13. dubna 2022

Další sportovní soutěží v měsíci dubnu byl atletický trojboj pro IV.–V. třídy: běh na 50 m, hod kriketovým míčkem a skok do dálky. Naše škola vyslala do početné atletické konkurence jen jedno čtyřčlenné družstvo: Veronika Teplá V. A, Drahoslav Podveský V. A, Vendula Holcmanová V. B a Jiří Biško V. B. Naši závodníci vybojovali krásné 4. místo z celkového počtu 13 družstev.

Vendula Holcmanová a Drahoslov Podveský obsadili v hodu kriketovým míčkem 3. místo.

Celkové umístění v trojboji chlapců: 9. místo – Drahoslav Podveský, 11. místo – Jiří Biško.

Celkové umístění v trojboji děvčat: 9. místo – Veronika Teplá, 11. místo – Vendula Holcmanová.

Všem patří poděkování za dobrou reprezentaci naší školy. Našim sportovcům přejeme další sportovní úspěchy a zkušenosti. Budeme držet palce při jakékoli sportovní aktivitě, protože je zapotřebí i sportovní štěstí.

Bc. Iva Jarošová, vychovatelka