Přírodní vědy


Školní rok 2021/2022

Matematická olympiáda

okresní kolo

kategorie – žáci 5. ročníků

Jméno a PříjmeníUmístění
Barbora Pošíková4. – 5. místo
Jan Vaníček4. – 5. místo
Jiří Bašista6. – 8. místo
Nadir Mangotov9. – 10. místo
Drahoslav Podveský9. – 10. místo

kategorie – žáci 6. ročníků

Jméno a PříjmeníUmístění

kategorie – žáci 7. ročníků

Jméno a PříjmeníUmístění

kategorie – žáci 8. ročníků

Jméno a PříjmeníUmístění

kategorie – žáci 9. ročníků

Jméno a PříjmeníUmístění
Šimon Svrčina1. místo
Jan Cerman2. místo
Pavel Mikšovský15. místo
Tomáš Balaš16. místo
Matematický klokan

školní kolo

kategorie – žáci 2. – 3. ročníku

Jméno a PříjmeníUmístění
Zdeněk Rybnikář1. místo
Jan Větvička2. místo
Petr Čábela3. místo

kategorie – žáci 4. – 5. ročníku

Jméno a PříjmeníUmístění
Milan Čírtek1. místo
Van Anh Nguyen2. místo
Alžběta Bělinová3. místo

kategorie – žáci 6. – 7. ročníků

Jméno a PříjmeníUmístění
Matouš Čablík1. místo
Vojtěch Fafala2. místo
Jan Zvolánek3. místo

kategorie – žáci 8. – 9. ročníků

Jméno a PříjmeníUmístění
Karel Maryška1. místo
Šimon Svrčina2. místo
Marek Bezkočka3. místo
Přírodovědný klokan

školní kolo

kategorie – žáci 8. – 9. ročníků

Jméno a PříjmeníUmístění
Jan Cerman1. místo
Šimon Svrčina2. místo
Dávid Kvetko3. místo
Pythagoriada

okresní kolo

kategorie – žáci 6. ročníků

Jméno a PříjmeníUmístění
Matouš Čablík5. – 6. místo
Štěpán Vejvoda7. – 10. místo
Viktor Kubelka16. – 18. místo

kategorie – žáci 8. ročníků

Jméno a PříjmeníUmístění
Marek Bezkočka1. místo
Karel Maryška7. – 9. místo
Svatava Podveská7. – 9. místo
Kamila Břízová14. – 17. místo
Adam Matoušek14. – 17. místo
Filip Salva22. – 23. místo
Klára Matyášová22. – 23. místo

kategorie – žáci 9. ročníků

Jméno a PříjmeníUmístění
Jan Cerman1. – 2. místo

Logická olympiáda

nejlepší žáci ze školy

Jméno a PříjmeníUmístění
Karel Maryška1. místo
Filip Salva2. místo
Marek Bezkočka3. místo
Fyzikální olympiáda

okresní kolo

kategorie – F

Jméno a PříjmeníUmístění

kategorie – E

Jméno a PříjmeníUmístění
Biologická olympiáda

okresní kolo

kategorie – D

Jméno a PříjmeníUmístění

kategorie – C

Jméno a PříjmeníUmístění
Geologická olympiáda

okresní kolo

kategorie – A

Jméno a PříjmeníUmístění

krajské kolo

kategorie – A

Jméno a PříjmeníUmístění
Chemická olympiáda

okresní kolo

kategorie – D

Jméno a PříjmeníUmístění

krajské kolo

kategorie – D

Jméno a PříjmeníUmístění
Liposoutěž
Jméno a PříjmeníUmístění
Pangea – matematická soutěž

školní kolo

9. ročník

Jméno a PříjmeníUmístění
Petr Szitás1. místo
Amy Gaphar2. – 3. místo
Zuzana Vejvodová2. – 3. místo

8. ročník

Jméno a PříjmeníUmístění
Karel Maryška1. místo
Marek Bezkočka2. – 3. místo
Šimon Vácha2. – 3. místo

7. ročník

Jméno a PříjmeníUmístění
Vladimíra Lubinová1. místo
Lucie Štěpánová2. místo
Karolína Krulická3. místo

6. ročník

Jméno a PříjmeníUmístění
Jiří Svoboda1. – 2. místo
Michal Dlauhoweský1. – 2. místo
Klára Škereňová3. místo

5. ročník

Jméno a PříjmeníUmístění
DenisaHoloubková1. – 2. místo
Anna Fantová1. – 2. místo
Vendula Holcmanová3. – 4. místo
Alžběta Bělinová3. – 4. místo

4. ročník

Jméno a PříjmeníUmístění
Stela Haufová1. – 2. místo
Adam Topinka1. – 2. místo
Kateřina Smrčková3. místo