14. březen 2023

První jarní soutěž v atletice proběhla v úterý 14. 3. 2023. Po zimní absenci prověřila fyzickou zdatnost mladých sportovců. Naši školu reprezentovaly za VI. ročník v kategorii děvčat Teplá Veronika (VI. B), Dušková Adéla a Antošová Melisa (obě VI. A), v kategorii chlapců soutěžili Neumann Patrik (VI. B) a Biško Jiří (VI. A). Zástupci VII. tříd byli Metzl Filip a Bílková Kateřina (oba VII. B). Za osmáky bojoval Marek Bareš z VIII. A. V nejstarší skupině soutěžili Šotola Tomáš a Litera Petr (oba IX. B). Naši atleti nezískali medailové umístění, přesto zasluhují poděkování za bojovnost a odhodlání podat co nejlepší výkony.

Pro žáky pátých tříd byl připraven běh na 40 yardů, tj. 36,576 m. Našimi zástupci byli žáci z V. B: Šiler Štěpán, Tobiáš Matěj, Jůvová Karolína, Pěničková Monika a Paďouková Nikola. V této soutěži získala naše škola 2. místo v kategorii chlapců, které vybojoval Štěpán Šiler. Tak jako starším atletům, tak i všem sprinterům patří pochvala za bojovnost a sportovní vystupování.

Bc. Iva Jarošová – vychovatelka