6. a 10. června 2022

Na letošních Kolínských sportovních dnech byl poprvé zařazen turnaj ve florbale pro I.–III. třídy. Třeťáci vybojovali krásné 2. místo. Hráči hráli poprvé na veřejnosti, přesto se nebáli a bojovali s velkým nasazením. Matěj Scheder a Marek Čech z III. B, Ratych Markiian a Milan Vočadlo z III. A získali zkušenosti, které mohou uplatnit v dalších soutěžích.

V kategorii IV.–V. tříd naši florbalisté vybojovali také 2. místo ve velmi silné konkurenci. Náš tým měl jedinou dívku Adélu Hankovou ze IV. A, která byla dobrou oporou klukům ve finálových zápasech. Brankář Tomáš Vosejpka a Štěpán Šiler ze IV. B podrželi družstvo v rozhodujících minutách.

Všem patří velké poděkování za výbornou reprezentaci naší školy a přejeme mnoho zdařilých turnajů v příštím školním roce.

Bc. Iva Jarošová, vychovatelka