
Zoubek Miroslav Mgr.VII.Apondělí 07.00 - 07.45, sborovna (č. 19)ČJ, Dě, HVTřídní učitel na 2. stupnimiroslav.zoubek@2zskolin.cz
Žaludová Hana Mgr.IV.Aúterý 11.00 - 11.45, kabinet 1. stupně (č. 28)Učitelství 1.stupněTřídní učitel na 1. stupnihana.zaludova@2zskolin.cz
Blažke Jana Mgr.pondělí 08.30 - 14.00, úterý 08.30 - 15.00, kuchyňka (č. 21)Školní psychologpsycholog@2zskolin.cz
Minaříková Martina Mgr.Speciální pedagogmartina.minarikova@2zskolin.cz
Břicháčová MichaelaVychovatelkamichaela.brichacova@2zskolin.cz
Havelová IlonaVychovatelkailona.havelova@2zskolin.cz
Jarošová Iva Bc.Vychovatelkaiva.jarosova@2zskolin.cz
Holanová JanaPedagogický asistentjana.holanova@2zskolin.cz
Sládečková VěraPedagogický asistentvera.sladeckova@2zskolin.cz
Šedová OlgaPedagogický asistentolga.sedova@2zskolin.cz
Tůmová KateřinaPedagogický asistentkaterina.tumova@2zskolin.cz

M – matematika, ZT – základy techniky, ČJ – český jazyk, OV – občanská výchova, Fy – fyzika, AJ – anglický jazyk, Inf – informatika, FJ – francouzský jazyk, – přírodopis, Ch – chemie, NJ – německý jazyk, TV – tělesná výchova, – dějepis, HV – hudební výchova, RJ – ruský jazyk, VV – výtvarná výchova, RV – rodinná výchova, Ze – zeměpis

Nepedagogičtí pracovníci

JménoFunkceE-mail
Kubrycht JanŠkolníkskolnik@2zskolin.cz
Pitterová MartinaUklízečka
Máchová LenkaUklízečka
Šustrová MarieUklízečka
Brázdová JaroslavaVrátná
Ing. Jelínková PetraSekretářkasekretarka@2zskolin.cz
Hannichová PavlaSekretářkapavla.hannichova@2zskolin.cz
Ing. Novotná DanielaHospodářka, Účetníhospodarka@2zskolin.cz
Hypešová BlankaVedoucí školní jídelnysj.kmochova@centrum.cz
Machurková MonikaKuchařka
Masařová IvanaKuchařka
Vondráčková EvaKuchařka
Zelinková LenkaKuchařka