26. dubna 2022

Dalším atletickým závodem byl štafetový běh. Závodily dvě štafety. Kategorie I.–III. třídy, 8×10 m – čtyři děvčata a čtyři chlapci. Starší kategorie IV.–V. třídy – také čtyři děvčata a čtyři chlapci. Třetí štafeta byla smíšená, skládala se ze čtyř třeťáků a ze čtyř páťáků. Bez pravidelného atletického tréninku obsadilo naše školní družstvo v celkovém hodnocení 6. místo. V doplňkových soutěžích jednotlivců byl nejúspěšnější Jiří Biško z V. B, který vybojoval pěkné 3. místo ve sprintu na 50 m. V mladším družstvu byli nejúspěšnějšími Matěj Scheder a Karolína Vozková z III. B, kteří také ve sprintu na 50 m obsadili 6. místo. Naši závodníci si poměřili síly s žáky z jiných škol, získali zkušenosti a informace. Do dalších sportovních soutěží přejeme mnoho úspěchů a hodně sil.