29. květen 2024

Žáci IV. a V. tříd se zúčastnili okresního fotbalového turnaje, ve kterém vybojovali pěkné 2. místo. Tímto umístěním si zajistili postup do Kolínských sportovních her. Naši hráči v deseti zápasech pouze jednou prohráli. Za celý turnaj inkasovali pouze dva góly. Tým hrál soustředěně, bojoval s velkým nasazením do posledního písknutí rozhodčího. Maxi Mlikovi, Maxi Keltnerovi (IV. A), Teodoru Kopeckému, Jakubu Biškovi, Janu Surmajovi, Jiřímu Dankovi (IV. B), Marku Tuláčkovi, Markianu Ratychovi, Daniilu Domotyrkovi, Makaru Domotyrkovi, Jonáši Kazdovi (V. A) a Štěpánu Vodehnalovi (V. B) patří poděkování za dobrou reprezentaci naší školy.
Nejmladší fotbalisté v kategorii I.–III. tříd bohužel nebyli v tomto turnaji úspěšní. Nezískali medailové umístění, ale hráli podle svých nejlepších možností. Oporou týmu byl Jakub Svoboda (III. A), Štěpán Volavka (III. B) a jediná dívka Ellen Tuláčková (II. B). To, co se nepovedlo v tomto školním roce, může se povést v tom následujícím. Všem fotbalistům budeme nadále držet palce a přejeme jim mnoho štěstí.


Bc. Iva Jarošová