15. duben 2024

Naši čtvrťáci v rámci tělesné výchovy bruslili. Někteří se postavili poprvé na led, jiní už taje bruslení znali. Všem se netradiční hodiny líbily. Děti získaly nové sportovní zkušenosti, které nemohou realizovat ve školní tělocvičně.
Další sportovní aktivitou je házená, která začala v letošním školním roce na naší škole. Je to malý kroužek složený z dětí různých tříd, ale všichni jsou šikovní. Malí házenkáři si zahráli dva zkušební turnaje. Zápasy se hrály bez umístění, přesto všichni hráči hráli s chutí, v pohodě, bez nervozity. Nejstarší páťáci se zúčastnili turnaje ve vybíjené. Nezískali žádné medailové umístění, ale i neúspěch znamená zkušenost. Cílem sportování není vždy jen medaile, body a umístění, ale radost z přirozeného pohybu, vzájemná podpora a soudružnost.

Blíží se Kolínské sportovní dny, a tak všem sportovcům naší školy přeji hodně zdaru!

Bc. Iva Jarošová