Sportovní


Přespolní běh

III. kategorie – chlapci

Jméno a PříjmeníUmístění
Szitás Petr 22. místo
družstvo13. místo

III. kategorie – dívky

Jméno a PříjmeníUmístění
Herdová Sofie29. místo
družstvo14. místo

IV. kategorie – chlapci

Jméno a PříjmeníUmístění
Bílek Jakub8. místo
Šestauber Dominik18. místo
Vu Trung Kien19. místo
Fafejta Štěpán30. místo
družstvo3. místo

IV. kategorie – dívky

Jméno a PříjmeníUmístění
Voslářová Adéla27. místo
Atletický čtyřboj
Jméno a PříjmeníUmístění
IV. kategorie
dívky
5. místo
Jehličková Helena
vrh koulí
3. místo
IV. kategorie
chlapci
8. místo
Fafejta Štěpán
skok do výšky
2. místo
Fafejta Štěpán
vrh koulí
3. místo
Florbal

okrskové kolo – turnaj AŠSK

Jméno a PříjmeníUmístění
III. kategorie
dívky
3. místo ve skupině
III. kategorie
chlapci
3. místo ve skupině
IV. kategorie
chlapci
4. místo ve skupině

Florbalový turnaj OA Kolín

Jméno a PříjmeníUmístění
družstvo7. místo
Volejbal

okresní kolo

Jméno a PříjmeníUmístění
starší žáci
Opa Tomáš, Opa Jakub, Fafejta Štěpán, Šotola Petr, Šestauber Dominik, Vondráček Vojtěch, Škopek Adam
1. místo
starší žákyně
Blažková Alžběta, Voslářová Adéla, Jehličková Helena, Šmídová Katrin, Tesaříková Anna, Kronusová Sandra, Ehrmanová Anna, Pecinová Adéla
2. místo

krajské kolo

Jméno a PříjmeníUmístění
starší žáci
Opa Tomáš, Opa Jakub, Fafejta Štěpán, Šotola Petr, Šestauber Dominik, Vondráček Vojtěch, Škopek Adam
4. místo
Kolínská vánoční laťka

III. kategorie – chlapci

Jméno a PříjmeníUmístění
Hájek Šimon1. místo
Adámek Matěj3. místo

IV. kategorie – chlapci

Jméno a PříjmeníUmístění
Fafejta Štěpán2. místo
Šustr Viktor2. místo
Basketbal

IV. kategorie

Jméno a PříjmeníUmístění
IV. kategorie
dívky
4. místo
IV. kategorie
chlapci
2. místo

III. kategorie

Jméno a PříjmeníUmístění
III. kategorie
dívky
4. místo
III. kategorie
chlapci
2. místo
Minikopaná
Jméno a PříjmeníUmístění
IV. kategorie
chlapci
8. místo
Mc Donald´s cup
Jméno a PříjmeníUmístění
družstvo1. místo
O nejlepší pohybovou skladbu
Jméno a PříjmeníUmístění
Höfnerová Zuzana, Jahodářová Eliška2. místo
Kolínské sportovní dny

zlatí medailisté

Jméno a PříjmeníDisciplína
Pleskačová Natálie cyklistika
Holan Matyáš plavání
Hájek Šimon skok vysoký
Helena Jehličková, Alžběta Blažková, Adam Škopek, Dominik Šestauber, Petr Šotola, Vojtěch Vondráček, Opa Jakub, Opa Tomáš volejbal
Hladíková Kateřina, Boček Milan, Metzl Filip volejbal
Kolář Matyáš, Kozdera Jakub, Pěkný Petr, Litera Petr, Litera Tomáš, Tománek Vojtěch fotbal
Kozdera Jakub, Pěkný Petr, Tománek Vojta, Břicháč Adam, Kolář Matyáš, Hanka David, Liera Tomáš, Litera Petr, Čižmár Samuel, Kysilka Adam, Krulická Karolína florbal

stříbrní medailisté

Jméno a PříjmeníDisciplína
Mejdová Anna plavání
Mikšovská Klára plavání
Holanová Ellen plavání
Holan Matyáš plavání
Sajverová Adéla cyklistika
Šulcová Jana cyklistika
Opa Tomáš skok vysoký
Hájek Šimon plavání
Slavíček Matěj, Čižmár Samuel, Pěkný Petr, Kašička Ondřej, Litera Petr, Litera Tomáš, Šotola Tomáš házená
Kmoníčková Viktorie, Mucha Tomáš, Muchová Klára volejbal
Domnosil Richard, Hladík Jakub, Kropáček Michal, Oláh Matěj, Opa Tomáš, Opa Jakub, Hájek Šimon basketbal
Přikryl Filip, Buchta Vojtěch, Smetana Ondřej, Suchan Dominik, Sýkora Vojtěch, Vedral Štěpán, Fafejta Štěpán, Šestauber Dominik basketbal

bronzoví medailisté

Jméno a PříjmeníDisciplína
Gallistl Lukáš cyklistika
Legrová Pavlína stolní tenis
Škopková Barbora plavání
Nováková Anežka stolní tenis
Šimůnková Dorota plavání
Kotilová Adéla hod míčkem
Bacílek Matěj, plavání
Bílek Jakub plavání
Šotola Petr, vrh koulí
Mikšovská Klára, Honzíček Denis, Bílková Kateřina volejbal
Holoubková Veronika, Voslářová Adéla, Jehličková Helena, Kaprálková Barbora, Pleskačová Natálie, Kronusová Sandra, Šmídová Katrin, Pecinová Adéla, Loumanová Lucie, Tesaříková Anna basketbal