Přednáška Geocaching


12. prosince 2013

Další ze série přednášek studentů Odborné školy podnikatelské Kolín, tentokrát pro žáky šestého ročníku, měla dětem představit světově rozšířenou hru Geocaching na pomezí sportu a turistiky, která spočívá v použití navigačního systému GPS při hledání skryté schránky nazývané „cache“, o níž jsou známy její zeměpisné souřadnice.
Ve čtvrtek k nám přišli dva kluci z podnikatelky. Říkali nám o geocachingu. Bylo to fajn. Geocaching nám přijde dost zábavný. Povídali nám o různých druzích kešek a slíbili nám, že krabičku půjdeme na jaře hledat společně. Na to se už těšíme.
Geocaching už hraju docela dlouho, ale bylo to zajímavé. Pro ty co nesbírají, ale i pro ty co sbírají.
Mně se přednáška opravdu moc líbila. O geocachingu jsem ještě neslyšela, ale dozvěděla jsem se hodně a hodina mě moc bavila.
Ve čtvrtek k nám zavítali dva chlapci střední podnikatelské školy. O geocachingu jsem věděla už před tím, ale ne všechno. Po velmi zajímavé přednášce, mě to tak zaujalo, že jsem se hned v ten den stala kečrem. Geocaching moc ráda doporučím každému, kdo prosedí celý den u počítače a televize.
Přednáška se mi líbila, protože jsem geocaching neznala. Díky přednášce jsem zjistila, že takový koníček existuje a něco jsem se o něm dozvěděla. Prezentace byla poučující i zábavná, díky pomůckám, které jsme si mohli prohlédnout, díky videu a také studentům z podnikatelské školy, kteří nám tímto koníčkem provázeli.
Ve čtvrtek se mi to moc líbilo, protože jsem se dozvěděla o novém zajímavém koníčku. Je to hra geocaching. Já osobně jsem o ní neslyšela. Z počátku mi to přišlo složité, ale když nám to kluci ze střední podnikatelské školy v Kolíně vysvětlili, připadalo mi to jednoduché a zábavné. Přemýšlím, jestli se také nepřipojím.

žákyně 6. A a 6. B