5. květen 2023

Ve dnech 3.–5. 5. 2023 proběhl fotbalový turnaj McDonald’s cup I.–V. tříd na hřišti Sparta Kolín v Borkách. V letošním roce bylo přihlášeno 22 týmů z  kolínského okresu. Naši fotbalisté z mladší skupiny vybojovali po náročných zápasech, které se konaly ve dvou dnech, krásné 1. místo. Tímto umístěním si zajistili postup do krajského kola v Neratovicích. Všem hráčům patří poděkování za bojovnost a velké nasazení. Oporou družstva byli Teodor Kopecký (III. B), Jakub Biško (III. B), Jakub Svoboda (II. A) a Ellen Tuláčková (I. B). Prosím, držte nám palce 12. 5. 2023 na kraji v Neratovicích. V kategorii IV. a V. tříd si naši páťáci zahráli v základním kole. Konkurence byla velice silná. Naši hráči hráli podle svých možností. Bohužel chybělo sportovní štěstí, a tak 4. místo ve skupině nestačilo na postup do finálních zápasů.